Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zásilky s výbušninou ve Velké Británii
aktualizováno 06.03.
poplach v británii

Výbušné obálky do Londýna přišly z Irska. Policie: Může jich být víc!

Londýnská policie stále pátrá po pachateli, který rozmístil v úterý výbušniny na tři dopravní uzly britské metropole. Podle nových informací měly dvě ze tří zásilek irskou poštovní známku. Na vyšetřování tak spolupracuje i irská policie.

McDonalds
aktualizováno 16.01.
ochranná známka

McDonald’s přišel o Big Mac! Prohrál spor s irským fast foodem

Slavný americký fast food přišel o ochrannou známku svého populárního hamburgeru Big Mac. Soudní spor prohrál řetězec s irskou sítí rychlého občerstvení Supermac’s. McDonald´s se však proti rozhodnutí chce odvolat. O případu informoval list The Irish Times.

V Irsku lidé protestují proti rozsudku soudu
17.11.
Protesty v Irsku

Podle soudu si dívka o znásilnění říkala. Měla totiž tanga! Lidé zuří

Sociální sítě doslova zaplavily fotky dámských kalhotek, které jsou reakcí na absurdní rozsudek irského soudu. Ten zprostil viny muže, který znásilnil 17letou dívku. Argumentem obhajoby bylo, že si o to říkala, protože na sobě měla vyzývavé spodní prádlo.

Prásk.tv píše:

Anand Goel - 1
čtěte o tématu Irsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Sinéad O
aktualizováno 07.11.
Konvertovala k islámu

Zpěvačka Sinéad O'Connor opět šokovala: "Bílí lidé jsou nechutní!"

Kontroverzní irská zpěvačka Sinéad O'Connor, která minulý měsíc konvertovala k islámu, opět pobouřila veřejnost svými příspěvky na Twitteru. Napsala, že nechce s bílými lidmi už nikdy trávit čas, protože jsou nechutní.

Krb - ilustrační
03.11.
Nechutný nález

Muž ležel v kaluži krve. Uříznutý penis vystavili na krbové římse!

I zkušenými policisty otřásla brutální vražda, která se v noci na pátek stala v irském Dublinu. V domě na předměstí našli muže v kaluži krve. Na krbové římse byl vystaven jeho uříznutý penis a oční víčka.

Malému Oskarovi vyrostl přes noc upíří tesák
21.10.
Záhada

Malý upír? Oskarovi vyrostl tesák, lékaři ani rodiče nechápali!

Každé dítě zažije nepříjemné bolesti, když se mu prořezávají zoubky. Rodiče malého Oskara z irského města Drogheda ovšem na první zub svého synka asi nezapomenou nikdy. Přes noc mu totiž "vyrašil" tesák, za který by se nemusel stydět ani syn Drákuly.

Žena nevěděla, že je těhotná - 5
aktualizováno 04.10.
Jak je to možné?

Dívka (18) nevěděla, že je těhotná. Najednou jí z kalhot vypadlo dítě!

Teprvé 18letá Milaois z Irska měla podezření na zánět slepého střeva. Jaké bylo ale její překvapení, když po sérií zdravotních problémů začala rodit! Na zemi v kuchyni z ní podle jejích slov doslova "vypadla" jen půlkilová holčička.

Letadla Ryanairu
19.09.
stávka dopravců

Chystáte se na prodloužený víkend? Pozor, ať vám nezruší let

Společnost Ryanair oznámila další plánovanou stávku, ta vychází na 28. září. Bude se týkat celkem pěti zemí. Stávka stevardů a letušek by mohla ohrozit lety Čechů, kteří se chystají díky státnímu svátku vyrazit na prodloužený víkend.

Novomanžele rozdělil řecký požár, muž zemřel
26.07.
Skončilo to zle

Z nevěsty je vdova: Brian žhavému peklu v Řecku bohužel neutekl

Z něvěsty Zoe, která si se svým novým manželem Brianem užívala líbánky, je už bohužel vdova. Brian totiž neunikl plamenům, které pohltily dovolenkovou destinaci blízko řeckých Athén. Tam se pár, původem z Irska, vydal na svou svatební cestu.

Hurikán Chris
11.07.
Nepřízeň počasí

Tropická bouře Chris zesílila na hurikán! Řítí se na Evropu

První větší hurikán sezóny udeřil ke konci minulého týdne na severoamerickém východním pobřeží. Původně tropická bouře Chris včera ale zesílila a nyní míří ke Kanadě a následně i k Evropě. Má zasáhnout především Island, Velkou Británii a Irsko, je ale možné, že se rozštěpí a jeho oslabená část dorazí i do Portugalska, Francie a Španělska!