Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Předčasný konec kvůli žárlivosti? - 21
dnes 13:24
Výměna manželek

"Plivnu mu do ksichtu!" Andreu rozčílí Pavel k nepříčetnosti

Už ve středu mohou diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíme, jak si poradí mladičká Markéta ve fungující rodině s přísnou výchovou a jestli Andrea vydrží 10 dní s extrémně žárlivým manželem.

The Voice - 2
aktualizováno včera 17:48
The Voice Česko Slovensko

Dojemné vystoupení! Anette dostane do kolen všechny kouče

Už v neděli se diváci dočkají další epizody pěvecké show The Voice Česko Slovensko, která bude nabitá emocemi. Nejdojemnější vystoupení předvede mladičká Anette, na pódiu se dokonce objeví i její bráška. David se zase pochlubí velmi neobvyklým doprovodem, kterým je plyšový medvídek.

Rozloučení se Stanislavem Zindulkou
aktualizováno 22.03.
Pohřeb herce

Zindulku vyprovodil aplaus plného sálu. Přišly velké herecké hvězdy

Rodina a přátelé se ve strašnickém krematoriu naposledy loučí s hercem Stanislavem Zindulkou. Na obřad dorazily herecké hvězdy včetně Libuše Šafránkové a Josefa Abrháma, Dagmar Havlové, Jiřiny Bohdalové nebo Petra Nárožného.

Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Aťka Janoušková
aktualizováno 21.03.
Poslední rozloučení

Lidé se loučili s Aťkou. Přišel Zíma i Zawadská, Gott poslal věnec

Příbuzní a kamarádi se naposledy rozloučili s herečkou a dabérkou Aťkou Janouškovou. Do smuteční síně strašnického krematoria dorazily její herecké kolegyně Valérie Zawadská a Zdena Procházková nebo zpěvák Josef Zíma.

MasterChef: Kristína Nemčková
aktualizováno 21.03.
MasterChef Česko

Kristína řekla, proč musela z kola ven! Tohle v show nesnášela

Ve středu večer mohli diváci sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Tentokrát museli soutěžící uvařit jídlo pro jednotku 60 vojáků. Úkol lépe zvládl tým Šárky, a tak se rozhodovalo mezi členy Honzova týmu.

Výměna manželek - Štěpánka a Martin
aktualizováno 21.03.
Život po Výměně

Štěpánka měla po Výměně noční můry! Prozradila tajemství Radka

Ve středu se diváci TV Nova seznámili s dalšími dvěma rodinami z reality show Výměna manželek. Štěpánku naprosto šokovaly zanedbané děti a nepořádek v náhradní domácnosti. Jak na Výměnu manželek s odstupem času vzpomíná?

Výměna manželek - Lucka s dětmi
aktualizováno 21.03.
Život po Výměně

"Radek si našel jinou," přiznala Lucka. Má ale i dobrou zprávu

Ve středu mohli diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Předmětem sporu byla především špatná hygiena Lucčiny rodiny. Náhradní manželka Štěpánka si všimla, že má malá Vaneska dokonce úplně černé zuby.

MasterChef Česko: Honza - 6
aktualizováno 21.03.
MasterChef Česko

Po natáčení se chovali úplně jinak! Honza popsal Mírovu podpásovku

V posledním dílu MasterChef Česko, který mohli diváci sledovat ve středu večer, si to rozdaly týmy, kterým veleli Šárka a Honza. Nakonec to byl Honzův tým, který prohrál - i proto, že soupeři jim vyfoukli všechny potřebné suroviny.

Dick Dale
18.03.
Dick Dale

Další hudební legenda je po smrti! Proslavil ji hit z Pulp Fiction

Ve věku 81 let zemřel o víkendu kytarista Dick Dale. Proslavil se skladbou Misirlou, která se stala ústředním hudebním tématem filmu Pulp Fiction. Dale byl průkopníkem kalifornského rockového žánru surf rock.

Špína a černé zuby ve Výměně manželek - 1
aktualizováno 18.03.
výměna manželek

Štěpánku znechutí hygiena druhé rodiny. Vaneska (2) má černé zuby!

Už ve středu čeká diváky další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát se mohou podívat, jak Štěpánku překvapí stav dětí v náhradní rodině. Jedna z holčiček má totiž úplně černé nevyrostlé zuby a ani jeden z rodičů to dosud neřešil.