Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Galerie: Svatý Valentýn - 5
11.02.
svátek zamilovaných

Valentýna slaví drtivá většina Čechů! Tyto dárky jsou letošní hity

Svátek zamilovaných, svatý Valentýn už je za dveřmi. Přestože k nám byl tento svátek dovezen až po roce 1989, z ekonomického hlediska je, po Vánocích a Velikonocích, třetí nejvýnosnější. Které dárky jsou nejžádanější?

Startují povánoční výprodeje s obřími slevami
aktualizováno 25.12.
Nákupní horečka

Povánoční šílenství! Eshopy nabízí obří slevy, ekonomové varují

Štědrý den je pryč a eshopy lidem nabízí možnost vyměnit nevhodné dárky. Chystají se ale také na povánoční nákupní horečku a lákají zákazníky na obří slevy.

Tipy na balení vánočních dárků-2
20.12.
Už je čas!

Balení dárků pro nešiky: 5 tipů, jak je zabalit jednoduše a originálně!

Jestli si každý rok lámete hlavu s tím, jak zabalit dárky alespoň trochu originálně, nezoufejte. Máme pro vás několik tipů na to, jak zabalit i neforemné dárky. A zvládnou to i méně zruční jedinci, což potvrzují někteří kolegové z naší redakce. Podívejte se, jak se s tím poprali v našich video návodech!

Prásk.tv píše:

Linda Belnik a Joshua - 1
čtěte o tématu dárky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

2221734
18.12.

Střepiny 16. 12. 2018

Ženská hormonální antikoncepce. Po letech masového užívání čelí tvrdému odporu. Jaké kolem ní panují mýty a co jsou její výhody a nevýhody?

Reklamace
15.12.
Jak správně reklamovat?

Reklamací po Vánocích přibývá! Nemusíte mít ani účtenku. RADY

Češi se stávají přeborníky v reklamacích. Loni podle průzkumu reklamovalo zboží nebo nějakou službu 55 % lidí. Už za pár týdnů se navíc do obchodů začnou vracet vánoční dárky. A k reklamaci ani nemusíte mít originální účtenku.

Mladí lidé na Vánoce
14.12.
Není času nazbyt

Aby dárky přišly včas, musíte stihnout tyto termíny objednání

Pokud při nákupu vánočních dárků spoléháte na e-shopy a nákup přes internet obecně, nezbývá vám už skoro žádný čas na objednání věcí pro vaše blízké. Pokud zaváháte, je pravděpodobné, že dárky nedorazí pod stromeček včas.

Děti u stromečku
10.12.
velký průzkum

Ve kterých zemích bude nejbohatší Ježíšek? Tady jsou největší škrti!

Vánoce budou v mnoha rodinách bohatší než v minulé roce, téměř polovina lidí pak plánuje za dárky utratit podobnou částku jako v loni. Nejvíc chtějí utrácet v Mexiku, v Brazílii či Rumunsku, naopak nejskromnější Vánoce budou mít v Dánsku, Finsku či Německu.

Paterčata s rodiči
08.12.
můžete pomoct

První česká paterčata se těší na Vánoce. Sepsala svoje přání

První česká paterčata i jejich starší bráška z Milovic u Nymburka se těší na Vánoce. Starost o šest malých dětí ale není snadná, zvlášť pokud vše komplikuje nedostatek finančních prostředků. V Milovicích, kde rodina žije, zveřejnili seznam potřebných věcí a také dárků, které by si děti přály.

Mladí lidé na Vánoce
aktualizováno 07.12.
hity vánoc

Nemáte ještě koupené dárky? Tyto věci jsou letos o Vánocích trháky!

Vánoce se nezadržitelně blíží a na výběr těch nejlepších dárků máte posledních pár dní. Nemáte nápad, čím obdarovat své blízké? Přinášíme vám tipy na ty nejlepší dárky!

Zklamaný chlapec
aktualizováno 07.12.
nejbizarnější dárky

Jenda se těšil, že dostane morče. Po otevření krabice přišel šok!

Zatímco někdo je v nakupování dárků přeborník, jiný ten talent nemá. Už asi každému z nás se stalo, že jsme dostali pod stromeček dárek, ze kterého nám spadla čelist. Ne ale nadšením. Přečtěte si, jaké kuriózní dárky naši diváci od Ježíška dostali.