Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman v Karlovarském kraji
20.03.
kontroverzní výroky

Turecko je spojenec ISIS, řekl Zeman. Nepřijatelné, zuří Turci

Prezident Miloš Zeman označil při návštěvě Karlovarského kraje Turecko za faktického spojence Islámského státu. Turecko podle prezidenta zprostředkovávalo některé operace potřebné pro zásobování Islámského státu a posouvá se samo k islámské ideologii. Proti Zemanovým slovům se už ohradila turecká ambasáda.

Dítě s lahví vody
aktualizováno 23.02.
Devítiletý mstitel

Drsná pomsta za šikanu. Chlapec dostal 25 spolužáků do nemocnice

Malý turecký travič si za cíl vybral své spolužáky, kteří jej šikanovali. Do pití jim nalil lepidlo. V nemocnici skončilo 25 dětí, žádnému se nic vážného nestalo. Policie případ odložila.

Z trosek v Istanbulu zachránili děvčátko - 3
aktualizováno 07.02.
Tragédie v Turecku

Z trosek v Istanbulu zachránili holčičku (5), ležela tam 18 hodin!

Počet obětí zřícení osmipatrové budovy v Istanbulu stoupl na tři. Záchranářům se podařilo z trosek budovy 13 lidí vyprostit, mezi nimi bylo i pětileté děvčátko. V ruinách leželo osmnáct hodin!

Prásk.tv píše:

Týnuš Třešničková - 1
čtěte o tématu Turecko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Jemma Joslyn - 1
27.01.
Pekelná dovolená

Ženu na tobogánu málem rozdrtila obézní turistka! Natrhla jí orgány

Mladá Britka byla na dovolené v Turecku jen 14 hodin, když málem zemřela po nehodě na tobogánu. Obézní žena za ní sjela skluzavkou moc brzy a Jemmu srazila. Britka měla natržená játra, poraněnou ledvinu a vnitřní krvácení.

Tornádo na letišti v Antalyi
26.01.
VIDEO Jezdí sem tisíce Čechů

Páté tornádo v oblíbené destinaci! Převrhlo autobus, pustošilo letiště

Turecké město Antalya zasáhla v posledních dnech série tornád. V sobotu udeřil ničivý živel nejsilněji na letišti, kde létající úlomky zpustošily několik letadel. Silný vítr také převrátil autobus a minibus. Tornáda mají nejméně dvě oběti.

Obrovské tornádo řádilo v americkém Kansasu
aktualizováno 25.01.
Přírodní živel

Tornádo zabíjelo v oblíbené destinaci! Dva mrtví, 11 zraněných

Ve čtvrtek překvapilo turecké město Antalya silné tornádo, které si vyžádalo 2 oběti, včetně třináctileté dívky. Policie také pátrá po dvacetileté ženě, která cestovala v autě se svou matkou, když živel udeřil. Dívka se poté ztratila. Úřady také hlásí 11 zraněných.

Kristýna Třešňáková - 1
aktualizováno 30.12.
fotogalerie popáleniny

Youtuberka Třešňáková ukázala děsivou fotku spáleného těla

Youtuberka Kristýna Třešňáková známá jako Týnuš Třešničková poprvé od popálení v turecké restauraci ukázala následky nehody na svém těle.

Donald Trump na summitu G7
24.12.
syrský konflikt

USA stahují jednotky ze Sýrie, rozkaz už byl podepsán

Spojené státy se stáhnou ze Sýrie. Rozkaz ke stažení sil byl podepsán v neděli po telefonickém jednání amerického prezidenta Donalda Trumpa a tureckého prezidenta Recepa Tayyopa Erdogana. Odchod jednotek by měl začít během několika týdnů.

Bitva o Rakká, kurdské jednotky
21.12.
Tlak na Kurdy

Islámský stát znovu útočí! Kurdové mají potíže udržet pozice

Bojovníci teroristické organizace Islámský stát (IS) zaútočili na pozice arabsko-kurdské koalice (SDF) v jihovýchodní Sýrii. V pátek to oznámil šéf mediálního oddělení SDF Mustafá Balí. Koalice upozornila, že v důsledku ohlášeného stažení amerických sil, které byly dosud spojenci SDF, nebude toto uskupení schopno dál úspěšně bojovat proti IS.

Srážka rychlovlaku a lokomotivy v Turecku - 5
aktualizováno 13.12.
nehoda v turecku

Rychlovlak narazil do lokomotivy. Devět mrtvých, desítky zraněných

Nejméně devět lidí zemřelo a 46 utrpělo zranění, když se v turecké metropoli Ankaře ve čtvrtek ráno srazil vysokorychlostní vlak s lokomotivou. Minimálně dva vagóny vykolejily a vlak také narazil do přemostění trati.