Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záhadné zmizení šestileté dívky
18.03.
vyšetřování policie

Zlom v případu zmizelé Valerie (6)! Policie chce obžalovat její babičku

Již několik měsíců nikdo neviděl šestiletou Valerii, o kterou pečovala babička. Té byli svěřeni také další tři sourozenci. Právě žena, která dostala děti do péče, se v případu stala hlavní podezřelou. Kriminalisté z oddělení vražd již ukončili vyšetřování a podali návrh na podání obžaloby, v případě odsouzení hrozí ženě až osmiletý trest.

Dana Morávková - 1
aktualizováno 14.03.
Ordinace v růžové zahradě 2

Morávková prozradila, jak to bude dál s Haničkou! Najde se?

Herečka Dana Morávková, která hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2 Zdenu Suchou, odpovídala ve čtvrtek divákům na chatu. Prozradila, jak to bude dál s Haničkou, s kým si v seriálu rozumí nebo také jak probíhaly její začátky v Ordinaci.

Ordinace: Hanička
14.03.
Ordinace v růžové zahradě 2

Zvrat ve zmizení Haničky: Rodiče chtějí předat peníze únosci!

Diváci v Ordinaci v růžové zahradě 2 napjatě sledují, jak dopadne případ Haničky Suché, která je stále nezvěstná. Její rodiče, Zdena a David, však neztrácejí naději. Rozhodli se nabídnout i odměnu tomu, kdo má o jejich dceři nějaké informace. Na nabídku se jim ozve muž, který tvrdí, že má Haničku u sebe, a domluví si s nimi schůzku.

Prásk.tv píše:

Optická iluze
čtěte o tématu zmizení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Nalezení trosky z letu MH370
08.03.
Výročí letecké záhady

Pozůstalí pláčou, naděje hasne. Let MH370 zmizel už před pěti lety

Dnes je to přesně pět let, co beze stopy zmizel let malajských aerolinek MH370 při cestě z Kuala Lumpur do Pekingu. Osud 239 lidí na palubě je dodnes neznámý. Stejně jako to, kam se dopravní letadlo vlastně podělo. Teorií se ovšem vyrojil nespočet.

Policisté - ilustrační foto
07.03.
Policejní pátrání

Loučím se a omlouvám, napsal Kuba a zmizel. Našli ho v pořádku

Pražští policisté skoro celý uplynulý týden pátrali po 29letém Jakubu D. Mladík v úterý poslal přítelkyni esemesku, že se omlouvá a loučí, a zmizel. Byla to právě ona, kdo poprosil muže zákona o pomoc.

Policejní auto
aktualizováno 10.03.
Beze stopy

Miroslav z Prahy záhadně zmizel! Policie po něm pátrala několik dní

Po Miroslavu z Prahy 10, který nečekaně zmizel, pátrala několik dní policie. Jedenačtyřicetiletý muž byl vždy ve spojení se svou rodinou a přáteli, naposledy jej svědkové viděli v neděli poblíž jeho domova.

Žena muže, který byl prohlášen za mrtvého
aktualizováno 06.03.
česká stopa

Blažena prohlásila svého muže za mrtvého! Po 23 letech ožil

Slovenský okresní soud se zabývá případem ženy, která si myslela, že je její manžel třiadvacet let mrtvý. Teď ho však našli v Čechách a živého. Pro jeho ženu a děti to byl obrovský šok, ze kterého se jen tak nevzpamatují.

Policie
05.03.
Zmizel i s autem

Záhadně ztraceného muže našla policie! Důvod zmizení je nevšední

Pětašedesátiletého muže z Pardubického kraje, který se ztratil poté, co v pondělí vezl příbuzného za koupí auta do autobazaru, našla policie. Důvod jeho zmizení je ovšem kuriózní.

Ordinace: Hanička Suchá
aktualizováno 05.03.
Ordinace v růžové zahradě 2

Únos Haničky Suché: Mluvilo se o pedofilovi, objevil se i Martynčák

Od lednové epizody Ordinace v růžové zahradě 2 diváci netrpělivě čekají na záchranu Haničky Suché, dcery Zdeny a Davida. Jejich dcera zmizela z dětského koutku a od té doby ji nikdo neviděl. Podezřelých je více a policii se zatím nedaří najít žádné stopy. Příběh Suchých je především inspirovaný na základě skutečností, kdy policisté v Česku každoročně hledají tisícovku dětí.

Boeing MH370
04.03.
Letecká katastrofa

Hledání letu MH370 nekončí, slíbil malajský premiér 5 let po tragédii

Tento týden uběhne pět let od záhadného zmizení letu MH370, na jehož palubě bylo skoro 250 lidí. Letoun se dosud nepodařilo najít, nyní malajský premiér Mahathir Mohamad pozůstalým slíbil, že hledání bude pokračovat.