Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Meghan Markle - sestra, otec
15.03.
ukončení sporů

Blíží se velké usmíření? Meghan chce pozvat do Anglie svého otce!

Thomas Markle, otec vévodkyně ze Sussexu, by mohl být pozvaný svou dcerou do Velké Británie po narození jeho vnoučete. Podle Meghaniny kamarádky se chystá se svým otcem zakopat válečnou sekeru. Do Británie by mohla také dorazit i její nevlastní sestra Samantha.

Harry, Meghan Markle
10.03.
Kdo by to byl řekl

Princi můžou všichni muži závidět! Tohle dělá Meghan každý den

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan žijí daleko obyčejnější život, než by si lidé mohli myslet. Vévodkyně podle přátel každý den vaří večeři, sama se maluje a dělá si účesy.

Harry a Meghan na pláži
05.03.
sázkové kanceláře

Britové mají jasno! Dítě Harryho a Meghan bude mít krásné jméno

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu už se těší na svého prvního potomka, který by měl přijít na svět na konci dubna. I když oblíbený pár královské rodiny zatím neuvedl žádné podrobnější informace, Britové už vědí, jak se jejich dítě bude jmenovat. Podle sázkových kanceláří ho Harry s Meghan pojmenují po princezně Dianě.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle
čtěte o tématu Meghan Markle na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky

V Albertu startuje jarní kampaň, která přinese vše potřebné pro pěstování čerstvých bylinek v bytě.

Meghan, Serena Williamsová
25.02.
Velké kamarádky

Oscary se dotkly i Meghan! Serena jí z pódia poslala tajný vzkaz

Tenistka Serena Williamsová poslala vévodkyni Meghan tajnou zprávu, informují britská média. Sportovkyně promluvila na předávání Oscarů, kde se rozpovídala o filmovém příběhu Zrodila se hvězda.

Meghan Markle a princ Harry v Maroku
24.02.
jasnovidec promluvil

Meghan u jasnovidce: Prozradil pohlaví a řekl, jaká bude matka

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se už nemohou dočkat příchodu svého prvního potomka. Porodit by Meghan měla v dubnu. Zatím to podle zahraničních médií vypadá, že budou mít holčičku. Tu si vždy vévodkyně podle jasnovidce, kterého měla navštívit před třemi lety, přála. Také by chtěla mít několik dětí a uvažuje i o adopci.

Meghan Markle v New Yorku
aktualizováno 20.02.
Kdo je to?

Meghan strávila noc s neznámým mužem! Harry byl tisíce mil daleko

Vévodkyně ze Sussexu odletěla do New Yorku, aby si s přáteli užila oslavu příchodu jejího miminka. Před hotelem, kde je Meghan ubytovaná, jsou nejen její fanoušci, ale i fotografové, kteří ji pronásledují na každém kroku. Podařilo se jim vévodkyni vyfotit s velmi pohledným mužem.

Meghan a Harry v nadaci
aktualizováno 14.02.
oblíbený svátek

Britové truchlí: Harry a Meghan nestráví Valentýn společně!

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu čekají svého prvního potomka a plánují také stěhování do nového domu. Letos měli oslavit sv. Valentýna poprvé jako manželé. Oblíbený svátek však nebudou trávit společně. Harry bude v jiné zemi.

Meghan a Harry - 2
aktualizováno 08.02.
blíží se porod

Meghan s bříškem září, Harry vtipkoval o budoucím potomkovi

Britský princ Harry a jeho žena Meghan zářili na slavnosti na počest válečných veteránů. A britská média teď spekulují o tom, že by se jejich miminko mohlo už brzy narodit. Princ Harry prý navíc během večera vtipkoval, že jejich první potomek bude pořádný cvalík.

Meghan a Harry v nadaci
01.02.
Nadace pro ženy

Meghan podpořila prostitutky! Vzkazy jim napsala na banán

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu v pátek navštívili město Bristol, kde se podívali do nadace podporující malé děti, do místního divadla nebo také přijali pozvání nadace One25, která pomáhá ženám pracujícím v sexuálním průmyslu. V rámci návštěvy Meghan napsala ženám několik podporujících vzkazů, které jim byly zaslány v potravinových balíčcích. Vzkazy vévodkyně napsala na banány.

10 years challenge královské rodiny
24.01.
předtím a teď

10yearschallenge královské rodiny: Meghan za pultem, Kate paří

Populární instagramové výzvy s názvem 10yearschallenge se už po celém světě zúčastnilo několik milionů lidí. Nadšenci sdílejí své fotky, jak vypadali v době před deseti lety. Jak by taková výzva vypadala v podání členů britské královské rodiny?