Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podezřelý ze zabití dítěte v Praze - 1
aktualizováno 07.03.
Vražda na Chodově

Obviněný z vraždy holčičky je ve vazbě. Soud: Mohl by zabíjet zas

Soud poslal ve čtvrtek do vazby 27letého muže obviněného z vraždy dvouleté holčičky na pražském Chodově. Muž měl dívenku v noci na úterý vážně zranit nožem, záchranáři už jí nedokázali pomoci.

Obviněný Jiří Kubíček na autogramiádě HC PSG
aktualizováno 22.01.
stíhání

Podvod za 1,5 miliardy! Muž měl poškodit přes 5 tisíc lidí

Kriminalisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) obvinili dvaačtyřicetiletého muže z podvodu se škodou asi 1,5 miliardy korun. Na webu o tom dnes informoval mluvčí centrály Jaroslav Ibehej. Obviněný podle vyšetřovatelů vylákal peníze od 5400 občanů České republiky, stíhán je na svobodě. Hrozí mu až deset let vězení. Podle policie jednal mimo jiné za společnosti World Systems Market, Inc. a WSM Invest Limited se sídly v zahraničí.

Svatba - ilustrační
05.12.
účelové sňatky

Češky si stále častěji berou cizince. Dostávají za to balík

Účelových sňatků Češek s cizinci stále přibývá. Na tento nový trend upozornila Národní centrála proti organizovanému zločinu. Ve své výroční zprávě útvar varoval také před vzrůstajícím vlivem Číny nebo před "neobvykle vstřícnou" imigrační politikou ve vztahu k Vietnamu. Povšiml si rovněž snah ruskojazyčných kriminálních autorit o získání kontroly nad českým územím.

Prásk.tv píše:

Holky pod zámkem - V den kdy jsem porodila, přišli policajti se zatykačem
čtěte o tématu trestná činnost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Zabavené věci zločinců na prodej
aktualizováno 09.11.
Krimi zboží

Obchod nabízí luxusní zboží zabavené zločincům za nízké ceny

Ministerstvo vnitra otevřelo v centru Prahy kamenný obchod se zbožím, které policie zabavila při vyšetřování trestné činnosti. Jmenuje se Cenza, centrum zajištěných aktiv ministerstva vnitra a nachází se v ulici Na Perštýně.

Do ulic Mladé Boleslavi vyrážejí mezinárodní policejní hlídky
03.09.
Kriminalita

Boleslav trápí zločiny cizinců, do ulic vyjdou mezinárodní hlídky!

Obyvatelé Mladé Boleslavi budou už od zítřka potkávat v ulicích kromě českých také polské a slovenské policisty. Společné hlídky vznikají jako reakce na rostoucí kriminalitu cizinců, kteří tvoří pětinu obyvatel města. Podle policejních statistik spáchají každý čtvrtý trestný čin.

Dražby věcí zabavených zločincům jsou stále populárnější
25.03.
Příznivé ceny

Čechy lákají věci zabavené zločincům. Mohou si je i vyzkoušet

Lidé v Česku stále více kupují zboží, které bylo zabaveno policií při trestné činnosti. Ministerstvo vnitra ho prodává v internetových aukcích a zájem je prý obrovský. Sehnat tu můžete třeba luxusní sporťák mafiánů, ale i televize, pračky nebo počítače.

Chytrý telefon
23.02.
Jdou s dobou

Policie loví u hackerů, aby se dostala do mobilů zločinců!

Policisté při vyšetřování zločinů ocení každou stopu, každý detail. A často se jich velké množství skrývá v mobilech podezřelých. Smartphony jsou ovšem často zamčené či vybité a vyšetřovatelé se do nich nemohou dostat.

Kriminalita
aktualizováno 26.01.
srovnání přesná čísla

Policie o kriminalitě v Česku: V těchto krajích je nejhůř! PŘEHLED

Kriminalita v Česku sice už čtvrtým rokem klesá, násilné trestné činy ale vyšetřovatelům nedávají spát. Objasnit se jim podařilo pouze 84 procent z nich. V roce 2017 bylo zavražděno 146 lidí.

Oprátka
11.08.
Vyšetřování

Sebevražda na policejní služebně! Oběšeného muže našli v cele

Na policejní služebně v Žatci se včera pravděpodobně oběsil muž středního věku. V cele předběžného zadržení ho našel policista. Muž byl před tím zadržen kvůli podezření z trestné činnosti.