Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sebevraždy na kolejích
aktualizováno dnes 15:10
tragédie na prostějovsku

Hana s Veronikou ukončily svůj život! Přátelé i škola vzpomínají

V sobotu otřásla obcí Pivín na Prostějovsku tragédie. Dvě dívky Veronika a Hana ve věku 18 let nejspíš rozhodly ukončit svůj život a lehly si na koleje. Srážku s vlakem bohužel nepřežily. Upřímnou soustrast jedné z dívek vyjádřila střední škola, na kterou chodila.

Vykrádání chat
včera 08:49
Netradiční lup

Hladový zloděj na Olomoucku! Z chaty si odnesl pouze konzervy

Kuriózní případ řeší policisté v Olomouckém kraji. Šedesátiletý muž přišel v pátek na jejich služebnu oznámit, že se mu někdo vloupal do chaty. Překvapením však je, co mu z ní zmizelo. Neznámý pachatel totiž ukradl pouze konzervy. Na Prostějovsku naopak řádil zloděj na veřejných záchodech.

Vlak v Kutné Hoře přejel mladého cizince - 2
aktualizováno 23.03.
tragédie na kolejích

Šílená sebevražda: Dvě mladé dívky přejel vlak u Prostějova!

Obrovská tragédie se stala v sobotu před polednem na kolejích u obce Pivín na Prostějovsku. Podle informací TV Nova se zde dvě mladé dívky rozhodly ukončit svůj život. Srážku s vlakem ani jedna nepřežila. Tím černá sobota na kolejích ale nekončí - vlaky během dne usmrtily další dva mladé lidi. Jeden z nich zemřel v Kutné Hoře, druhý přišel o život na Chebsku - i v jeho případe se jednalo o sebevraždu.

Prásk.tv píše:

Everybody do školky
čtěte o tématu Olomoucký kraj na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Opilá dívka - ilustarční foto
20.03.
Zrádný alkohol

V přerovské herně našli silně opilou dívku. Je jí teprve 10 let

Na opilé mladistvé jsou už policisté a strážníci poměrně zvyklí, přesto ty přerovské jejich pondělní zásah musel pořádně překvapit. Byli voláni do herny, kde obsluha objevila opilou dívku. Strážníci zjistili, že dívce je pouhých 10 let!

Poničené auto v Prostějově - 1
aktualizováno 16.03.
vandal nebo vendeta?

Hanácké Palermo?! Zastupitelka se bojí, někdo jí polil auto barvou

Stává se z Prostějova hanácké Palermo? S autem postříkaným nesmyvatelnou barvou skončila prostějovská opoziční zastupitelka Hana Naiclerová (Změna pro Prostějov). Podle ní se jedná o zastrašování, zajímá se totiž o hospodaření jedné městské společnosti.

Srážka vlaku a auta na Olomoucku - 2
14.03.
Olomoucký kraj

Vlak si urval kus auta jako trofej! Řidička skončila v nemocnici

Na první pohled děsivá nehoda na nechráněném železničním přejezdu v Kostelci na Hané, která se stala ve čtvrtek večer, si vyžádala jen lehké zranění řidičky.

Silný vítr zaměstnal hasiče - 2
aktualizováno 14.03.
Výjezdy hasičů

V Česku opět udeřil silný vítr! Strhával střechy a lámal stromy

Není to ani týden, co se přes Českou republiku přehnala vichřice Eberhard. Ta způsobila obrovské škody. Téměř na celém území republiky museli energetici kvůli poruchám na vedení vyhlásit kalamitní stav. Silný vítr dal o sobě vědět znova. Během středy zaměstnal hlavně hasiče v Olomouckém kraji.

Vichřice napáchala škody v zoo Olomouc - 8
aktualizováno 11.03.
poničený areál

Vichřice zpustošila olomouckou zoo. Uteklo jí osm zvířat!

Vichřice, která o víkendu řádila v Česku, způsobila na řadě míst četné škody. Mezi nimi je i olomoucká zoo, kde po sobě silný vítr zanechal pořádnou spoušť. Vyrval ze země stromy a poničil ploty výběhů - z těch uteklo osm zvířat. Zoologická zahrada se rozhodla v pondělí areál uzavřít.

Vykolejený vlak v Olomouci
aktualizováno 11.03.
Chyba při posunu

Další nepovolená jízda vlaku! V Olomouci vykolejily tři vagóny

Další případ nedovolené jízdy vyšetřuje Drážní inspekce. V pondělí dopoledne projel posun návěstidlo zakazující jízdu na olomouckém nádraží. Tři nákladní vozy následně vykolejily. Provoz v místě je omezen.

Plačící holčička
aktualizováno 07.03.
Krkavčí matka z Moravy

Matka se v opilosti chtěla zbavit dítěte! Nabízela ho strážníkům

Opravdu nečekaný "dárek" dostala v pondělí pozdě večer hlídka přerovských strážníků. Když kontrolovala opilou matku s malým dítětem, žena jim náhle začala dcerku nabízet se slovy, že ji nechce.