Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Na palubě letadla z Frankfurtu začalo hořet
aktualizováno 15.03.
nouzové přistání

V letadle začalo nad Atlantikem hořet. Do Karibiku nedoletělo

Německá letecká společnost Condor v pátek neměla zrovna svůj den. Hned dva její airbusy, místo aby doletěly do cíle, musely nouzově přistát ve Španělsku. Na palubě jednoho z nich začalo hořet nad Atlantským oceánem, letadlo se proto muselo otočit a letět zpátky do Evropy.

Kapavka na Ibize
13.03.
Nemoc z Ibizy

Evropu straší nová super-kapavka! Šíří se z dovolenkového ráje

Nový kmen kapavky resistentní na běžnou léčbu dělá vrásky lékařům. Britské ministerstvo zdravotnictví v úterý potvrdilo, že se nemocí nakazily dvě ženy. Původ vystopovali lékaři na španělský ostrov Ibiza.

Alergická reakce z orálního sexu
12.03.
kuriózní případ

Málem ji zabil orálním sexem. Žena po aktu dostala alergickou reakci

Opravdu kuriózní případ se stal ve Španělsku, kde žena skončila po orálním sexu v nemocnici se silnou alergickou reakcí na přítelovo sperma. Ten se jí nezmínil, že zrovna bere penicilin, na který má alergii, a při milostných radovánkách ji tak málem zabil.

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher a Corinna Schumacher
čtěte o tématu Španělsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky

V Albertu startuje jarní kampaň, která přinese vše potřebné pro pěstování čerstvých bylinek v bytě.

Požáry ve Španělsku
06.03.

VIDEO: Severní Španělsko sužují rozsáhlé lesní požáry

Na severu Španělska ve městě Muskiz se rozpoutal lesní požár. Podle hasičů se oheň šířil rychle kvůli silným nárazům větru. Požár doposud postihl asi 110 akrů lesů.

Ve vyhlášené restauraci se otrávilo 19 lidí
aktualizováno 22.02.
tragédie ve španělsku

Oslava skončila tragicky. Rodina se otrávila ve vyhlášené restauraci

Rodina si vyrazila do vyhlášené michelinské restaurace ve španělské Valencii, aby oslavila narozeniny hlavy rodiny. Z toho, co mělo být šťastnou rodinnou sešlostí, se ale stala doslova noční můra. Téměř tři desítky lidí se v restauraci otrávily nejspíš houbami, mezi nimi i rodina. Maminka v nemocnici druhý den zemřela.

Protesty ve Španělsku
21.02.
Katalánsko

Španělsko soudí separatisty, při protestech bylo zraněno 28 lidí

Hořící pneumatiky, zablokované dálnice a desítky zraněných. Čtvrteční soud s dvanácti vůdci katalánských separatistů ve Španělsku se neobešel bez rozsáhlých protestů. Policie zatkla čtyři lidi.

Vanilková zmrzlina
21.02.
Tragédie ve Španělsku

Hororová dovolená: Dívka si dala zmrzlinu, domů se už nevrátí!

Dovolená na španělském Slunečném pobřeží se pro rodinu z Británie změnila o víkendu z pohádky v noční můru poté, co si devítiletá dívenka dala zmrzlinu. Po alergické reakci musela do nemocnice, kde jí bohužel ani lékaři nedokázali pomoct.

Čínský rok Vepře
aktualizováno 17.02.
Koření

Číňané přivítali rok Vepře ohňostrojem a luxusní šunkou

Východní a jihovýchodní Asie už téměř dva týdny žije bouřlivými oslavami nejvýznamnějších svátků roku - svátků jara a příchodu lunárního nového roku. Ten oslavuje vepře, který slibuje hojnost a štěstí. A tak není divu, že se vše točí kolem prasátek.

Záchrana malého chlapce ve Španělsku - 2
aktualizováno 10.02.
Smrt malého chlapce

Tragédie ve studni. Španělé mají strach, že se může opakovat!

Celý svět sledoval záchranu dvouletého chlapečka Julena (†2), který spadl do hluboké studny. Jeho smrt teď ve Španělsku vyvolala obrovskou diskuzi. Odhalilo se totiž, že v zemi je více než jeden milion nelegálních studní. Informace přinesl německý portál Deutsche Welle.

Muž, který se podílel na záchraně chlapce ve Španělsku
01.02.
Pád do šachty

První slova muže, který vyhrabal mrtvého Julena: Z toho mrazí!

Dva týdny hrůzy zažívali rodiče dvouletého Julena, který spadl do šachty. Čekali na jeho záchranu a ve skrytu duše stále doufali, že je jejich chlapec naživu. Po několika komplikacích se záchranářům k chlapci nakonec podařilo dostat. Jako první u něho byl Nicolas Rando, kterému se sice ulevilo, že chlapce konečně našli, ale bylo mu líto, že už nebyl naživu.