Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opařeného batolete na Mladoboleslavsku
aktualizováno 20.02.
Vážné zranění

Batole na sebe svrhlo čaj. Do nemocnice jej vezl vrtulník

Středočeští záchranáři zasahovali ve středu ráno u vážného úrazu malého dítěte na Mladoboleslavsku. Batole na sebe převrhlo čaj a vážně se popálilo. Do vinohradské nemocnice dítě přepravil vrtulník.

Nebezpečná židle z Kauflandu
aktualizováno 18.02.
nebezpečný výrobek

Chlapci amputovala prst židle z Kauflandu! Můžete ji mít doma

Šestiletý chlapeček z Jablonce nad Nisou utrpěl těžké zranění ruky, když se pod ním složila skládací židle zakoupená v Kauflandu. Kloučkovi téměř amputovala prst na ruce. Podstoupil komplikovanou operaci na specializované klinice ve Vysokém nad Jizerou. K události došlo těsně před Vánoci, chlapec se doteď léčí.

Pád na náledí - ilustrační
aktualizováno 06.02.
NÁVOD Úraz na náledí

Muže po pádu na ledu odškodnili milionem! Na co máte nárok?

Česko v minulých týdnech pokryla ledovka a spolu s tím vzrostl počet úrazů, které lidi utrpěli po pádu na zledovatělých chodnících. Mnoho z nich netuší, že mají nárok na odškodné. V minulosti přitom muž vysoudil téměř milion. Přečtěte si, na co všechno máte nárok.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje
čtěte o tématu úraz na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Záchrana lyžaře
aktualizováno 02.02.
Cestovní pojištění

Na lyže bez pojištění? Je to risk, léčba se může hodně prodražit

V České republice se už v pondělí rozjedou první termíny jarních prázdnin a řada lidí se chystá na hory, ať už na ty tuzemské nebo do zahraničí. Vyrazit na lyže bez pojištění odpovědnosti za škodu se přitom může pěkně prodražit. Náhrady se šplhají i do milionů korun.

Muž s květinou
02.02.
Úraz po nehodě

Dívka ztrácí paměť! Přítel ji každý den přesvědčuje, že tvoří pár

Japonec Li Huayu prožívá příběh jako z filmu. Každý den se snaží svou přítelkyni Maruyamu přesvědčit, že tvoří pár a milují se. Dívka totiž trpí po úrazu amnézií a nepamatuje si druhý den lidi ve svém okolí. I když se s ním už chtěla rozejít, nevzdal se a svou životní lásku nechce ztratit.

Pád na náledí - ilustrační
aktualizováno 21.01.
jak na to

Úrazů na ledových chodnících přibývá. Žádejte o odškodnění

Pracovníci technických služeb v mnoha městech nestíhají zimní údržbu chodníků, a v nemocnicích tak denně končí s různými zlomeninami desítky lidí. A už se objevují i první žaloby.

Muže popálilo vajíčko
14.01.
Nebezpečná metoda

Muž si chtěl uvařit vejce v mikrovlnce, skončil jako mumie!

Brit Saul Morton si připravuje často k snídani vajíčka, která dá do mikrovlnky a má je hned hotová. Tuto metodu vyzkoušel už několikrát. Poslední pokus se mu však nevyplatil. Vajíčko vybouchlo a popálilo mu obličej.

Uklouznutí
aktualizováno 09.01.
Chat s odborníkem

Úrazy v zimě jsou velmi časté! Advokátka poradila, jak je řešit

Může po vás vlastník chodníku požadovat, abyste mu fotkami dokládali, že jste si na něm zlomili nohu, protože byl zapadaný? I na to se čtenáři TN.cz ptali advokátky Jaroslavy Šafránkové, která divákům Snídaně s Novou radila, jak postupovat u zimních úrazů.

Izabelka
02.01.
Prasklá lebka

Izabelku v porodnici upustili na zem. Teď přišla dobrá zpráva

Novorozená holčička, která během Vánoc vypadla zdravotní sestřičce v porodnici z ruky, má dobré prognózy na uzdravení.

Kerrie a Kelsie Heath
13.12.
Těžké následky

Holčička rozebrala hračku, teď ani nemůže dýchat! Máma varuje

Už pět let se malá Britka potýká s následky nevinně vypadající nehody. Když jí byly tři roky, dokázala z jedné hračky vyndat baterku, kterou si strčila do nosu. Měla ji tam několik měsíců a vypouštěná kyselina jí popálila přepážku i sliznici