Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dražby věcí zabavených zločincům jsou stále populárnější
25.03.
Příznivé ceny

Čechy lákají věci zabavené zločincům. Mohou si je i vyzkoušet

Lidé v Česku stále více kupují zboží, které bylo zabaveno policií při trestné činnosti. Ministerstvo vnitra ho prodává v internetových aukcích a zájem je prý obrovský. Sehnat tu můžete třeba luxusní sporťák mafiánů, ale i televize, pračky nebo počítače.

Policisté v Číně používají chytré brýle, které dokáží identifikovat hledané
08.02.
Přelomová technologie

Ze sci-fi je realita. Policisté nosí brýle, které poznají podezřelé!

Ve sci-fi filmech jsou často k vidění neuvěřitelně vyspělé technologie, o kterých si zatím můžeme nechat maximálně zdát. Číňané ovšem nezahálejí a začali používat chytré brýle, díky kterým policisté během pár okamžiků identifikují podezřelé jedince.

Dopadená skupina vybavovala varny pervitinu na klíč
aktualizováno 07.06.
úspěšný zásah

V obřích varnách připravili tuny pervitinu! Policie zadržela 17 lidí

Policie zadržela 17 lidí, kteří byli obviněni kvůli dodávkám chemikálií pro výrobu pervitinu a výstavbě velkých laboratoří k vaření této drogy v Česku. Laboratoře podle odhadů policie vyrobily několik tun pervitinu. Obviněným hrozí až 12 let vězení. Novinářům to dnes řekl ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych.

Prásk.tv píše:

Ian Brady - 1
čtěte o tématu zločinci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Pátrací adventní kalendář
aktualizováno 02.12.
europol vtipkuje

Nejhledanější zločinci v adventním kalendáři. Najdete tam dva Čechy!

Také Europol, tedy Evropský policejní úřad, naskočil na předvánoční vlnu. A to celkem vtipně. Na svých webových stránkách představil adventní kalendář. Jen místo cukrovinek a čokolád skrývá jiná překvapení - fotky a profily nejhledanějších zločinců Evropy. "Otevřít" si tu v adventním čase můžete i dva Čechy.

Zatčení lidé v Turecku - 3
17.08.
masivní propouštění

Turecko propustí 38 000 zločinců, potřebuje cely pro zatčené pučisty

Masivní zatýkání po pokusu o vojenský převrat v Turecku zcela přeplnilo věznice. Ministr spravedlnosti Bekir Bozdag ve středu oznámil, že Turecko propustí 38 000 vězňů, kteří spáchali své zločiny před 1. červencem.

Hledaní muži
aktualizováno 20.05.
galerie nejhorší zločinci

Brutální vraždy, ukradené miliony: Toto jsou nejhledanější muži světa

Na jejich hlavy jsou vypsané milionové odměny, přesto už několik let utíkají spravedlnosti. Nejhledanější zločinci ze seznamu FBI mohou být kdekoli. Chodí mezi lidmi a možná páchají další zlo. Neviděli jste je někdy?

Mezinárodní pátrání ENFAST
06.05.
mezinárodní spolupráce

PÁTRÁNÍ: Nejhledanější zločinci Evropy: Jsou tam i dva Češi!

Od ledna funguje databáze nejhledanějších osob v Evropě a její podoba se po útoku v Bruselu a následném zatýkání výrazně proměnila. Na internetových stránkách EU Most Wanted nyní figurují hned dva Češi, na seznamu se objevují i známá jména jako Matteo Messina Denaro, což je vůdce známé mafiánské organizace Cosa Nostra.

Nejhledanější osoby v Evropě
aktualizováno 29.01.
můžete také pátrat!

Tohle jsou nejhledanější zločinci v Evropě. Skrývají se i v Česku!

Ode dneška může každý pomoci s pátráním po nejhledanějších osobách v Evropě. Najdete je na webové stránce nazvané EU Most Wanted, kde se dá vyhledávat podle jména i státu. V databázi najdete i několik Čechů a teroristy, kteří stojí za listopadovými útoky v Paříži.

Týrání prasat
23.08.
Týrání zvířat

Nechutný případ: Dva výrostci utýrali na Lounsku několik selat

Brutální týrání prasat včetně selat mají podle policie na svědomí dva teprve sedmnáctiletí mladíci z výchovného ústavu v Pšově na Lounsku. Několik selat útok nepřežilo. Případ vyšetřuje policie.

David Sweat
aktualizováno 29.06.
Galerie Útěk je u konce

Chyceni! Uprchlého vězně dostali, když si byl zaběhat

Útěk dvou nebezpečných vrahů z newyorského vězení u města Dannemora, pro nehostinné podnebí a odlehlost od větších měst přezdívaného Malá Sibiř, je u konce. Osmačtyřicetiletý Richard Matt byl zastřelen americkým pohraničníkem v pátek. Třiačtyřicetiletého Davida Sweata zadrželi policisté v neděli.