Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sníh a náledí komplikují dopravu
aktualizováno 10.02.
jako na houpačce

Řidiči nezvládají výkyvy počasí. Pojišťovny a autoservisy nestíhají

Pojišťovny v Česku mají v posledních dnech napilno. A to kvůli změnám počasí a kalamitám. Jen počet dopravních nehod se za poslední období podle odhadů zvedl až dvojnásobně. Pojišťovny tak denně řeší tisíce škod na autech, které zavinil sníh a led. A v autoservisech se kvůli tomu protahují čekací doby na opravy.

Klimatizace - 2
aktualizováno 01.08.
Jak s ní správně zacházet

Klimatizace skrývá nebezpečí. Na toto si dejte pozor, radí odborníci

Pozor na prudké změny teplot, které jsou pro lidský organismus velkou zátěží. Na první pohled vypadá klimatizace jako neškodná výhoda v tropických dnech, ale může způsobit řadu zdravotních problémů.

Kontrola auta před dovolenou
15.07.
Pozor na to

Jedete na dovolenou autem? Nezapomeňte na řádnou kontrolu!

Tisíce Čechů jezdí v létě na dovolenou vlastním autem. Před cestou ale zapomenou zkontrolovat jeho stav - a problém je na světě. Čekání v zahraničí na okraji vozovky na pomoc pak rozhodně není to, co chtějí lidé ve svém volnu zažít. Jak tedy zajistit, aby bylo auto skutečně v perfektním technickém stavu?

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Požár domu v Čimicích
aktualizováno 30.01.
galerie zásah hasičů

Obří zásah hasičů v Čimicích. K požáru vyjelo 13 jednotek

Pražští hasiči vyhlásili třetí stupeň poplachu kvůli rozsáhlému požáru v pražských Čimicích. Plameny pohltily v pondělí večer dílnu u autoservisu a přilehlé přístřešky. V Čimicích hořela večer také chata. Jednotka vracející se od požáru uvízla v bahně.

Pokus o vraždu na severu Čech
09.01.
Pokus o vraždu

Muži nachytali zloděje a chtěli ho potrestat. Hrozili, že ho zapálí!

První letošní pokus o vraždu vyšetřují kriminalisté na severu Čech. V Jiříkově na Děčínsku měli čtyři muži z místního autoservisu nachytat zloděje, který se snažil ukrást kola od auta. Muže prý spoutali, zbili, polili benzínem a vyhrožovali, že ho zapálí.