Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí na velikonoce
včera 14:25
Bude i sněžit

Chladný týden a pak oteplení! Zveřejnili předpověď do Velikonoc

V příštím týdnu budou teploty průměrné nebo podprůměrné, pak ale přijde oteplení a od půlky dubna si budeme užívat nadprůměrné teploty. Vyplývá to z dlouhodobého výhledu, který zveřejnil v sobotu Český hydrometeorologický ústav.

Ochalzení
aktualizováno 16.03.
Výhled počasí

Napřed teplo, pak zima! Česko čekají velké teplotní výkyvy

Teploty budou v příštích dnech značně kolísat. V neděli vyšplhají až k 19 stupňům, hned v pondělí o deset i více stupňů spadnou. Znovu se má oteplit před víkendem, kdy má být kolem 15 stupňů Celsia.

Počasí - povodně, vítr
aktualizováno 15.03.
ČHMÚ

VÝSTRAHA: Dorazí silný vítr, o víkendu zahrozí také povodně!

Experti z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) v pátek odpoledne rozšířili stávající výstrahu před silným větrem o varování před možným zvedáním hladin některých řek - hlavně těch, které svádějí vodu z hor.

Prásk.tv píše:

Sol Perez - 1
čtěte o tématu předpověď počasí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Oteplení
aktualizováno 13.03.
počasí

Nová výstraha: Blíží se další vichřice, pak přijde velké oteplení

Po silném větru, který se o víkendu přehnal přes Českou republiku a způsobil obrovské škody, vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) další výstrahu. Vítr udeří ve středu a bude postupně zesilovat. Dosáhnout může rychlosti 70 km/h. O víkendu se však můžeme těšit na příjemné oteplení. Teploty by měly vystoupat až na 18 °C.

Vítr a bouřky
aktualizováno 11.03.
Předpověď na týden

Sněžení a bouřky, meteorologové varují také před náledím! POČASÍ

Mimořádně silný vítr se prohnal Českem v neděli odpoledne a v noci na pondělí. Větrné počasí očekávají meteorologové i v novém týdnu. Kromě větru se na naše území vrátí sněžení, v některých místech hrozí také náledí a bouřky.

Vítr
aktualizováno 03.03.
čhmú varuje

Výstraha meteorologů: Po oteplení přijde nebezpečná vichřice

Meteorologové vydali výstrahu před silným větrem, který přejde přes naše území. Přinese ho studená fronta, která od pondělního dopoledne do úterního odpoledne přejde přes naše území od západu k východu. Vítr může dosahovat až rychlosti 90 km/h.

Oteplení
02.03.
Měsíční výhled

Bude až 18 °C! Meteorologové řekli, jestli se ještě vrátí mrazy

Příští týden bude nadprůměrně teplý. Denní maxima se budou pohybovat mezi šesti a 13 stupni Celsia, ojediněle se ale mohou dostat i na 18 stupňů. Navazující tři březnové týdny bude kolem deseti stupňů. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi, kterou dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Počasí - zima
aktualizováno 23.02.
Dlouhodobý výhled

Meteorologové řekli, jestli se vrátí mrazy. Předpověď do konce zimy!

Zima už je definitivně pryč! Vyplývá to z dlouhodobého výhledu, který v sobotu zveřejnili meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu. V příštích čtyřech týdnech se teploty budou pohybovat kolem deseti stupňů. Pod nulu klesnou ojediněle jen v noci.

Teplo nebo zima
aktualizováno 21.02.
předpověď počasí

O víkendu bude znovu mrznout. Ochladí se až o 20 stupňů!

Počasí na konci února si s námi pěkně pohrává - po týdnu, který připomínal svými teplotami spíš jaro, přijde opět mrazivý víkend, během kterého teploty klesnou až na -10 stupňů. Počátkem příštího týdne ale dojde k výraznému oteplení.

Ochlazení
18.02.
týdenní předpověď

Jak dlouho vydrží jarní počasí? V týdnu se ochladí a začne i pršet

Teplé a slunečné počasí bude i nadále pokračovat. V pondělí mohou na některých místech naměřit až 15 stupňů a znovu mohou padat teplotní rekordy. Mírně ochladit by se mělo ve druhé půlce týdne, přidá se taky déšť.