Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Drogy
22.03.
Netradiční zásilky

Policie odhalila nový trend! Drogy do Česka stále víc chodí poštou

Drogy se podle celníků stále častěji posílají poštou. Omamné látky proudí nejen z Česka hlavně do Německa, ale i k nám - a to především letecky. Jeden z posledních případů teď vyšetřují policisté ve spolupráci s celníky na Plzeňsku.

Úchyl - ilustrační foto
11.03.
Horor na procházce

Onanista řádil u kláštera. Kolem chodily maminky s kočárky

Velmi nepříjemný zážitek si pro mladou maminku s miminkem připravil třiačtyřicetiletý exhibicionista. Před ženou onanoval na lavičce v parku u kláštera v Plasích na Plzeňsku. Policisté ho velmi záhy dopadli. Navíc zjistili, že muž má s podobnými kousky už zkušenosti. Hrozí mu tak i tříleté vězení.

Miniprasátko
11.03.
Činorodý mazlíček

Miniprasátka se chtěli zbavit. To se nedalo a rozrylo zahradu

Zlatočerné miniprasátko už zřejmě omrzelo neznámého majitele z Plzeňska. Mazlíčka odvezl do chatové oblasti a ponechal napospas osudu. Prasátko se však nedalo a usadilo se na jedné ze zahrádek. Během dvou dnů rozrylo celý trávník i záhony.

Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Nehoda u Kokořova
aktualizováno 04.03.
Nehoda na Plzeňsku

Řidička zřejmě nedala přednost, zranilo se celkem pět lidí!

K nehodě osobního a nákladního auta v Kokořově na Plzeňsku vyjížděli v pondělí okolo půl deváté ráno hasiči, záchranáři a policisté. Při srážce se zranilo pět lidí, jednu ženu musel převézt do nemocnice vrtulník.

Rvačka v baru - 5
aktualizováno 10.02.
video Vyřizování účtů

Muži šli z pomsty vymlátit bar u Plzně, zastavila je až zásahovka!

Divokou noc zažili hosté sportbaru Na Růžku v Horní Bříze na Plzeňsku. Do podniku vtrhla skupinka rváčů, která si přišla vyřizovat staré účty. Na place se pak strhla divoká bitka. Tu ukončila až zásahová jednotka.

Sériový lupič dopaden
aktualizováno 17.01.
Měl falešnou zbraň

Sériový lupič přepadl čtyři pošty na Plzeňsku. Dopadla ho policie

Plzeňští policisté dopadli muže, který čtyřikrát přepadl a vyloupil poštu. Při výslechu se ukázalo, že celou dobu používal falešnou zbraň.

Dvě auta se srazila na Plzeňsku - 5
11.01.
Nehoda na Plzeňsku

Felicie přejela do protisměru, zranili se dva dospělí i dvě dívky!

Dvě auta se v pátek odpoledne srazila na silnici mezi Chotěšovem a Vodním Újezdem na Plzeňsku. Po nehodě museli hasiči z auta vystříhat dvě dívky a čtyřicetiletou ženu. S těžším zraněním byly převezeny do nemocnice.

Rvačka před školou kvůli Facebooku
11.01.
Sociální sítě

Žákyně se v Plzni servaly kvůli Facebooku, dvě odvezla záchranka

Nevhodný status na Facebooku byl v pátek důvodem rvačky. Odpoledne se přímo před okny plzeňské základky pobily tři žačky. Dvě z nich musely být nakonec převezeny do nemocnice.

Vzteklá liška
10.01.
Karbofuran

U Plzně pošel pes i liška. V oblasti může být travič, varuje policie

Plzeňští policisté varují majitele zvířat i rodiče malých dětí, kteří se v těchto dnech pohybují v lese poblíž areálu Orlík u obce Zruč-Senec, aby byli ostražití. V oblasti totiž v uplynulých dnech uhynul pes i liška. Zvířata se mohla otrávit prudce jedovatým karbofuranem.

Exploze pyrotechniky v Přešticích
02.01.
Ohnivá koule

Výbuch na náměstí v Přešticích řeší policie jako obecné ohrožení

Plzeňští kriminalisté se začali zabývat incidentem z náměstí v Přešticích, kde v prvních minutách nového roku "vykvetla" po výbuchu pyrotechniky obří ohnivá koule. Vše prověřují jako obecné ohrožení.