Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Shay Bradley a pohřeb
včera 05:50
Netradiční rozloučení

Haló? Haló? Pusťte mě ven! Nebožtík na pohřbu rozesmál pozůstalé

Velmi netradiční pohřeb si nechal vystrojit Ir Shay Bradley. Na pohřbu si nechal pustit předem připravenou nahrávku. "Pusťte mě ven! Kde to ku*va jsem? ...

Zatčení - ilustrační foto
aktualizováno 11.06.
Nejapný žert

Za řeči o vystřílení školy vězení? Mladíka podezírají z vyhrožování!

Šestnáctiletého mladíka, kterého v pondělí zadrželi kvůli výhrůžce střelbou na českých školách, policisté podezřívají z trestného činu nebezpečné vyhrožování. ...

Vratislav Mynář
aktualizováno 12.04.
výstavba bez povolení

Mynář terčem posměchu. Jeho rybníku už se směje i Google!

Jakoby nestačil skandál s chybějící bezpečnostní prověrkou, kancléř Vratislav Mynář už je opět v hledáčku médií a terčem internetových vtípků. Jeho nelegálně ...

Vévodkyně Meghan na henovém ceremoniálu
aktualizováno 27.02.
Návštěva Maroka

"Je to dítě moje?" šokoval Harry Meghan. Zrovna je natáčeli! VIDEO

O tom, že má princ Harry velký smysl pro humor, se přesvědčili učitelé z marocké vzdělávací organizace. Princ Harry zavtipkoval o těhotenství své manželky ...

Obchodní sdělení

Madame Tussauds konečně v Praze!

Jedna z největších a nejslavnějších světových atrakcí otevřela v Praze svou první pobočku.

Dan Ťok
08.01.
Pod palbou

Ředitelství silnic a dál NIC. Ministr Ťok je kvůli D1 terčem vtipálků

Ministr dopravy a jeho výroky nebo kolaps na dálnici D1 vyvolaly spoustu reakcí na sociálních sítích. Dan Ťok se v kolážích nebo vtipech stal hvězdou filmu, ...

Podplácení papírového policisty
05.01.
Policie je zatkla

Muži z legrace podpláceli maketu policisty. Za pár dní byli v cele!

Policie na Srí Lance zatkla dva muže, kteří předstírali, že chtějí podplatit papírovou maketu policisty. U činu se natočili a video zveřejnili na facebooku. ...

Internet se baví na účet ministra dopravy Ťoka
aktualizováno 04.01.
INTERNETOVÝ HUMOR

A pak, že se na D1 nemaká! Lidé se smějí ministru Ťokovi

Reakce na dopravní komplikace na nejfrekventovanější české dálnici D1 na sebe nenechaly dlouho čekat. Kromě rozhořčených komentářů naštvaných řidičů uvězněných ...

Marián Jurečka vtipkuje o ženách a sexu
aktualizováno 06.12.
Tak to se nepovedlo

Lidovecký poslanec Jurečka vtipkoval o sexu. Teď sklízí kritiku

Politik za KDU-ČSL a bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka má co vysvětlovat. Vtipem, který nedávno zveřejnil na svém profilu na sociálních sítích, ...

Juncker při parodii Mayové
08.10.
Neohrabané pohyby

Juncker parodoval Mayovou při tanci. Vtip se mu může vymstít

Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker si zřejmě vystřelil z britské premiérky Theresy Mayové. Na podiu před proslovem napodoboval její taneční pohyby, ...

Shona Cox a Vicki Albone
23.09.
Nepříjemný zážitek

Dovolená se změnila v peklo! Za žert hodili dívky do smradlavé cely

Dívky si chtěly vystřelit ze známého, a tak mu po nočním koupání v moři na Korfu schovaly oblečení. Jenže muž případ nahlásil jako krádež a Britky strávily ...