Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Marián Kočner, Ján Kuciak,
aktualizováno 11.02.
vážná obvinění

Telefonát Kuciaka před vraždou. Výhrůžky jak z mafiánského filmu

Je tomu již téměř rok, co byli zastřeleni slovenský investigativní novinář Ján Kuciak a jeho přítelkyně Martina Kušnírová. Novinář se měl zabývat informacemi o podnikateli Mariánu Kočnerovi. Slovenská média nyní zveřejnila rozhovor Kuciaka a Kočnera, ve kterém podnikatel hrozí novináři tím, že na něj a jeho rodinu najde nějakou špínu.

Podnikatel Marian Kočner
09.01.
Slovensko

Korupce na nejvyšších místech: Podnikatel Kočner řídil celou zemi

V trezoru slovenského podnikatele Mariana Kočnera se našla nahrávka, na které komunikuje s bývalým generálním prokurátorem Dobroslavem Trnkou. Podle Denníku N tak prokuraturu na Slovensku neřídil Trnka, ale právě kontroverzní podnikatel.

Marián Kočner, Ján Kuciak,
23.10.
Popřel to

Šéf kontrarozvědky měl sledovat Kuciaka! Prý na přání Kočnera

Podle slovenského Denníku N měl bývalý šéf tamní kontrarozvědky sledovat několik novinářů, včetně zavražděného Jána Kuciaka. A to údajně na pokyn slovenského podnikatele Mariana Kočnera. Za práci měl dostávat tisíce eur měsíčně.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Marián Kočner, Ján Kuciak,
aktualizováno 04.10.
vražda slovenského novináře

Vraždu Kuciaka si dle obviněného objednal podnikatel Kočner!

Zoltán Andruskó, jeden ze čtyř obviněných v případu vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové, ve vazbě vypověděl, že objednavatelem vraždy je podnikatel Marián Kočner. S odvoláním na zdroje z prostředí vyšetřování to ve středu napsal slovenský Denník N.