Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tereza zadržená v Pákistánu - 2
aktualizováno včera 20:59
kolik dostane?

Tereze se může trest prodloužit! Žalobce se chce odvolat

V Pákistánu odsouzená Češka Tereza Hlůšková bude ve vězení možná delší dobu než jen vyměřených 8 let a 8 měsíců. Státnímu žalobci se totiž její trest zdá příliš mírný a chce se proti rozhodnutí soudu odvolat.

Drogy
22.03.
Netradiční zásilky

Policie odhalila nový trend! Drogy do Česka stále víc chodí poštou

Drogy se podle celníků stále častěji posílají poštou. Omamné látky proudí nejen z Česka hlavně do Německa, ale i k nám - a to především letecky. Jeden z posledních případů teď vyšetřují policisté ve spolupráci s celníky na Plzeňsku.

Policejní honička
aktualizováno 15.03.
Šílená honička

Muž zběsile ujížděl policii nočním Hradcem. Bál se své maminky

Nehodou skončila policejní honička v Hradci Králové. Před policisty tam ujížděl zdrogovaný řidič. Navíc měl zákaz řízení. Své auto nezvládl a naboural. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Prásk.tv píše:

Prostituce
čtěte o tématu drogy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Heroin - ilustrační foto
aktualizováno 13.03.
Zdrcující verdikt

Čech dostal za pašování drog na Bermudách extrémně tvrdý trest!

Soud na Bermudách podle místního tisku ve středu poslal na 30 let do vězení devětačtyřicetiletého Čecha, který se na ostrovy pokusil propašovat 2,9 kilogramu heroinu.

Marihuana a drogy - ilustrační
aktualizováno 12.03.
skončili v poutech

Na internetu si založili e-shop. Místo elektroniky prodávali drogy!

Drogový e-shop připomínalo počínání skupiny lidí, kterou odhalili detektivové z Národní protidrogové centrály. Marihuana a kokain se prodávaly na internetových tržištích a platilo se za ně virtuální měnou. Zisky šly podle policistů do milionů korun.

Otrávený šimpanz
06.03.
drogy v lahvi

Skandál v norské zoo, zdrogovaný šimpanz sám sebe vážně zraňoval

Ve slavné norské zoo se někdo pokusil otrávit hvězdu celé zahrady, kterou je šimpanz Julius. Neznámý pachatel mu v minulém týdnu hodil do výběhu lahev s narkotiky, kterou zvíře vypilo. Julia následně postihla psychóza, při které se začal sebepoškozovat.

Keith Flint, Mayumi Kai
05.03.
Možná v tom byly i drogy!

Rozchod a prodej domu: Zpěváka Prodigy dohnaly k smrti deprese!

Legenda elektronické hudby Keith Flint (†49) mohla před smrtí opět propadnout drogám a depresím. Před několika dny měl totiž nabídnout k prodeji svůj dům v Essexu, nedávno ho navíc opustila jeho manželka Mayumi Kai, která ho prý před drogami zachránila.

Keith Flint
aktualizováno 04.03.
Trápily ho i deprese

Keith z Prodigy: Drogy, alkohol, vydírání a nakonec sebevražda!

Frontman kapely The Prodigy, průkopníků na poli elektronické hudby, za svůj život bojoval s několika démony. Pral se především se závislostí na drogách a alkoholu, nevyhnula se mu ale ani deprese. Hlavně na přelomu tisíciletí se proto objevoval v titulcích bulvárních médií, veřejně si na něj ale posvítilo i hnutí Anonymous.

Drogy v trenkách
aktualizováno 28.02.
nečekaný objev

Muž s obřími trenkami neunikl celníkům. Měl je vycpané drogami

V úterý navečer si královéhradečtí celníci posvítili na pašeráky. Místo, kde jeden z kontrolovaných mužů léky na výrobu drog ukrýval, bylo ale překvapením i pro zkušené celníky. Pašerák si platy medikamentů naplnil své trenky.

Demolice domu Pabla Escobara
aktualizováno 23.02.
Video Pablo Escobar

Vila největšího drogového krále šla k zemi. Použili 180 rozbušek

Budova, která byla kdysi domovem "krále kokainu" Pabla Escobara, byla zbořena. Na místě jeho bývalého domu město postaví park na uctění památky jeho obětí. K demolici bylo použito přes sto rozbušek a nezapomenutelnou podívanou si nenechaly ujít stovky lidí.