Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Maskovaní lupiči
24.11.
video přepadení u znojma

Benzínku přepadli v masce s lebkou. Prodavač je hnal koštětem

Policie dopadla lupiče, kteří se na začátku listopadu v maskách pokusili přepadnout benzínku na Znojemsku. Moc šikovní ale nebyli, nakonec se zalekli a utekli pouze s pár balíčky cigaret. Teď skončili ve vazbě.

Muž v masce klauna u základní školy
aktualizováno 04.10.
Děti v nebezpečí

Poplach v Praze: Klaun s nožem v ruce ohrožuje děti, varuje škola

V areálu Základní školy Libčická na Praze 8 v Čimicích se podle webu školy pohybuje neznámý muž. Má na sobě masku klauna a v ruce nůž.

"Čarodějnice" strčily ženu v Německu do kotle s vařící vodou
aktualizováno 06.02.
Pokažený karneval

Maškary na reji strčily dívku do kotle s vařící vodou a zmizely!

V Německu pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří v sobotu způsobili vážná zranění mladé ženě. Na karnevalu ji dvojice převlečená za čarodějnice až po kolena ponořila do kotle s vařící vodou. Karnevalových průvodů v maskách se ve městě každoročně účastní tisíce lidí.

Prásk.tv píše:

Hořčice
čtěte o tématu maska na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Popálená žena ukázala tvář
24.08.
realistické foto těžký osud

Danu podpálila žárlivá žena: Měla 2,5 roku masku, teď ukázala tvář!

Dlouhé měsíce její hrozivě popálenou tvář skrývala maska a tělo pečlivě halilo oblečení. Teď se Dana Vulinová (31) z Perthu otevřela světu a odkryla nejen své emoce, ale i tvář. A vypadá skvěle!

Přepadená lékárna
aktualizováno 24.11.
Maskovaný grázl

VIDEO: Muž v masce hackerů přepadl lékárnu v Bohumíně

Karvinští kriminalisté od úterý pátrají po maskovaném lupiči, který při přepadení lékárny v Bohumíně neváhal použít teleskopický obušek ani pistoli.

Million Mask March
aktualizováno 06.11.
každoroční pochod

Proti cenzuře a korupci: Tisíce lidí po celém světě vyšly do ulic!

Tisíce maskovaných lidí se v noci na neděli vydaly do ulic. Každoroční protestní pochod Million Mask March, který se koná po celém světě právě 5. listopadu, se oproti loňskému roku obešel bez výraznějších incidentů. I přes klidnější průběh se desítky lidí ocitly v poutech.

Zombie
03.11.

VÍKEND: Nejoblíbenější strašidlo dneška - zombie

Přelom října a listopadu patří vzpomínce na zemřelé. Zatímco střední Evropa myslí na své předky docela klidně až zádumčivě, anglosaská tradice velí si poslední říjnový den tak trochu zaduchařit a lidé se s radostí bojí.

Klauni
31.10.
výhružné masky

Klauni vyhrožují Plzeňákům! Mají motorové pily a posílají VIDEO

Klauni v děsivých maskách posílají obyvatelům Plzně hrůzný vzkaz. Na zveřejněném videu varují hlavně před nočními procházkami, protože "zabijáčtí klauni nikdy nespí". Případ nyní prověřuje policie.

Jan Kulhánek
27.10.
kauza klauni vysvětlení psychologa

Proč lidé straší nebezpečnými klauny? Rozhovor s odborníkem

Zprávy o vyšinutých klaunech, kteří útočí na lidi, už se objevily i v Česku. Na Facebooku najdete skupiny "Klauni v ČR", kam uživatelé píší, kde šílené maškary viděli. Většina z nich jsou však falešná oznámení a podle policie není tento problém u nás aktuální. Proč si někteří lidé tyto informace vymýšlejí, jsme se vyrazili zeptat psychologa!

Zlý klaun
25.10.
Případ z Berlína

Mladík v masce klauna chtěl vyděsit přátele, jeden ho pobodal!

Chlapec z Berlína chtěl postrašit své kamarády, proto na ně vybafl v masce klauna a s kladivem v ruce. Přátele ale vyděsil tak, že ho jeden z nich pobodal. S vážným zraněním skončil v nemocnici.