Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž v baru - ilustrační foto
19.02.
Drama v Brně

Muž řádil v baru. Upíjel lidem pití, kousl barmana, zmlátil vyhazovače

Nezvladatelného návštěvníka hudebního klubu museli o víkendu řešit brněnští strážníci. Muž v sobotu nad ránem obtěžoval ostatní hosty baru, upíjel jim jejich pití, barmana pokousal, a když ho chtěl vyhazovač z baru vyprovodit, dostal od něj ránu pěstí.

Rum ve sklenicích
15.02.
Opilý namol

Polkl jsem francovku, bolí mě zuby, tvrdil strážný. Měl 3,4 ‰

Pražští strážníci ve čtvrtek po osmé večer nachytali pracovníka ostrahy v obchodu totálně namol. Opilý "sekuriťák" se vymlouval, že kvůli bolavým zubům kloktal francovkou, kterou vzápětí omylem spolkl. Nebyl ovšem jediným kapitálním úlovkem.

Dispečink tísňové linky Ilustrační snímek
08.02.
častá volaní

Muž zneužíval tísňovou linku, policie ho zadržela přímo v budce

Policie zadržela muže z Roudnice nad Labem, který opakovaně zneužíval tísňovou linku. Svými zbytečnými hovory ji minimálně dvacetkrát blokoval. Navíc operátorům v opilosti často nadával. Při jeho posledním hovoru už policistům došla trpělivost a muže zadrželi přímo v telefonní budce.

Prásk.tv píše:

Stephen Young
čtěte o tématu opilec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Vloupání - ilustrační foto
01.02.
Hloupá chyba

Reprezentant slavil vítězství, pak zabloudil a teď mu hrozí až tři roky

Kuriózní vloupání do rodinného domu řeší policisté z Otrokovic. Ve čtvrtek jim totiž krátce před čtvrtou hodinou ranní na tísňovou linku volal majitel rodinného domu s tím, že se někdo k němu vloupal. Jenže rozuzlení "vloupání" vyústilo v nečekaný konec.

Opilý mladík jezdil v centru Plzně na sekačce
aktualizováno 01.01.
Podivná vyjížďka

Opilec se projížděl Plzní na sekačce, navíc i se spolujezdcem!

Opravdu kuriózní dopravní prostředek si v noci z pondělí na úterý vybral pro výpravu do centra Plzně teprve devatenáctiletý mladík. Sedl totiž na větší zahradní sekačku, na níž dokonce přibral spolujezdce.

Sanitka
23.12.
Agrese v Jaroměři

Místo vděku útok. Opilec se vrhl na záchranáře, jednoho zranil!

Agresivní muž zaútočil v noci ze soboty na neděli v Jaroměři na Náchodsku na zdravotníky, kteří ho přijeli ošetřit. Jednoho z nich zranil a záchranář tak skončil v pracovní neschopnosti, kde zůstane až několik týdnů.

Policie pacifikuje agresivního muže
aktualizováno 08.12.
potyčka v Praze

Muž chtěl jezdit na oji tramvaje, s pouty na rukou sprostě nadával

Potyčku s opilým mužem mají za sebou cestující v pražské hromadné dopravě. Muž nemohl nastoupit do tramvaje, rozhodl se proto, že bude cestovat na oji. Po hádce s řidičem došlo k fyzickému kontaktu, řidiči naštěstí přispěchali na pomoc kolemjdoucí a cestující. Když si pro muže přijeli policisté, choval se muž agresivně i vůči nim. Nakonec ho museli zpacifikovat a odvést na záchytku.

Opilý řidič v Brně naboural přímo před strážníky
aktualizováno 28.11.
To se jen tak nevidí

Opilec bez řidičáku boural přímo před očima strážníků! VIDEO

Brněnští strážníci v neděli v noci jen nevěřícně koukali, když se přímo před nimi vyboural tmavý mercedes, který se krátce před tím motal ulicí. Sloup veřejného osvětlení řidič trefil rovnou dvakrát.

Zatčení
27.11.
Skončil v poutech

Opilci se nelíbilo, že strážníci měří rychlost. Vyběhl na ně z autobusu

O tom, že se strážníky není radno si zahrávat, se přesvědčil opilý muž, který cestoval MHD. Nelíbilo se mu, že policisté měří rychlost, a tak je napadl. Svou si však neprosadil - místo toho skončil v poutech.

Pohřeb v Mladé Boleslavi rušili opilci
24.09.
Ostuda místo piety

Pohřeb zkazili hulákající opilci, ochmelky museli vyhodit strážníci!

Měly to být okamžiky tichého vzpomínání a smutku. Místo toho se páteční pohřeb v Mladé Boleslavi změnil na ostudu poté, co smuteční obřad narušila trojice namol opilých cizinců. Pořádek tak museli zjednat až přivolaní strážníci.