Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Meghan Markle - sestra, otec
15.03.
ukončení sporů

Blíží se velké usmíření? Meghan chce pozvat do Anglie svého otce!

Thomas Markle, otec vévodkyně ze Sussexu, by mohl být pozvaný svou dcerou do Velké Británie po narození jeho vnoučete. Podle Meghaniny kamarádky se chystá se svým otcem zakopat válečnou sekeru. Do Británie by mohla také dorazit i její nevlastní sestra Samantha.

Harry a Meghan na pláži
05.03.
sázkové kanceláře

Britové mají jasno! Dítě Harryho a Meghan bude mít krásné jméno

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu už se těší na svého prvního potomka, který by měl přijít na svět na konci dubna. I když oblíbený pár královské rodiny zatím neuvedl žádné podrobnější informace, Britové už vědí, jak se jejich dítě bude jmenovat. Podle sázkových kanceláří ho Harry s Meghan pojmenují po princezně Dianě.

Meghan Markle a princ Harry v Maroku
24.02.
jasnovidec promluvil

Meghan u jasnovidce: Prozradil pohlaví a řekl, jaká bude matka

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se už nemohou dočkat příchodu svého prvního potomka. Porodit by Meghan měla v dubnu. Zatím to podle zahraničních médií vypadá, že budou mít holčičku. Tu si vždy vévodkyně podle jasnovidce, kterého měla navštívit před třemi lety, přála. Také by chtěla mít několik dětí a uvažuje i o adopci.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle a Kate Middleton - 1
čtěte o tématu Princ Harry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Meghan Markle v New Yorku
aktualizováno 20.02.
Kdo je to?

Meghan strávila noc s neznámým mužem! Harry byl tisíce mil daleko

Vévodkyně ze Sussexu odletěla do New Yorku, aby si s přáteli užila oslavu příchodu jejího miminka. Před hotelem, kde je Meghan ubytovaná, jsou nejen její fanoušci, ale i fotografové, kteří ji pronásledují na každém kroku. Podařilo se jim vévodkyni vyfotit s velmi pohledným mužem.

Meghan a Harry v nadaci
aktualizováno 14.02.
oblíbený svátek

Britové truchlí: Harry a Meghan nestráví Valentýn společně!

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu čekají svého prvního potomka a plánují také stěhování do nového domu. Letos měli oslavit sv. Valentýna poprvé jako manželé. Oblíbený svátek však nebudou trávit společně. Harry bude v jiné zemi.

10 years challenge královské rodiny
24.01.
předtím a teď

10yearschallenge královské rodiny: Meghan za pultem, Kate paří

Populární instagramové výzvy s názvem 10yearschallenge se už po celém světě zúčastnilo několik milionů lidí. Nadšenci sdílejí své fotky, jak vypadali v době před deseti lety. Jak by taková výzva vypadala v podání členů britské královské rodiny?

Těhotná vévodkyně Meghan
16.01.
Porod se blíží

Meghan promluvila o jménu pro miminko! Bude to holka, či kluk?

Vévodkyně Meghan si znovu nedala pozor a prozradila, jaké jméno by se jí líbilo pro dceru. Zda čeká s princem Harrym holčičku, nebo chlapečka, prý ale netuší. Chtějí se nechat překvapit.

Těhotná vévodkyně Meghan
15.01.
Královská návštěva

Meghan ukázala bříško a prořekla se! Prozradila termín porodu

Hned na první návštěvě roku 2019 v britském Birkenheadu sklidil královský pár obrovský úspěch. Meghan hýřila úsměvy a v obtažených šatech se pochlubila velkým bříškem a oznámila předpokládaný čas porodu! Z prince Harryho byly nadšené především místní děti, Harry si jejich pozornost velmi užíval.

Vévodkyně Meghan - 1
06.01.
První dítě

Meghan poruší královskou tradici! Rodit bude na nevšedním místě

Vévodkyně Meghan už se podle zdroje z blízkosti královské rodiny rozhodla, kde přijde na svět její první dítě. Porodnice, kterou už třikrát využila její švagrová Kate, to ale zřejmě nebude.

Princ George a princ Harry
16.12.
Zvláštní nařízení

Harryho a George na veřejnosti spolu neuvidíte! Odhalili důvod

Princ Harry má údajně se svou neteří a synovci skvělý vztah, na veřejnosti se k nim ale chová chladně. Odbornice na královskou rodinu teď odhalily, že to má nařízeno - z poměrně podivného důvodu.