Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Metař
16.03.
Polízanice

Zůstanou ulice po zimě zavalené špínou? Chybějí lidé na úklid!

Města a obce se potýkají s nedostatkem pracovní síly na úklid. Po zimě potřebují ulice vyčistit od nepořádku, ale technickým službám scházejí ti, kteří by se o to postarali.

Stoupnutí do lejna
aktualizováno 20.02.
Zaneřáděné ulice

Tající sníh odhalil ulice plné psího trusu. Lidé posílají drsné vzkazy!

Tající sníh v českých městech odhaluje nepříjemné pozůstatky venčení. Někteří majitelé psů po svých miláčcích totiž stále neuklízejí. Na chodnících a silnicích tak zůstávají fekální pasti a je jen otázkou času, než do nich někdo šlápne. Jednoho obyvatele Českého Těšína psí hovínko natolik popudilo, že majiteli chlupáče nechal na chodníku důrazný vzkaz.

Čištění záchodu - ilustrační foto
18.02.
Návod

Jak odstranit zápach na WC? Maminky objevily geniální trik!

Hlavně maminky malých chlapců ví, jaké je to bojovat se zápachem moči na toaletě. Chemikálie si s tím mnohdy neví rady a maminky tak musí trávit spousty minut v kleče na záchodě s hadrem nebo houbou v ruce a dlaždice či lino drhnout, drhnout a drhnout. V Austrálii teď objevili jednoduchý trik, který zápach moči odstraní snadno, rychle a levně!

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - 16. 1. 2019
čtěte o tématu úklid na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Úklid
02.02.
co nemáte rádi vy?

Kvůli úklidu se hádá polovina lidí! Tuto činnost nejvíc nesnášejí

Téměř polovina Čechů se doma hádá kvůli nepořádku. Muži obvykle uklízejí jednou týdně, nejvíce žen pak každý den. Nejraději lidé vysávají, naopak nejméně oblíbené je žehlení.

Výměna manželek: Pedant na úklid dožene náhradní manželku k slzám! - 10
aktualizováno 14.01.
premiérový díl

Peklo ve Výměně: Marcela posune židli, náhradní manžel vybuchne

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí Marcela v domácnosti s abnormálně puntičkářským partnerem a jestli si uvědomí Veronika v jiné rodině, že se dá žít i jinak, než je zvyklá.

Sněhová kalamita v Německu - 1
aktualizováno 12.01.
Tuny a tuny sněhu

Uklidit tisíce tun sněhu je pořádná fuška, končí v řekách i na polích

V oblastech, kde připadlo hodně sněhu, mají obrovské problémy s jeho odklízením. Tisíce tun sněhu z ulic, chodníků, či náměstí musejí pracovníci odvézt mimo města , takže končí na loukách nebo třeba v řekách.

Popeláři sváží papír
aktualizováno 29.12.
Povánoční úklid

Po Vánocích zaplavil ulice měst papír. Popeláři se nezastaví

Po Vánočních svátcích máme co uklízet, a tak se kontejnery plní odpadem. V některých ulicích jsou tak přecpané, že další papírový odpad končí na zemi. Přitom za to hrozí pokuta až 50 tisíc korun.

Čištění špinavé sedačky
aktualizováno 18.12.
Vánoční úklid

Žena levně vyčistila sedačku. Její nápad je předvánočním hitem

Vánoce se blíží a tak se jistě ještě mnoho z vás chystá na úklid. Pokud plánujete čistit sedačku, seznamte se s metodou, se kterou přišla žena z Queenslandu v Austrálii. Vyjde vás totiž jen na pár korun!

Předvánoční úklid
15.12.
Vánoční úklid

Nestíháte před svátky uklidit? S těmito triky to bude za pár minut!

Úklidem domácnosti před Vánoci lidé stráví průměrně tři hodiny. Pokud ale nestíháte nebo potřebujete uklidit před neohlášenou návštěvou, máme pro vás několik tipů. Úklid vás pak vyjde jen na půl hodiny.

Úklid
06.11.
Naprosto šílené

Babička řekla vnukovi (11), ať si uklidí. Udělal něco strašného!

Naprosto šílenou dohru měla o víkendu výzva babičky jedenáctiletému vnukovi, aby šel a uklidil si pokoj. Hoch si místo smetáku došel pro dědečkovu pistoli a začal střílet.