Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Svatba - ilustrační
aktualizováno 09.10.
Finanční úřad

Berňák žádá údaje svatebních hostin. Nahání i ty, co slavili doma

Olomoucký finanční úřad zaslal novomanželům výzvy o poskytnutí údajů o jejich svatební hostině. Výzvu však obdrželi i ti, kteří uskutečnili svou hostinu doma. Podle odborníků je postup úřadu nezákonný.

Svatební tanec
aktualizováno 14.09.
Bereme se nejvíc za 10 let

Svatby jsou v módě! Rekordmanka se vdávala dokonce osmkrát!

Přestože už to vypadalo, že budou svatby brzy "out", je opak pravdou! Počet uzavřených sňatků byl totiž loni vůbec největší za posledních 10 let - přes 52,5 tisíc! Uvádí to Český statistický úřad (ČSÚ).

Novomanžele rozdělil řecký požár, muž zemřel
26.07.
Skončilo to zle

Z nevěsty je vdova: Brian žhavému peklu v Řecku bohužel neutekl

Z něvěsty Zoe, která si se svým novým manželem Brianem užívala líbánky, je už bohužel vdova. Brian totiž neunikl plamenům, které pohltily dovolenkovou destinaci blízko řeckých Athén. Tam se pár, původem z Irska, vydal na svou svatební cestu.

Prásk.tv píše:

Brant Aymond - 1
čtěte o tématu novomanželé na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Novomanžele rozdělil řecký požár
aktualizováno 25.07.
Plameny v Řecku

Líbánky se změnily v horor! Nevěsta je zraněná, ženich zmizel

Zoe a Brian měli svatbu nedávno, ale jejich manželství už postihla katastrofa. Irský pár si na líbánky vyrazil do řeckého Mati, které je nejvíce postižené masivními požáry. Nevěsta utrpěla vážná zranění, její manžel je nezvěstný.

Chris Norton a Emily Summer
27.04.
Dojemný obřad

Ochrnutý mladík toužil projít na svatbě uličkou. Povedlo se! VIDEO

Dvě stovky hostů se staly svědky neskutečného momentu, kdy se paralyzovaný mladík zvedl a prošel uličkou na vlastní svatbě. Podpírala ho novomanželka, která také strávila uplynulá léta tréninkem s partnerem. Chris totiž nevěřil, že něco tak skvělého ještě zažije.

Princ Harry a Meghan Markle
17.04.
Svatební cesta

Harry a Meghan si užijí líbánky v exotice! Už je jasné, kam pojedou

Svatba britského prince Harryho a Meghan Markle se nezadržitelně blíží. Už za měsíc projde americká herečka uličkou k oltáři a stane se členkou královské rodiny. Hned další den novomanželé odjedou na líbánky. A už je jasné, kam to bude!

Adela Banášová, Viktor Vincze
aktualizováno 10.06.
O den dřív

Banášová vyběhla se svatebními hosty: Snoubence si vzala tajně!

Oblíbená moderátorka Adela Banášová se měla dnes provdat za kolegu Viktora Vinczeho. Jenže se ukázalo, že už vdanou paní je! Snoubenci všechny zaskočili a vzali se den před obřadem, na který pozvali své příbuzné a kamarády.

Sex - Čína 2
22.12.
video otřesný večírek

Zvrhlá zábava: Svatebčané nutili manžele k sexu! Hosté se koukali

Každá párty se může pořádně zvrtnout. To, co se odehrálo na svatebním večírku jednoho čínského páru, ale naprosto přesahuje všechny meze přípustnosti. Na zvrhlou zábavu novomanželé rozhodně nikdy nezapomenou - už jen proto, že se záznam objevil na internetu.

Žena zemřela dva dny po svatbě - 1
15.12.
galerie smutný osud

Byli zasnoubeni dlouhých 17 let! Nevěsta zemřela 2 dny po svatbě

Ačkoliv často přemýšleli nad svatbou, Claire-Rose Smithová musela čekat dlouhých 17 let, než se v bílých šatech konečně mohla postavit před oltář a před Bohem slíbit svému muži věčnou lásku. Štěstí novomanželů ale netrvalo dlouho, žena dva dny po svatbě zemřela.

Byt novomanželů zabalili do vánočního papíru - 1
aktualizováno 11.12.
Na to nezapomenou

Šokující návrat z líbánek: Otevřeli dveře a nevěřili vlastním očím!

Novomanželé Gilbertovi strávili na svatební cestě dva týdny. Když se z Mexika vrátili, čekalo je doma obrovské překvapení. Ne oba z něj ale měli takovou radost.