Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zdravá strava
16.01.
Speciál o hubnutí

Naučte se překonávat sami sebe: Jak posílit slabou vůli a zhubnout

Slabá vůle nám často maří úmysly hubnout. I když hrozně chceme vypadat štíhle, stejně chuť na čokoládu nepřekonáme. Ubránit se nástrahám všedního dne je mnohdy složité, ale jde to. Jak vůli posílit a docílit vysněné váhy?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
25.04.
Robinsonův ostrov

Bára se ostře pustila do Bizona! Kvůli sprše sama sebe odepsala

V posledním díle Robinsonova ostrova definitivně ztratili naději na vítězství dva muži z Ostrova vykoupení. I na hlavním ostrově ale nebylo o dramatické momenty nouze. Do vlasů si vjely hlavně dívky - nejdřív kvůli taktice a po soutěži o imunitu kvůli sprše.

Krásnou Viktorii zabila ve sprše elektřina - 4
10.09.
šílená nehoda

Pavel chtěl Viktorii požádat o ruku, na dovolené se stala tragédie

Měla to být dovolená, na kterou nikdy nezapomenou. Dovolená, na které třiadvacetiletý Pavel požádá svojí osmnáctiletou přítelkyni o ruku. Jenže chvíli před tím, než se to Pavel chystal udělat, se stala strašlivá tragédie. Mladou Viktorii zabil při sprchování elektrický proud.

Prásk.tv píše:

Sprcha - 1
čtěte o tématu sprcha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Sprcha
11.05.
hlavní výhody

Věčné dilema: Je lepší ranní, nebo večerní sprcha? Známe odpověď!

Právě část dne, ve které si dopřejete sprchu, rozhoduje o kvalitě vaší pokožky nebo třeba spánku. Mytí se ráno i večer má své výhody, která doba je ale pro sprchování lepší?

Sprcha
03.03.
Neunikl jim

Šmírák v Brně: Mladík si ve sprše na kolejích natáčel studentky

Nepříjemný zážitek za sebou mají studentky, které obývají vysokoškolské koleje v brněnských Žabovřeskách. Ve sprchách se je pokoušel natáčet dvacetiletý mladík. S pomocí spolužáka jej dívky zadržely a předaly policistům.

Učitelka se soudí kvůli výpovědi
aktualizováno 22.02.
sexuální skandál

Hlídala žáky ve sprše: Učitelku má očistit soud, rodiče dětí jí fandí!

Okresní soud v Olomouci se opět zabývá případem propuštěné učitelky Základní školy v Tršicích Vandy Fabiánové. Loni po návratu ze školy v přírodě s ní ředitel školy ukončil pracovní poměr. Důvodem bylo údajné sexuální obtěžování malých chlapců. Učitelka se brání a u soudu chce prokázat, že výpověď byla neoprávněná.

Kousnutí pavoukem
aktualizováno 28.11.
foto 18+ strach o život

Po koupání skončila s dírou v ruce! Málem zemřela, bojí se domů

Abbie (8) málem stálo koupání život, teď má obrovský strach vrátit se domů. Ze stropu na ni totiž spadl pavouk a svým kousnutím dívce způsobil ošklivou ránu na ruce, která ji dostala až na operační sál. Jejich dům mezitím zaplavili další pavouci.

Claus si stěžoval na stoličku z IKEA
05.09.
Hit sociálních sítí

Muž si stěžoval na stoličku z IKEA. Zachytilo se mu do ní varle!

Nezvyklou stížnost řešila norská pobočka nábytkářské firmy IKEA. Na její Facebook napsal muž, který si koupil stoličku s dírkami do sprchy. Jenže do jedné z děr se mu zachytilo varle! Norův popis incidentu na stránkách IKEA se stal okamžitě hitem.

Stylové koupelny
21.07.
GALERIE Rady a tipy

Jak na malé koupelny. Vytvořte z nich úžasný prostor pro relaxaci

Toužíte po funkční a útulné koupelně, ve které můžete také relaxovat, ale u nevelkého prostoru si nevíte rady s jeho vybavením? Přemýšlíte, jaký styl zvolit? Máme pro vás inspiraci, jak si vytvořit sice malý, ale útulný ráj!

Žena ve sprše
aktualizováno 20.06.
Ochrana životního prostředí

Močte do sprchy, nabádají vědci. Mají k tomu vážný důvod

Odborníci přišli s šokujícím prohlášením. Pokud se vám ve sprše začne chtít na malou, měli byste se podle nich jednoduše "poddat přírodě". Močením ve sprše totiž pomáháte životnímu prostředí.