Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miminko
aktualizováno dnes 11:46
karlovy vary

Miminko do babyboxu přinesla žena, tvrdila, že není její

Do babyboxu v Karlových Varech chtěla matka v úterý ráno vložit své čerstvě narozené dítě. Po otevření dvířek ale zaváhala a dveře se pak automaticky uzavřely. Novorozené děvčátko tak přímo sestrám přinesla žena, které řekla, že ji prý matka dítě před nemocnicí předala. Děvčátko dostalo jméno Lada.

Psaní SMS zprávy
dnes 05:45
sociální sítě

Falešná zpráva vyzývá lidi k darování krve pro dítě s leukémií

Na sociálních sítích se začala šířit zpráva, která žádá lidi, aby poskytli krev pro dítě s leukémií. Když chtějí na uvedené číslo zavolat, zjistí, že je nedostupné. Výzva, která se poprvé objevila v Polsku, má podle uživatelů sociálních sítí i jiné verze a jedná se o podvod.

Jasmina Alagič u moře
včera 21:22
Sluší jí to

Těhotná Jasmina jen září! U moře vystavila zakulacené bříško

Moderátorce Jasmině Alagič těhotenství nesmírně sluší. Z fotek je vidět, že už se krásně zakulacuje a jen září štěstím. Spolu s partnerem, rapperem Rytmusem, si navíc odskočili na oblíbené místo.

Prásk.tv píše:

Jasmina Alagič, Rytmus
čtěte o tématu dítě na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky

V Albertu startuje jarní kampaň, která přinese vše potřebné pro pěstování čerstvých bylinek v bytě.

Ležící kůň
aktualizováno včera 19:04
tragédie na dostizích

Kůň ztratil rovnováhu a rozdrtil jezdkyni (7). Zraněním podlehla

K obrovské tragédii došlo v německém Neuenkirchenu. Na slavnostním ceremoniálu, kde se předávaly ceny vítězům dostihů, kůň shodil ze sedla a následně rozdrtil teprve sedmiletou jezdkyni. Dívka zraněním, které jí způsobil její vlastní kůň, podlehla.

Oficiální fotografie ze svatby princezny Evženie
aktualizováno včera 17:34
princezna evženie

Další přírůstek v královské rodině? Britové už uzavírají sázky

Princezna Evženie a její manžel Jack Brooksbank prý čekají prvního potomka. Podle Britů radostnou novinu oznámí, co nevidět. V jejich přesvědčení je utvrdil příspěvek, který Evženie zveřejnila na svém instagramu a kde uvedla, že rok 2019 bude vzrušující.

Případ týraného chlapečka
včera 11:37
Nová kvalifikace

Utýrání hocha z Loun byla vražda. Muži hrozí výjimečný trest!

Severočeští kriminalisté zpřísnili právní kvalifikaci za smrt ani ne tříletého chlapečka v Lounech. Dvacetiletý mladík, partner chlapcovy matky, byl původně obviněný z týrání a těžkého ublížení na zdraví. Nyní ho kriminalisté obvinili z vraždy, za kterou mu hrozí až výjimečný trest.

Miminko
včera 07:32
Tragédie v Itálii

Domácí obřízka skončila tragicky, chlapeček zákrok nepřežil!

Severoitalské úřady vyšetřují tragickou smrt teprve pětiměsíčního chlapce. Kojenec zemřel poté, co ho rodiče doma tajně obřezali. Lékaři v boloňské nemocnici už mu nedokázali pomoct.

Miminko - Ilustrační foto
19.03.
pokus o vraždu

Matka nechala kojence venku na mrazu. Zachránil jej kolemjdoucí

Státní zástupkyně obžalovala ženu z pokusu o vraždu šestitýdenního syna. Loni na začátku února nechala kojence venku na mrazu a před smrtí ho zachránil kolemjdoucí.

Maddie Mccann
19.03.
maskovaný muž

Nová teorie zmizení Maddie! Mohla být obětí sériového útoku

Už téměř 12 let uplynulo od záhadného zmizení britské holčičky Maddie na dovolené v Portugalsku. Dokument vysílaný na Netflixu odhalil nové okolnosti případu - Madeleine se mohla podle policie stát obětí sériového sexuálního násilníka, který se do dětského pokojíku vloupal v chirurgické roušce.

Zulfirman Syah chránil svého syna
aktualizováno 17.03.
útok na novém zélandu

Otec chránil svého syna vlastním tělem! Střelec ho zasáhl několikrát

Útok na mešity v Novém Zélandu má už 50 obětí. Někteří však měli obrovské štěstí a podařilo se jim přežít. Například Zulfirman Syah se snažil zachránit svého dvouletého syna před útočníkem Brentonem Tarrantem, který do něho vystřelil hned několik kulek. Jedna však zranila i malého chlapce. Lékaři oba převezli do nemocnice, kde se úspěšně zotavují.