Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Herci z Ulice ve Snídani s Novou
20.02.
Seriál Ulice

Herci z Ulice prozradili, co bude dál kolem Magdy. Došlo i na slzy!

Hostem Snídaně s Novou byli herci z oblíbeného seriálu TV Nova Ulice Václav Matějovský, Ondřej Havel a Veronika Čermák Macková, kteří v Ulici hrají Mikiho Seidla, Jirku Hložánka a Magdu Procházkovou. Herci prozradili, jak se bude vyvíjet sázka Mikiho a Jirky o Magdu a názorně předvedli, co čeká poraženého. Vsadili se totiž, že ten, kdo prohraje, sní misku chilli papriček.

Novinky v Ulici
24.01.
co nás čeká?

Jaro v Ulici: Dohromady se dá dvojice, u které to nikdo nečeká!

Letošní jaro bude v Ulici opravdu hodně pestré. Těšit se můžete na nové postavy, návrat starých známých, ale i velké zvraty v životech oblíbených hrdinů. Přečtěte si, co vás v nejbližších týdnech čeká.

Seriál Ulice: Co je pro Terezu hodně těžké?
aktualizováno 23.01.
z herečky moderátorkou

Solaříková prozradila, proč v Ulici končí! Promluvila i o návratu

Po třinácti letech se Patricie Solaříková coby Tereza Jordánová loučí se seriálem Ulice. Diváci televize Nova ale o svou oblíbenou herečku nepřijdou. Vídat ji mohou jako moderátorku nového pořadu Jak to vidí MasterChef, ve kterém se svými hosty rozebírá uplynulou epizodu kuchařské show.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu Ulice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Uwa a Tereza v Ulici
11.01.
Seriál Ulice

Všimli jste si? Terezu v Ulici balil král českých diskoték! VIDEO

Fanoušci seriálu Ulice debatují živě o čtvrtečním dílu. Mihla se v něm totiž hvězda českých diskoték, známý DJ Uwa! V Ulici si zahrál hosta Coolny, který se pokusil sbalit učitelku Terezu. Uwa přes veškerý svůj šarm má ale smůlu, Tereza je šťastně vdaná.

Seriál Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce
aktualizováno 02.01.
co nás čeká?

Bouračka, těhotenství, zakázaná láska: Jaký bude nový rok v Ulici?

Už v pondělí se na obrazovky vrací s premiérovými díly oblíbený seriál Ulice. Jak život hrdinů zkomplikuje vážná dopravní nehoda? Kdo bude řešit nečekané těhotenství? A jak to dopadne se zakázanou láskou Martina a Šárky? Prozradíme vám, na co se v novém roce těšit!

Dana Syslová s novou fenkou
02.01.
Fenka z útulku

Herečka Syslová už má náhradu za Máňu! Bude také hvězdou Ulice?

Herečka Dana Syslová si domů vzala štěně z útulku. Do zařízení v pražské Troji pejsky pravidelně navštěvovala a nemohla se dočkat, až si jednoho z nich odnese. Od středy si mohou pro "nevhodné dárky" přijít i ostatní.

Bonusový vánoční díl Ulice - 2
aktualizováno 21.12.
Speciální díl

Vánoční speciál Ulice. Jak oslavili Štědrý den seriáloví hrdinové?

Poslední letošní díl oblíbeného seriálu Ulice odvysílala v pátek TV Nova. Pro fanoušky seriálu si ale televize připravila speciální dárek. Na webu NovaPlus.cz najdou už nyní díl, ve kterém uvidí, jak oblíbení hrdinové z Ulice slaví Štědrý den.

Co nás čeká na Nově
13.12.
program na jaro

Na Nově odstartují nové pořady: Matka odnosí dítě vlastní dceři!

Na zbrusu nové pořady se mohou v novém roce těšit diváci televize Nova. Vrátí se oblíbená kuchařská show MasterChef, reality show Výměna manželek a chybět nebudou ani premiérové díly Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2.

Speciální díl: Vánoce v Ulici
13.12.
bonusový díl

Nový milostný trojúhelník? Herci odhalili, jaké budou Vánoce v Ulici

Do Vánoc už zbývají necelé dva týdny a těší se na ně i obyvatelé vaší oblíbené Ulice. Letos poprvé na diváky čeká i speciální štědrovečerní díl. Jak hrdinové stráví svátky?

Adventní kalendář
aktualizováno 12.12.
adventní kalendář

Vyhrajte ve vánoční soutěži ceny za tisíce. Je to snadné! NÁVOD

Soutěž Adventní kalendář na TN.cz o výhry v hodnotě 70 tisíc korun se blíží do své poloviny. Stačí, abyste správně odpověděli na dvě soutěžní otázky, a můžete se těšit na zajímavé ceny. Výherce hlavní ceny budeme ze všech zúčastněných losovat na Štědrý den!