Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mláďata ledního medvěda
21.03.

VIDEO: Mláďata ledního medvěda si hrají v ruské zoo

Roztomilá mláďata ledního medvěda svádějí tvrdé a nekompromisní boje v novosibirské zoo.

Festival otužilých lyžařů v Rusku
aktualizováno 20.03.
GALERIE Festival BoogelWoogel

Stovky krásek řádily v plavkách na lyžařském svahu! GALERIE

Kolem devíti set lidí minulý týden vzalo lyže a vypravilo se na svah, aby se zúčastnilo už čtvrtého ročníku festivalu BoogelWoogel ve městě Soči. Následně se lidé svlékli a brázdili zasněžené hory oděni pouze do plavek a nebo spodního prádla. A jelikož většina účastníků byla ženského pohlaví, bylo se skutečně na co dívat!

Ruska po zatoulaném losovi hodila kočkou
19.03.
VIDEO dal se na útěk

Ženě se zatoulal před dům los, hodila po něm kočku a zahnala ho

Ruské ženy se nezaleknou ničeho. A dokazuje to video, které se v posledních dnech začalo šířit na sociálních sítích. Na sídliště na východě Ruska se zatoulal los, a i když se většina místních bála ke zvířeti přiblížit, obyvatelka jednoho z bytů přišla s šokujícím řešením. Vzala kočku a hodila ji po obrovském zvířeti. Los se lekl natolik, že se dal okamžitě na útěk.

Prásk.tv píše:

NATALIA OREIRO
čtěte o tématu Rusko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Meteorit padá na Zemi
aktualizováno 19.03.
obří exploze

Zemi zasáhl obří meteor. Výbuch byl 10x větší jak bomba v Hirošimě

Meteor, jehož výbuch v zemské atmosféře byl jedním z nejsilnějších za posledních třicet let, explodoval už na konci loňského roku. Ohromná exploze nastala nad Beringovým mořem, nikdo ji tak bezprostředně po průletu atmosférou nezaznamenal. Energie výbuchu byla mnohonásobně větší, než měla atomová bomba v Hirošimě.

V Rusku musel nouzově přistát boeing
15.03.
nouzové přistání

Další problém s boeingem. Letadlu se nad Ruskem porouchal motor

Boeing 737-800 musel v pátek nouzově přistát v severoruském městě Syktyvkar. Příčinou byla porucha motoru. Na palubě bylo 157 cestujících a šest členů posádky.

Zanedbaná dívka - 1
12.03.
otřesné podmínky

Dívka žila pět let v odpadcích a nemluvila! Začali jí říkat Mauglí

Ruská policie řeší případ pětileté holčičky, která žila několik let v bytě, ve kterém byly otřesné podmínky. Média jí začaly říkat "Mauglí dívka". Byla také podvyživená a vydávala jen různé zvuky. Její matku policie zadržela.

Vladimír Putin na konferenci v Biškeku
aktualizováno 04.03.
Nedodržování dohod

Dohoda o raketách má namále! Putin ji pozastavil dekretem

Ruský prezident Vladimir Putin v pondělí podepsal dekret, jimž pozastavil platnost smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu (INF), kterou Moskva a Washington uzavřely v období studené války. Podle ruských médií to oznámil Kreml. Spojené státy své odstoupení od INF ohlásily v únoru a zdůvodnily to tím, že Rusko dokument nedodržuje. Moskva obvinění odmítá a Putin varoval Američany, že na jejich krok bude reagovat zrcadlově.

Brečící dítě
04.03.
obchodování s dětmi

Žena prodala přes internet své dítě. Chtěla za něj směšnou částku

Z obchodování s nezletilými jsou obviněny dvě ženy z Ruska. Matka za sumu asi 6150 korun prodala přes internet své novorozené dítě. Společně se zájemkyní chtěly oklamat místní úřady, hrozí jim až deset let vězení.

Blokáda Leningradu
aktualizováno 03.03.
víkend

Kanibalismus a tuhé mrazy! Svědectví z blokády Leningradu

Na konci ledna 1944 skončilo nejkrvavější obléhání v dějinách - blokáda Leningradu. Trvala skoro 900 dní a zemřelo až milión lidí, každý třetí ve městě. Podívali jsme se na místa tragédie.

Letadlo společnosti Pobeda
02.03.
Vážné zranění

Horor po přistání. Stevard upustil holčičku, ta spadla na hlavičku

Teprve pětiměsíční holčička se vážně zranila po přistání letadla ruské nízkonákladové společnosti Pobeda na letišti u města Surgut. Když se stevard snažil pomoci její matce, která měla spoustu zavazadel, vypadla holčička ze sedačky, v níž ji matka přenášela. Dítě dopadlo přímo na hlavičku.