Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brenton Tarrant
aktualizováno 16.03.
útok na mešity

Rodina popsala zabijáka! Byl to hodný chlapec, je v šoku babička

Australan Brenton Tarrant zaútočil v pátek na dvě mešity v novozélandském Christchurchi. Během útoku zemřelo 49 lidí. Jeho babička Joyce Tarrantová však vydala prohlášení, že byl její vnuk hodný chlapec a často je navštěvoval. Podle ní neprojevoval známky extrémismu.

Strojvedoucí
10.03.
Válka na železnici

Dráhy nás přetěžují a neplatí nám přesčasy, zlobí se strojvůdci!

V posledních dnech řeší České dráhy hned několik vážných nehod. Zatímco podnik mluví o lidské chybě, strojvedoucí, kteří se ozvali do redakce, mají jiné vysvětlení - prý jsou dlouhodobě přetížení.

Aťka Janoušková
09.03.
Smrt herečky

"Říkala, že není žádná stará bába!" Přítel popsal poslední dny Aťky

Bezvládné tělo herečky a dabérky Aťky Janouškové objevil v jejím bytě rodinný přítel Lubomír Zemanec. Pro TV Nova popsal, jak prožívala poslední dny. Měla prý stále mnoho energie a optimismu.

Prásk.tv píše:

Dalibor Janda
čtěte o tématu zpověď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Michael Jackson
06.03.
dokument o zpěvákovi

Bojkot Jacksona: Rádia přestala hrát jeho písně, rodina zuří!

Ani po smrti nemá zpěvák Michael Jackson klid. Poté, co byl zveřejněn dokument Leaving Neverland, ve kterém se objevují rozhovory s muži, které měl zpěvák znásilnit, rozhodla se některá rádia po celém světě přestat hrát jeho písně. Proti dokumentu také vystoupila Jacksonova rodina, která obvinění odmítá.

2245693
aktualizováno 14.02.
výměna manželek

Dita popsala chvíle před nehodou: Šramocení v telefonu, pak ticho

Ditě a Zdenkovi z Výměny manželek se během vteřiny obrátil život naruby. Zdenkovi museli po vážné dopravní nehodě amputovat obě nohy. Dita popsala poslední chvíle před tragédií.

Našli ostatky významné osobnosti českých dějin
aktualizováno 30.01.
Cenný objev

Našli ostatky významné osobnosti českých dějin! Zpovědníka krále

Archeologové objevili při záchranném výzkumu a geofyzikálního průzkumu kláštera na českobudějovickém Piaristickém náměstí dřevěnou schránu, v níž jsou podle dochovaných zpráv uloženy ostatky Jindřicha Libraria OP (Ordo Praedicatorum, Řád bratří kazatelů).

Havárie ultralehkého letadla na Rokycansku
22.01.
děsivá zpověď

Se synem (9) padal v letadle k zemi! Pilot popsal, jak to zvládl

Na Rokycansku včera večer havarovalo ultralehké letadlo. Zdravotníci na místě ošetřili pilota a do nemocnice s lehkým zraněním převezli i dalšího člena posádky. Pilot dnes popsal okamžiky, kdy se snažil dostat letadlo bezpečně na zem.

Skiareál Buková hora - lidé uvízli na lanovce
aktualizováno 17.01.
Evakuace lyžařů

Na lanovce visíme už dvě hodiny! Zpověď muže z Bukové hory

Už několik hodin jsou uvěznění lyžaři na poškozené lanovce ve ski areálu Buková hora. Jedním z nich je i Pavel Mráček, který čeká na záchranu v dolní polovině lanové dráhy. "Už jsem docela prochladlý," řekl exkluzivně pro TN.cz

Richard Mason
11.01.
vztahy na bodu mrazu

Jste neplodný, řekli otci tří synů. Jeden mu poslal drsný vzkaz

Když se milionář Richard Mason dozvěděl, že je neplodný, zhroutil se mu svět. Doma totiž měl tři syny, o kterých si až doposud myslel, že jsou jeho. Jeden z chlapců teď konečně prolomil mlčení. A všechno možná nebylo tak, jak Richard popisoval.

Smutná holčička
aktualizováno 12.12.
životní trauma

Otřesná zpověď mladých dívek: Svedl je pedofil, nedokázaly říct ne

Mužů, kteří na internetu vyhledávají mladé dívky, jsou na Slovensku stovky. A nejednomu se podaří docílit toho, co zamýšleli. Po každém takovém zážitku zůstává obrovské trauma, které si dívky nesou až do konce života. O svých zážitcích promluvily na kameru!