Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Případ týraného chlapečka
dnes 11:37
Nová kvalifikace

Utýrání hocha z Loun byla vražda. Muži hrozí výjimečný trest!

Severočeští kriminalisté zpřísnili právní kvalifikaci za smrt ani ne tříletého chlapečka v Lounech. Dvacetiletý mladík, partner chlapcovy matky, byl původně obviněný z týrání a těžkého ublížení na zdraví. Nyní ho kriminalisté obvinili z vraždy, za kterou mu hrozí až výjimečný trest.

Miminko
dnes 07:32
Tragédie v Itálii

Domácí obřízka skončila tragicky, chlapeček zákrok nepřežil!

Severoitalské úřady vyšetřují tragickou smrt teprve pětiměsíčního chlapce. Kojenec zemřel poté, co ho rodiče doma tajně obřezali. Lékaři v boloňské nemocnici už mu nedokázali pomoct.

Napadení desetiletým dítětem
aktualizováno 13.03.
Lázně Bohdaneč

Kluk (10) napadl mámu i sestru, pak chtěl skočit z balkónu!

Policie vyšetřuje víkendový incident v Lázních Bohdaneč na Pardubicku. Desetileté dítě mělo napadnout v bytě svoji matku i sestru, a pak se podle svědků pokusilo skočit z balkónu.

Prásk.tv píše:

The Voice Česko Slovensko: Danny byl dívka - 1
čtěte o tématu chlapec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky

V Albertu startuje jarní kampaň, která přinese vše potřebné pro pěstování čerstvých bylinek v bytě.

Babybox Nymburk
aktualizováno 11.03.
zdravý chlapec

Rodiče odložili letos už šest dětí. V Nymburku našli ve schránce kluka

V nymburském babyboxu nalezli pracovníci nemocnice novorozené miminko. Podle nemocnice je chlapec v dobrém zdravotním stavu. Jedná se o první dítě, které se v nymburském babyboxu kdy objevilo.

Oscar trpí leukémií
10.03.
dobrovolní dárci

Oscar (5) má leukémii. Pět tisíc lidí stálo v dešti, aby mu pomohli

Malý Oscar Saxelby-Lee z britského Worcesteru trpí zákeřnou leukémií. Lékaři mu dávají tři měsíce života. Chlapeček závodí s časem, aby se mu podařilo najít vhodného dárce kmenových buněk, které by mu pomohly nad nemocí vyhrát. Když se zpráva rozšířila, před místní základní školou se sešlo téměř pět tisíc lidí, aby se mezi nimi našel dárce pro nemocné dítě.

Tary
06.03.
upřímná zpověď

Všechno bylo jinak, tvrdí Tary a ukázal celé video! Chlapce lituje

Oblíbený youtuber Tary čelí už několik dní útokům na sociálních sítích kvůli tomu, že měl urazit malého chlapce. Podle něho však nic takového neudělal, což by mělo dokázat i celé video, ve kterém s chlapcem mluví. V něm i vysvětluje, že si dělal jen srandu a také to, proč je jeho oblečení dražší.

Čínští hasiči na toaletě
06.03.
neobvyklý zásah

Při hře na mobilu se kluk zasekl ve WC, museli ho vyprostit hasiči

Dlouhé vysedávání na toaletě se nevyplatilo šestiletému chlapci z Číny. Vyprazdňování si chtěl zpestřit hrou na mobilu, v toaletě se mu však zaseklo pozadí. Nebohý hoch strávil v pasti dvě hodiny.

Tary
aktualizováno 05.03.
idol dětí

Oblíbený youtuber šokoval svého fanouška: "Máš málo peněz!"

Slavný youtuber Tary se stal terčem posměchů na sociálních sítích. Před pár dny bylo totiž zveřejněné video, na kterém uráží malého chlapce, že má málo peněz. Okamžitě se rozjela velká debata, do které se zapojil také rapper Johny Machette. Podle něho se Tary nechová normálně.

Lanovka
aktualizováno 04.03.
VIDEO Rychlá záchrana

Malí hrdinové! Chlapce při pádu z lanovky zachránili další školáci

Duchapřítomnost a odvahu prokázala skupina asi dvanáctiletých dětí. Osmiletý chlapec vyklouzl ze sedačkové lanovky v lyžařském středisku v Grouse Mountain ve Vancouveru v Kanadě. Mladí hrdinové mu pod lanovkou připravili improvizovanou síť, chlapec tak vyvázl bez zranění.

Policejní auto
aktualizováno 02.03.
dítě v ohrožení

Desetiletý Tadeáš se nevrátil ze školy domů. Pátrání skončilo!

Policie vyhlásila pátrání po desetiletém Tadeášovi z Královéhradecka, který zmizel v pátek odpoledne. Kamarád ho viděl před školou v Býšti na Pardubicku, odkud měl odjet domů do Hradce, tam ale nedorazil. V sobotu dopoledne pátrání skončilo.