Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kuřecí maso z fast foodu
11.12.
Fast food

Dívka v kuřeti z KFC našla mozek! Jíst už tam nikdy nebude

Nepříjemné překvapení zažila Sarah Palmerová ze Sydney, když si koupila večeři v jejím oblíbeném fastfoodu KFC. Poté, co doma jídlo otevřela, našla v kuřeti mozek. Okamžitě se na KFC obrátila se stížností. Fast food Sarah napsal, že se nejedná o mozek, ale nejspíš o ledvinu.

Salmonela v kuřecím mase
aktualizováno 13.07.
Výsledky testů

V kuřecích řízcích našli salmonelu! Nekoupili jste si je také?

Po skandálu s listérií mají čeští prodejci a výrobci potravin další problém. Podle aktuálních testů kuřecích prsní řízků, jednoho z nejoblíbenějších druhů masa vůbec, se v některých testovaných vzorcích objevily bakterie salmonely, E.coli, stafylokoka nebo kampylobakterie. Nejhorší výsledky mělo kuřecí maso značky Vodňanské kuře z koncernu Agrofert, jako problémová se ukázala i balení z Albertu a Tesca.

Kuřice
aktualizováno 13.05.
nejsou k dostání

Chcete mít domácí vejce? Slepice jsou téměř vyprodané! PŘEHLED

Loňský dramatický nárůst ceny vajec přidělal před Vánocemi vrásky na čele nejedné ženě v domácnosti. Někteří lidé začali uvažovat o domácím chovu drůbeže. Pokud máte o vlastní vejce zájem, pozorně si přečtěte následující článek. Kuřice jsou totiž v některých krajích naprosto vyprodané.

Prásk.tv píše:

Jasmina Alagič je těhotná
čtěte o tématu kuře na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Slepice
31.03.
bezhlavý bojovník

Kuře nemá hlavu, přesto žije! Jídlo mu sypou přímo do krku. VIDEO

Thajské kuře přišlo před několika dny o hlavu, ale přesto stále žije. Zraněného zvířete se ve vesnici ujala místní veterinářka, který o něj s láskou pečuje. Jeho krmení probíhá obzvlášť bizarním způsobem, žena mu totiž dává potravu přímo do rozevřeného krku.

Kuře
19.11.
byl frustrovaný

Chlapce (14) zatkli. Znásilnil sousedovo kuře, to nepřežilo

Čtrnáctiletý chlapec z Pákistánu byl zatčen, protože svému sousedovi ukradl kuře. To potom před zraky svědků znásilnil, kuře nepřežilo. Později se přiznal, že čin spáchal, protože byl sexuálně frustrovaný.

Policie - ilustrační foto
04.10.
Bizarní chování

Mladík na ulici imitoval kuře. Ve tmě jsem dinosaurus, tvrdil hlídce

Opravdu pamětihodný zásah za sebou mají strážníci z pražského Žižkova. V úterý večer totiž museli krotit mladíka, který pobíhal po rušné ulici a předstíral, že je kuře. A to nebylo všechno.

Kuře se salmonelou
aktualizováno 04.04.
nebezpečné jídlo

V kuřecím mase z dovozu byla salmonela! Nemáte ho doma?

Čeští veterináři objevili v kuřecím mase z Brazílie bakterie salmonely, uvedl mluvčí Státní veterinární správy Petr Vorlíček. V době odběru vzorků ze dvou nevyhovujících zásilek bylo ve skladech v Královéhradeckém kraji a na Vysočině 940 kilogramů masa, další se dostalo do stravovacích zařízení.

Pokles hmotnosti kuřat po rozmražení
07.02.
videotest vyzkoušeli jsme

UNIKÁTNÍ TEST TN.cz: Kolik vody obsahuje mražené kuře?

Že při koupi mraženého masa kupujeme částečně i vodu, víme všichni. Jaký je ale přesný poměr masa a vody v zamraženém kuřeti? Rozhodli jsme se to zjistit!

1927733
06.11.

KOŘENÍ: Pálivé kuře

Už dvě stě let se mu přezdívá "music city" a své pověsti hrdě dostává dodnes.

Čtyřnohé kuře
07.05.
kuriozita

Chovateli na Českobrodsku se vylíhlo čtyřnohé kuře! VIDEO

Drobnému chovateli v malé obci na Českobrodsku se přihodilo něco velmi neobvyklého. Vylíhlo se mu totiž kuře se čtyřmi nohami! Navzdory anomálii se desetidennímu mláděti daří celkem dobře.