Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dopis pro pražský hrad
aktualizováno 31.01.
museli odpovídat

Kolik stojí pleny pro prezidenta? Hrad reaguje na nepříjemné dotazy

S odvoláním na paragraf o sdělování informací zaslal kdosi kanceláři Pražského hradu hodně nevšední dotazy. A úřad musel odpovědět. Hrad celý dokument zveřejnil na svých stránkách.

Markéta Pekarová Adamová, Miloš Zeman
06.12.
Boj o rozpočet

Poslankyně chce prezidentovi omezit cesty, toto jí vzkázal Hrad

Poslankyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová chce omezit zahraniční cesty prezidenta. V rámci pozměňovacích návrhů ke státnímu rozpočtu chce prezidentovi na cestování ubrat 450 tisíc korun a tyto peníze dát na protidrogovou prevenci. Podle mluvčího Kanceláře prezidenta Jiřího Ovčáčka jde o hloupý pokus o zviditelnění TOP 09.

Miloš Zeman, policie
07.02.
Dovolená v Lánech

Nechutný útok na Miloše Zemana! Pražský hrad se obrátí na policii

Blízké spolupracovníky prezidenta Miloše Zemana naštval anonym, který o hlavě státu šíří informace, že je Zeman v nemocnici. Prezidenta měla postihnout mrtvice. Podle Zemanova mluvčího Jiřího Ovčáčka si ale prezident užívá dovolenou v Lánech. Kancelář prezidenta kvůli pomluvám plánuje podat trestní oznámení.

Obchodní sdělení

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky

V Albertu startuje jarní kampaň, která přinese vše potřebné pro pěstování čerstvých bylinek v bytě.

Rozhovor s prezidentem Zemanem
28.12.
Odhad versus realita

Kancelář prezidenta "přepálila" rozpočet o skoro 90 milionů!

Kancelář prezidenta republiky letos utrácela výrazně víc, než bylo v plánu. Schválený rozpočet totiž byl pro rok 2017 necelých 438 milionů korun. A realita? 522 milionů.

Jindřich Forejt - 6
aktualizováno 13.12.
Kompromitující video

Kdo a proč natočil Forejta?  Skandální video vyšetřuje policie!

Kompromitující video, na kterém má dnes již bývalý šéf Odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt užívat drogy a být zachycen v sexuálních situacích, už vyšetřují policisté! Podle pražského městského státního zastupitelství přišel podnět z Národní protidrogové centrály.

Jindřich Forejt
aktualizováno 07.12.
Hradní skandál

KAUZA FOREJT: Zveřejnili jen část videa! To horší zůstalo v šuplíku

Redakce TN.cz mluvila s člověkem, který viděl více kompromitujících videí s Jindřichem Forejtem. Údajně zatím média popsala jen jejich část a nezveřejnila vše, co se na nahrávkách objevilo.

Andor Šándor o kauze Jindřicha Forejta
aktualizováno 07.12.
Skandál Jindřicha Forejta

Expert o Forejtovi a drogách: Riziko pro bezpečnost státu!

Podle bývalého velitele Vojenské zpravodajské služby a bezpečnostního odborníka Andora Šándora představuje skandál již bývalého šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta bezpečnostní riziko. Kauza podle něj není náhodná, ale je epizodou boje o moc nejbližších poradců prezidenta Miloše Zemana.

Jindřich Forejt - 3
aktualizováno 06.12.
Šéf protokolu

Jindřich Forejt končí na Pražském hradě! Takto to odůvodnil

Ředitel Odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt v úterý rezignoval na svůj post. Informoval o tom mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Forejt, který měl být podle některých zdrojů odvolán už minulý týden, uvedl jako důvod rezignace osobní a zdravotní důvody.

Jindřich Forejt a Miloš Zeman
05.12.
Prezidentovi muži

ZMĚNY NA HRADĚ: Po šéfovi Hradní stráže padla další hlava

Kancelář prezidenta republiky chystá velkou personální změnu. Podle informací webu Neovlivni.cz přišel o místo ředitel protokolu Jindřich Forejt. Hrad zatím změnu nekomentuje, Forejt má mít údajně už i zapečetěnou kancelář. V pátek odvolal náčelník Vojenské kanceláře také velitele Hradní stráže.

Vratislav Mynář - SPOZ
aktualizováno 23.11.
Pražský hrad

Hrad zkrátil otvírací dobu, podle kritiků kvůli klidu kancléře Mynáře

Mezi politiky to opět vře, tentokrát kvůli tomu, že se brány Pražského hradu zavírají o hodinu dříve. Podle zaměstnanců Hradu s tímto rozhodnutím přišel kancléř Vratislav Mynář. A to se nelíbí některým zákonodárcům.