Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oteplení
aktualizováno 16.02.
Výhled počasí

Ochladí se ještě? Meteorologové vydali předpověď na měsíc

Následující čtyři týdny budou neobvykle teplé. Mírně se ochladí na konci února, se začátkem března ale teploty znovu stoupnou až k 15 stupňům. Vyplývá to z měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Oteplení
aktualizováno 11.02.
Týdenní předpověď

Na Česko dýchne jaro. Teploty vyšplhají až k 11 stupňům

Pokud vám vyhovovalo teplé počasí o právě skončeném víkendu, máme pro vás dobrou zprávu - přívětivé teploty vydrží celý týden, o víkendu má být podle předpovědi dokonce jedenáct stupňů.

Žena v zimě 4
aktualizováno 26.01.
Měsíční výhled

Meteorologové vydali předpověď na únor! Kdy skončí tuhé mrazy?

Následující čtyři měsíce budou teplotně průměrné. Teploty by se měly pohybovat kolem nuly, v noci budou klesat přibližně k minus pěti stupňům. V první polovině února by mělo vydatněji sněžit.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Zima v Česku
aktualizováno 05.01.
Měsíční předpověď

Meteorologové řekli, jak bude v lednu. Čekají nás velké výkyvy

V příštích týdnech do začátku února se budou střídat mrazy a oteplení. Zatímco noční teploty se budou zřejmě držet většinou pod nulou, přes den mohou teploty vystoupat nad nulu.

Oteplení
aktualizováno 22.12.
Velká předpověď

Měsíční výhled počasí: Nejtepleji bude na Vánoce, pak se ochladí

Denní teploty se v posledním týdnu roku i v prvním příštího udrží nad nulou. Mírně se ochladí až ve druhém a třetím lednovém týdnu. Vyplývá to z měsíčního výhledu počasí, který dnes zveřejnil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Oteplení
21.12.
Výhled počasí

Slunovratem začíná zima, teploty ale budou jarní. Sníh bude vzácný

Chvíli před páteční půlnocí nastane zimní slunovrat a odstartuje tak astronomická zima. Pokud stále doufáte, že se slunovratem přijdou mrazíky a budou bílé Vánoce, máme pro vás špatnou zprávu. Letošní zima totiž bude připomínat spíš jaro a zvlášť v nížinách bude sníh nedostatkové zboží.

Zima - 1
aktualizováno 24.11.
Měsíční předpověď

Do Česka vtrhne zima, bude sněžit i mrznout! Jak bude před Vánoci?

Následující měsíc bude teplotně průměrný. Postupně by měly teploty klesat, po většinu období nepřesáhnou pět stupňů. V příštím týdnu by mělo sněžit i v nížinách.

Zima - 2
10.11.
Měsíční předpověď

Teplý podzim je u konce, přijde ochlazení a ranní mrazíky!

Nadprůměrně teplý podzim z posledních dvou týdnů končí, začne se ochlazovat. V příštím týdnu meteorologové očekávají přes den maximální teploty kolem devíti stupňů Celsia. Po polovině listopadu už v noci může mrznout. Srážek bude stále málo.

Podzim
aktualizováno 03.11.
Měsíční předpověď

Teplý podzim bude pokračovat! Odborníci řekli, kdy se ochladí

Teplotně nadprůměrné počasí vydrží v Česku i následující dva týdny, teploty ale budou postupně klesat. V druhé půlce listopadu se teploty v noci už budou pohybovat kolem nuly a denní nepřekročí deset stupňů Celsia.

Ochlazení
20.10.
Měsíční předpověď

Výhled počasí: Babí léto končí, přijde prudké ochlazení a déšť!

Teplé a slunečné počasí, které v uplynulých dnech zlomilo řadu letitých teplotních rekordů, se velmi rychle chýlí ke konci. Už příští týden se výrazně ochladí a po několika suchých měsících také přibude srážek.