Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž ve vězení
aktualizováno včera 20:26
alternativní tresty

Místo podmínky rovnou do vězení! Piráti chtějí změnu trestního řádu

Místo opakovaných podmínečných trestů půjdou lidi rovnou na několik měsíců do vězení - takovou změnu bude chtít prosadit poslanecký klub Pirátů. Trestní řád potřebuje změnu. To ví velmi dobře i ministerstvo spravedlnosti. Podle něj by se mělo víc využívat alternativních trestů, jako je třeba domácí vězení nebo peněžní tresty.

Jak šel čas s Terezou H.
22.03.
Dlouhá cesta

Jak šel čas s Terezou: Z církevní školy do nejhoršího vězení!

Tereza Hlůšková za svůj poměrně krátký život stihla dojít z církevního gymnázia přes údajný eskort až do pákistánského vězení. V cele na nějakou dobu její životní cesta skončí, z věznice podle zatím nepravomocného rozsudku vyjde před třicítkou.

Tereza H. ve vězení
aktualizováno 21.03.
Tvrdý trest

Tereza přijde o nejlepší roky: Sáhne si na dno, říká psycholog

Na osm let a osm měsíců vězení odsoudil soud v Pákistánu Češku Terezu Hlůškovou (22). V tamním kriminálu má strávit nejlepší roky svého života. Drsné podmínky však budou mít značný vliv na její osobnost, naznačil psycholog Tomáš Morávek.

Prásk.tv píše:

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka
čtěte o tématu vězení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Pašeračka Tereza - 1
aktualizováno 21.03.
Otřesné podmínky

Tereza musela po verdiktu k lékaři! Ve vězení v Pákistánu ji čeká peklo

Tereza Hlůšková, kterou poslal soud v Pákistánu na osm let a osm měsíců za mříže, zažije tvrdý režim. Ani ve vazební věznici nemohla mluvit o luxusu, teď ji ale přesunuli do nové cely. Smí u sebe mít jen minimum věcí a třetina spoluvězeňkyň jsou vražedkyně.

Tereza zadržená v Pákistánu
aktualizováno 20.03.
První slova

Tereza se po rozsudku zhroutila! "Co jsem udělala?" vzlykala

Terezu Hlůškovou, kterou poslal pákistánský soud na osm let a osm měsíců do vězení, verdikt naprosto zdrtil. Z jednací síně odcházela v slzách a na otázky novinářů odpovídala jen s obtížemi. Rozsudek prý nechápe, tvrdí, že nic neudělala.

Soud snížil doživotní tresty manželům za vraždy
19.03.
původně dostali doživotí

Bývalí manželé znají svůj trest za vraždu. Další tři plánovali

Vrchní soud v Praze snížil tresty bývalým manželům Janákovým. Dvojice, která původně za jednu dokonanou a tři plánované vraždy dostala doživotí, si ve vězení odsedí 30 a 28 let.

Sbírka pro malou holčičku
13.03.
tragická nehoda

Řidič zabil ženu a ujel. Zůstala po ní Kristýnka! Pomoci můžete i vy

Sociálními sítěmi začal kolovat příběh malé Kristýnky, která přišla o svou maminku poté, co jí srazilo auto. Z místa nehody sice řidič ujel, ale policii se ho podařilo dopadnout. O holčičku se starají její prarodiče. Jelikož na tom nejsou finančně nejlépe, rozhodla se obec Občov, kde se nehoda stala, vypsat pro rodinu sbírku. Pomoci může každý.

Roman Ševčík ve vězení
aktualizováno 11.03.
Je na svobodě

Ve vězení a ústavu strávil Roman Ševčík 30 let. Dočká se očištění?

Okresní soud v Brně propustil z nařízené ústavní léčby Romana Ševčíka. Muže, který za dvojnásobnou vraždu a dvojnásobný pokus o vraždu strávil ve vězení a ústavech posledních 30 let. Podle spolku Šalamoun je ovšem jen obětí, ne pachatelem.

Odsouzený vrah si stěžuje na podmínky ve vězení
aktualizováno 10.03.
zakázali mu kontakt

Sériový vrah Lehotský si stěžuje na vězení. Oběti měl čtvrtit a pálit

Údajnému sériovému vrahovi Miroslavu Lehotskému, který podle policie čtvrtil a pálil své oběti, se nelíbí podmínky ve vězení. Stěžuje si na to, že mu zakázali veškerý kontakt s partnerkou. Žena měla vidět minimálně jednu vraždu na vlastní oči. Lehotský ale prý chce, aby svědčila tak, jak jí řekne on.

R. Kelly míří k soudu
07.03.
Obviněný hudebník

Propuštění na kauci si moc neužil! R. Kelly dluží na alimentech

Americký zpěvák R. Kelly je opět za mřížemi. Tentokrát kvůli neplacení alimentů. Aby se dostal ven, musí své dluhy urovnat. Ty přitom dosáhly výše 161 tisíc dolarů, co je asi 3,7 milionu korun. Ve středu se poprvé objevil v televizním rozhovoru od svého zatčení. Kelly je obviněný ze sexuálního zneužívání, byl propuštěný na kauci.