Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vondráček v Bazilice sv. Klimenta
aktualizováno včera 12:10
ostuda v cizině

Zákaz focení v římské bazilice: Šéf Sněmovny Vondráček to neřeší

Předseda Sněmovny Radek Vondráček si udělal ostudu v Itálii. Na návštěvě v bazilice svatého Klimenta se nechal fotit přímo před cedulemi, které zakazují focení. Fotografiemi se nezapomněl pochlubit na svém twitterovém účtu a kritika na sebe nenechala dlouho čekat.

Lubomír Volný, Dan Ťok
13.02.
prezentace výsledků

Politici se chlubí na sociálních sítích, někdy je to pořádná ostuda

Ministr dopravy Dan Ťok se zřejmě snaží v poslední době více ukázat, na čem jeho resort pracuje. Začíná být totiž aktivnější na sociálních sítích. A z politiků není jediný, kdo se takto rád pochlubí.

Thomas Markle mladší
aktualizováno 12.01.
Černá ovce rodiny

Bratr Meghan Markle řídil auto opilý, noc strávil na záchytce!

Těhotná manželka prince Harryho Meghan Markle se opět dostala na první stránky bulváru. A tentokrát za to ani nemůže. Se zákonem má problémy její nevlastní bratr Thomas. Policie ho zadržela opilého za volantem. A není to jeho první zkušenost s policií.

Prásk.tv píše:

Učitelka Vlastička přišla o spodní prádlo! - 7
čtěte o tématu ostuda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Jaroslav Foldyna na sjezdu Nočních vlků
aktualizováno 11.05.
střet s aktivisty

Foldyna se za potyčku neomluví! Sklidil kritiku od kolegy z ČSSD

Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se na grémiu strany neomluvil za hádku s lidmi, kteří v Praze protestovali proti ruskému nacionalistickému motorkářskému klubu Noční vlci. Řekl pouze předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi, že ho mrzí, že ho tímto incidentem dostal pod tlak. Foldyna to řekl novinářům po jednání grémia. Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) před jednáním řekl, že Foldyna kvůli incidentu nemá ve vedení strany co dělat.

Meghan Markle a princ Harry v Birminghamu
aktualizováno 12.03.
Faux pas

Meghan udělala Harrymu ostudu! Podívejte se, co bylo špatně

Už brzy se Meghan Markle stane členkou královské rodiny, a tak se na veřejnosti začala více objevovat po boku prince Harryho. Přestože její outfit určitě vybírá či schvaluje nějaký stylista, neunikla tentokrát herečce hrubá chyba v etiketě.

Čech boural v Rakousku - 3
27.11.
Mezinárodní ostuda

Český řidič skončil v Rakousku v podchodu. Nadýchal 2,6 promile

Případ jaký jsme ještě nezažili, uvedli rakouští hasiči z města St. Johann in Tirol na facebooku. V neděli v podvečer zasahovali u dopravní nehody, při níž skončil český řidič mercedesu s autem otočeným na střechu v podchodu pro pěší. Policistům nadýchal přes 2,6 promile.

Světová média: Zeman žertoval s Putinem o likvidaci novinářů
aktualizováno 15.05.
galerie Likvidace novinářů

Zemanově ostudě se diví celý svět! Tohle vážně řekl, ptají se

Jak se dalo čekat, svět si všiml skandálního výroku o potřebě likvidace novinářů, který si jako bonmot včera prohodil prezident Miloš Zeman se svým ruským protějškem Vladimírem Putinem. Hrad se hájí, že šlo pouze o žert.

Miloš Zeman, Bohuslav Sobotka
aktualizováno 05.05.
Zeman a Sobotka

Ponížení, trapné divadlo, píší o setkání na Hradě deníky

Čtvrteční konfrontací prezidenta Miloše Zemana a premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) na Pražském hradě vyvrcholila dávná nevraživost obou politiků a byla trapným a bizarním divadlem v přímém přenosu, píší dnešní deníky a zpravodajské servery.

Pietní místo pro Věru Špinarovou
aktualizováno 31.03.
všechno bylo jinak

Zuřil, že Ostrava zrušila pietu za Špinarovou. Teď její syn otočil

Obyvatelé Ostravy zůstaly v pátek ráno v šoku. Podle syna Věry Špinarové Adama Pavlíka magistrát města nařídil organizátorům pietní akce za zpěvačku na Masarykově náměstí, aby pomníček co nejdříve zlikvidovali. Na akci prý neměli patřičná povolení. Město se ale bránilo, že o ničem takovém nerozhodovalo. A nakonec otočil i sám Pavlík.

Ubitý plameňák v Jihlavské zoo
aktualizováno 15.03.
Ostuda pro Česko

Ubitého plameňáka si všimli i v zahraničí! Tohle grázlům vzkazují

Otřesného případu z jihlavské zoo si všimla i zahraniční média, a tak má Česko ostudu po celém světě. Malé děti se dostaly do výběhu plameňáků, jednoho ptáka umlátily a ukopaly, dalšího zranily. Nad nechutným chováním se pohoršily tisíce lidí.