Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ples - ilustrační foto
19.02.
Oči pro pláč

Necita rozkradl tombolu dětského plesu, zmizely hračky i koloběžka

Ostravští kriminalisté od víkendu pátrají po neznámém zloději, který rozkradl tombolu pro dva plesy včetně dětského karnevalu. Za oběť mu tak padly například hračky nebo koloběžka.

Zloděj v ostravské MHD
aktualizováno 16.02.
pátrání policie

Drzý zloděj okradl spáče v tramvaji, všechno natočila kamera

Neznámý muž využil ve večerních hodinách toho, že jeden z cestujících v ostravské tramvaji usnul, a při výstupu rychle sáhl pro batoh spícího cestujícího. Z místa pak rychle utekl. Celý čin zaznamenala kamera, policie tak zná podobu pachatele.

Zloděj z pražského letiště
15.02.
Letiště Praha

Policisté dopadli fantoma letiště. Vždy jen přiletěl, kradl a uletěl

Vychytralého zloděje zadržela cizinecká policie na letišti v Praze. Podle policie muž v minulosti vždy přiletěl do České republiky, v bezcelní zóně si nakradl a poté okamžitě odletěl. Měl způsobit škodu za 200 tisíc korun.

Prásk.tv píše:

Najdi zloděje
čtěte o tématu krádež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Slovinský poslanec Darij Krajčič rezignoval
15.02.
Slovinec rezignoval

VIDEO: Poslanec ukradl sendvič! Testoval ostražitost, tvrdí

Slovinský poslanec Darij Krajčič rezignoval poté, co v obchodě ukradl sendvič. Poslanec tvrdí, že si ho prodavači u pokladny dlouhou dobu nevšímali a on se rozhodl otestovat ostražitost ostrahy. Poté, co se historkou o krádeži sendviče pochlubil, sklidil kritiku a jeho strana Kandidátka Marjana Šarece ho vyzvala k rezignaci.

Hacker
13.02.
mimo provoz

Banku napadli hackeři! Miliony chtěli převést i do Česka

Maltská Bank of Valletta ve středu ráno kompletně pozastavila svou činnost poté, co se jí do systému nabourali hackeři. Na zahraniční účty chtěli přesunout neuvěřitelných 13 milionů eur (asi 335 milionů korun). Peníze měly putovat i do České republiky.

Zbyněk Švehla
12.02.
nehorázná krádež

Hyenismus! Handicapovanému sportovci ukradli speciální kolo

Handicapovanému Zbyňku Švehlovi, kterému se podařilo dokončit nejtěžší triatlon světa, ukradl někdo závodní kolo. Jelikož bylo kolo vyrobené na míru, je i neprodejné. Nezisková organizace Cesta za snem, která podporuje handicapované lidi, doufá, že se kolo objeví. Zároveň prosí veřejnost o pomoc.

Kradené zbraně z Vrbětic
aktualizováno 11.02.
Muniční sklad

Za krádeže zbraní z Vrbětic padl trest natvrdo a pět podmínek

Za krádeže zbraní po výbuchu v bývalém muničním areálu ve Vrběticích na Zlínsku uložil v pondělí zlínský okresní soud Zdeňkovi Šuranskému 34 měsíců vězení. Dalších pět lidí dostalo podmíněné tresty se zkušební dobou od 22 měsíců do čtyř let.

Útok na bankomat 2
aktualizováno 11.02.
V Česku i Rakousku

Odpálili bankomat, ujeli s penězi. Zloději policii už rok unikají!

Policie marně pátrá po zlodějích, kteří před rokem nechali vybouchnout bankomat na hraničním přechodu Dolní Dvořiště a zmizeli s větším obnosem peněz. Podle vyšetřovatelů předtím vyloupili dalších šest bankomatů na rakouské straně.

Zloděj v domě
07.02.
policie pátrá

Velká loupež na Zlínsku: Za bílého dne si odnesli z domu 2 miliony

Loupež obrovských rozměrů řeší zlínská policie. Prozatím neznámý zloděj vnikl za bílého dne do rodinného domu, vypáčil zabezpečený trezor a ukradl dva miliony korun v hotovosti!

Muž u bankomatu
07.02.
Chyba systému

Muž zjistil, jak oklamat bankomat. Za tři roky vybral miliony!

Zaměstnanec čínské banky přišel na způsob, jak vybrat z bankomatu peníze, aniž by mu ubyly z účtu. Přišel si tak v přepočtu na 23,5 milionu korun. Banka proti němu ani nevznesla obvinění, i přesto si odpyká přes 10 let ve vězení.