Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Starý telefon
10.10.
Neobvyklý úkaz

Cestování v čase? Na fotce z roku 1940 muž drží mobilní telefon!

Příznivci cestování v čase zbystřete. Na sociálních sítích koluje fotografie z roku 1943, na které muž údajně drží mobilní telefon. Fotografie byla focena ...

Cestovatel v čase Noah a Kim Čong-un
25.03.
Co bude v Koreji?

Muž tvrdí, že přišel z roku 2030. Má děsivé proroctví o KLDR

Přišel jsem z roku 2030, tvrdí tajemný muž jménem Noah Novak. Teď prozradil, co v nejbližší době čeká Korejský poloostrov. Za dvanáct let na něm podle ...

Údajní cestovatelé z roku 2030 a 2070
10.03.
Zvláštní rozhovor

"Muž z roku 2030" potkal své starší já! Má pocházet z roku 2070

Muž, který o sobě tvrdí, že pochází z roku 2030, znovu šokoval. Noah se měl v jedné místnosti potkat se svým ještě starším já - z roku 2070. S oběma muži ...

Muž cestující v čase
20.02.
Cestování v čase

Přicházím z roku 3300, tvrdí muž. Přinesl děsivé proroctví

Lovci záhad mají další senzaci. V Paříži objevili muže, který tvrdí, že je cestovatel v čase. Do roku 2018 se vrátil z roku 3300, aby lidstvo varoval před ...

Obchodní sdělení

Prázdniny online: Mluvte s dětmi o bezpečnosti

Stále na mobilu i během prázdnin? Odborníci radí, jak na online bezpečnost dětí.

Cestování v čase
16.02.
další detaily

Čeká nás něco děsivého, prozradil údajný cestovatel z roku 2030

Informace o muži, který o sobě tvrdí, že přicestoval časem z roku 2030, obletěla svět. Noah se znovu objevil v dalším pořadu a odhalil nové informace týkající ...

Noah na detektoru lži
aktualizováno 14.02.
cestování v čase

Přišel jsem z roku 2030, tvrdí muž a prozradil, co nás čeká!

"Noah" tvrdí, že přišel z budoucnosti z roku 2030 a přinesl celou řadu šokujících předpovědí, podle kterých nás čekají divoké časy plné nových technologií ...

Cestování časem Ilustrační snímek
17.11.
Ze sci-fi realita?

Cestování časem je možné, tvrdí fyzik. Ale jen jedním směrem!

Momentálně známe cestování časem maximálně z knih nebo hollywoodských bijáků. Astrofyzik Ethan Siegel ovšem tvrdí, že fantazie spisovatelů a scénáristů ...

Daniel Radcliffe - 5
14.06.
To musíte vidět!

Je Daniel Radcliffe nesmrtelný, nebo cestuje v čase? FOTO

Bizarní vtípek v přímém přenosu. Tak by se dalo nazvat vysílání amerického pořadu The Tonight Show, ve kterém herec objevil své historické dvojníky!