Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Duny a Ocoa - 1
21.02.
exkluzivní dovolená

Dominikánská republika tak, jak ji neznáte! Skrývá různá tajemství

Cílem většiny turistů mířících do Dominikánské republiky jsou především nejkrásnější pláže světa a luxusní all inclusive resorty. Je tu ale spousta dalších půvabných míst, které byste v této zemi možná ani nečekali. Věděli jste například, že se v zemi pěstuje i vinná réva? Nebo že se můžete vydat prozkoumat pouštní duny? Tak neleňte a naplánujte si dovolenou plnou zážitků!

Romantika - 3
20.02.
Dominikánská republika

Zažijte svatbu svých snů! Za romantikou do exotiky

Láká vás říct si své ano například na písečné pláži pod kokosovými palmami? Věřte, že Dominikánská republika je pro váš speciální den tím nejideálnějším místem. Pokud ještě na svatbu nepomýšlíte, nevadí, vyjeďte se svou milovanou polovičkou zažít nezapomenutelnou romantickou dovolenou kdykoliv jen chcete.

Dominikana
19.02.
Obchodní sdělení

Rajské ostrovy Dominikánské republiky

Isla Saona, Cayo Levantado či Cayo Arena… Jedinečné ostrovy, které přímo vybízejí k poznání.

puerto plata
18.02.

Prozkoumejte nejstarší město Nového světa!

Máte rádi dovolené, na kterých se dozvíte také něco o historii a dřívější kultuře země? V tom případě si Dominikánskou republiku přímo zamilujete. Navštívit byste měli zejména města Santo Domingo a Puerto Plata, pochlubit se můžou nejenom zachovalými viktoriánskými a koloniálními památkami, ale také celou řadou muzeí a také kulturních akcí.

pico duarte 1
17.02.
Cestujeme za teplem

Vzhůru na vrchol Karibiku! Zdolejte Pico Duarte

Dominikánská republika je snovou destinací jak pro plážové povaleče, tak pro aktivní sportovce. Na své si tu přijdou i milovníci horských túr. Odhodlejte se a překonejte své limity při několikadenním výšlapu na nejvyšší vrchol Karibiku Pico Duarte. Věřte, že na tenhle zážitek budete ještě dlouho po návratu z dovolené vzpomínat!

Dominikana
16.02.
Obchodní sdělení

Punta Cana: Exotická dovolená snů

Plánujete zimní dovolenou a láká vás exotika? Vyrazte do Punta Cany v Dominikánské republice.

suvenýry 3
15.02.
Cestujeme za teplem

Tenhle polodrahokam nemají jinde na světě! Přivezte si ho i vy

Rum, doutníky nebo káva. To napadne asi každého, když přemýšlí, co si z Dominikánské republiky odvézt na památku. Proč ale nebýt trochu originálnější a k těmto klasikám přibalit také něco neotřelého? Nechte se inspirovat těmito tipy!

aktivity 1
14.02.
exotika

Chcete zažít pořádný adrenalin? Tohle je dovolená pro vás

Nejkrásnější pláže světa a dechberoucí příroda lákají do Dominikánské republiky turisty z celého světa. Pokud před lenošením na pláži upřednostňujete raději aktivnější dovolenou, jistě vás potěší, že se dají přednosti této země využít k pořádnému adrenalinu. Co takhle prosvištět nad deštným pralesem, slaňovat vodopády nebo prozkoumat podmořské vraky? Jedno je jisté, nudit se tu rozhodně nebudete!

Dominikana
13.02.
Obchodní sdělení

Kouzelný jihovýchod Dominikánské republiky

Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou v exotice? Zaleťte si do Bayahibe v Dominikánské republice.

rum
12.02.
cestujeme za teplem

Dovolená plná rumového opojení! Recept na dominikánskou viagru

Co by to bylo za dovolenou v Dominikánské republice bez kapky alkoholu? Každý přece ví, že přesně tady může ochutnat jedny z nejlepších třtinových rumů široko daleko. A nejen ty, nebojte se vyzkoušet i mamajuanu, přezdívanou jako dominikánská viagra a užijte si dovolenou naplno!