Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podvodná cestovka
17.03.
CK Brouk

Majitel cestovky nekomunikuje, lidé už rok čekají na peníze!

Stovky klientů zkrachovalé cestovní kanceláře Brouk z Ústí nad Labem už rok marně čekají na odškodnění za zrušenou dovolenou. A to i přesto, že cestovní kancelář byla pojištěna proti úpadku. Problém je v tom, že její majitel nekomunikuje - ani s pojišťovnou, ani se soudy. Ty proto nemohly úpadek oficiálně potvrdit.

Podvedení klienti H-Systemu
19.11.
60 zákazníků

Část klientů H-Systemu odškodní stát. Musí ale stáhnout žalobu

Stát odškodní asi 60 bývalých klientů zkrachovalého H-Systemu za neúměrně dlouhé trestní řízení. Ministr spravedlnosti se rozhodl se sdružením Maják ukončit soudní spory a každému vyplatit zhruba sto tisíc korun. Na oplátku ale musejí poškození stáhnout své žaloby.

Jihlavská společnost PSJ jde do insolvence
aktualizováno 12.09.
ohromné dluhy

Nejistá budoucnost stovek lidí! Jihlavská PSJ jde do insolvence

Jedna z největších tuzemských stavebních firem jihlavská společnost PSJ jde do insolvence. Mohou za to obří dluhy. Na vině jsou nepovedené zahraniční projekty. Co bude se stovkami zaměstnanců a rozdělanými projekty, zatím není jasné.

Prásk.tv píše:

David Kraus a Bára Strýcová - 1
čtěte o tématu krach na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Krach cestovní kanceláře
aktualizováno 17.08.
Úpadek

Cestovka ohlásila krach, k moři neodletí 200 turistů!

Cestovní kancelář RS Tour vyhlásila úpadek, na dovolenou do Bulharska a Řecka tak neodletělo 200 klientů. Všichni klienti, kteří byli v zahraničí, se již do Česka vrátili, informovala Slavia pojišťovna, u níž je RS Tour pojištěna.

Poldi Kladno
27.07.
Další blamáž

Kladenská Poldi se neprodala ani podruhé, investor vycouval

Také druhý pokus o prodej kladenské hutě Poldi zkrachoval. Její vydražitel, firma Warhols Hold, přehodnotil své obchodní záměry a nebude podnik kupovat.

Bufet
19.06.
Lidé moc jedli

Restaurace udělala speciální akci. Po dvou týdnech zkrachovala!

Čínská restaurace se snažila přilákat zákazníky na věrnostní akci. Lidé si mohli koupit kartičku za necelých 600 korun a poté už celý měsíc jíst zdarma. Jenže akce se obrátila proti majiteli, zákazníci jedli tak moc, že restaurace zkrachovala.

Levná dovolená
29.05.
dovolená bez rizika

Bezpečné cesty: Zákon má chránit peníze lidí, poslanci ho schválili

K lepšímu zajištění ochrany klientů cestovních kanceláří v případech úpadku by měl sloužit nový garanční fond. Jeho vznik dnes stvrdila Sněmovna. Poslanci schválili vládní novelu zákona o cestovním ruchu s úpravami navrženými Senátem. Týkají se čistě technických, nikoli věcných změn. Předloha nyní zamíří k podpisu prezidentovi.

Andrej Babiš, Jan Hamáček
aktualizováno 06.04.
ČSSD a ANO

Krach jednání o vládě padá na Babišovu hlavu, míní opozice

Odmítnutí vládní spolupráce sociálními demokraty je podle místopředsedy KSČM Jiřího Dolejše neúspěchem šéfa hnutí ANO a premiéra v demisi Andreje Babiše.

Rytmus a Dara
aktualizováno 29.03.
konec velké lásky

Kamarád Rytmuse promluvil: Jejich vztah skončil už dávno!

Asi málokoho nešokoval rozchod zpěvačky Dary Rolins a rapera Rytmuse. Najdou se však i ti, které rozchod nepřekvapil. Blízký kamarád páru promluvil o tom, jak to mezi sebou v poslední době Dara s Rytmusem měli a proč ho rozpad vztahu nešokoval.

Poldi Kladno
aktualizováno 19.12.
Posledních 150 lidí

Kladenská Poldi je v konkurzu. Zaměstnanci dostanou výpověď

Všichni zbývající zaměstnanci kladenské Poldi, tedy asi 150 lidí, dostanou do konce roku výpověď. ČTK to dnes řekl insolvenční správce Adam Sigmund. Firma je v konkursu. "My jim dáme výpovědi z důvodu nadbytečnosti, protože nemáme vůbec žádné peníze na další provoz," uvedl Sigmund.