Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
dnes 06:20
Výsledky vyšetřování

Podle ministra FBI očistila Trumpa. S Rusy nespolupracoval

Zvláštní vyšetřovatel FBI Robert Mueller podle amerického ministerstva spravedlnosti nedospěl k závěru, že Trumpův volební tým a jeho poradci koordinovali svou činnost s Ruskem.

Chlípný kněz Gerold Langsch
23.03.
Jenže ona přežila

Úchylný kněz! Přišel dát poslední pomazání ženě, při tom ji zneužil

Hrůzné chvíle si v hospicu u města Austin v Texasu prožila vážně nemocná žena. Nejenže její stav byl tak vážný, že k ní přivolali kněze, aby jí dal poslední pomazání, pětasedmdesátiletý farář Gerold Langsch ji při tom začal sexuálně zneužívat. Jenže žena nezemřela, jak kněz i lidé z hospice čekali, a o tom, co se stalo, mohla informovat policii.

Meteor
aktualizováno 22.03.
jednoduché vysvětlení

Nad LA se objevila ohnivá koule, lidé se báli invaze mimozemšťanů!

Nad Los Angeles přeletěla ohnivá koule, která vyvolala velký zájem. Mnoho lidí se v obavách obrátilo na sociální sítě, zda u Los Angeles nedopadl meteorit či nejsou Spojené státy pod útokem mimozemšťanů. Do rozhovoru se vložila policie, která přinesla mnohem reálnější vysvětlení.

Prásk.tv píše:

Rotující ledový disk
čtěte o tématu USA na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky

V Albertu startuje jarní kampaň, která přinese vše potřebné pro pěstování čerstvých bylinek v bytě.

Benjamin Netanyahu u Zdi nářků
aktualizováno 22.03.

VIDEO: Pompeo se sešel s Netanjahuem. Společně zašli ke Zdi nářků

Ministr zahraničí USA Mike Pompeo je na návštěvě v Izraeli. Navštívil americkou ambasádu v Jeruzalémě nebo památník holocaustu. Setkal se i s tamním premiérem Benjaminem Netanjahuem, kterému před nadcházejícími volbami vyjádřil podporu. Netanjahuova oblíbenost v zemi klesá kvůli podezření z korupce.

Cassie Barker
20.03.
otřesný případ

Policistka si to rozdala se šéfem, dítě nechala v autě. Upeklo se tam

Devětadvacetiletá policistka byla obviněna z odporného činu - zatímco si totiž užívala sexuálních radovánek se svým šéfem, její tříletá dcerka zůstala v rozpáleném autě sama. Po čtyřech hodinách se pro dítě vrátila, to už ale bylo mrtvé. Hrozí jí 20 let ve vězení.

Výhra v loterii
aktualizováno 21.03.
historicky nejvyšší výhra

Šla si jen do obchodu pro jízdenku. Vyhrála 20 miliard korun

Příběh jako z pohádky. Žena z amerického venkova si šla koupit jízdenku do obchodu s potravinami. Úplnou náhodou jí pohled padl na lístek do loterie, za pár drobných jej koupila. Další den ráno zjistila, že se právě stala majitelkou nejvyšší výhry v dějinách loterie – 878 milionů dolarů, necelých dvacet miliard korun.

Strčila kamarádku z mostu
aktualizováno 19.03.
vážná zranění

Dívka strčila kamarádku z mostu, u soudu přiznala svou vinu

Dívka, která strčila svou kamarádku z mostu nedaleko vodopádu Moulton Falls v USA, stanula v pondělí před soudem, kde doznala svou vinu. Jordan Holgersonová, kterou kamarádka strčila, se při hrozivém pádu velmi vážně zranila a stále prý trpí bolestmi, neustále se ale zlepšuje.

Plato vajec
18.03.
Rozsáhlá studie

Pozor na vejce! Stačí tři týdně a už škodíte srdci, varují vědci!

Jsou vejce zdravá či škodlivá? Nová rozsáhlá studie americké Severozápadní univerzity (Northwestern University) ukazuje na tu druhou možnost. Podle vědců stačí zkonzumovat tři vejce týdně a už roste riziko srdečních chorob a dokonce i předčasné smrti!

Muž pije pivo ilustrační
17.03.
tekutá dieta

Muž drží zvláštní dietu. 40 dní pije jenom pivo, zatím shodil 6 kg

Nezvyklý způsob předvelikonočního půstů zvolil Američan Del Hall z ohijského Cincinnati. Jídlo nahradil pitím piva. Díky nezvyklé dietě, kterou drží od Popeleční středy, která letos vyšla na 6. března, shodil skoro 6,5 kilogramu.

Povodně ve Velké Británii
17.03.
rozsáhlé deště

Povodně zasáhly Británii i USA! Úřady hlásí první oběti

O víkendu rozsáhlé deště zaplavily ulice Velké Británie i americké Nebrasky, která prožívá nejhorší povodně za padesát let. Zatímco v Británii lidé sčítají škody, v USA už úřady potvrdily první dvě oběti. A bohužel předpovědi nejsou pro obyvatele nijak příznivé. Pršet by totiž mělo i v dalších dnech.