Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sbírka známek Freddieho Mercuryho
16.03.

VIDEO: Unikátní Mercuryho sbírka známek je k vidění v Praze

V Praze můžete vidět sbírku známek legendárního zpěváka skupiny Queen Freddieho Mercuryho. Málokdo o něm ví, že byl jejich vášnivým sběratelem. V jeho albu z dětství nechybí ani ty české. A tak filatelisté zkoumají, do jaké míry jeho uměleckou tvorbu ovlivnily například ladné křivky Tatry 603.

Sbírka pro malou holčičku
13.03.
tragická nehoda

Řidič zabil ženu a ujel. Zůstala po ní Kristýnka! Pomoci můžete i vy

Sociálními sítěmi začal kolovat příběh malé Kristýnky, která přišla o svou maminku poté, co jí srazilo auto. Z místa nehody sice řidič ujel, ale policii se ho podařilo dopadnout. O holčičku se starají její prarodiče. Jelikož na tom nejsou finančně nejlépe, rozhodla se obec Občov, kde se nehoda stala, vypsat pro rodinu sbírku. Pomoci může každý.

Zdenek z Výměny manželek
02.03.
výměna manželek

Život pokračuje, tvrdí Zdenek. Dita mu připravila obrovské překvapení

Příběh kamioňáka Zdenka z Výměny manželek, který při nehodě přišel o obě nohy, zasáhl tisíce Čechů. Prostřednictvím pořadu Volejte Novu v sobotu ukázal, jak se mu daří. I když se mu život převrátil naruby, neztrácí optimismus. "Život pokračuje," tvrdí. Čím ho přítelkyně Dita překvapila v nemocnici?

Prásk.tv píše:

Věra Bílá
čtěte o tématu sbírka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Zdenek z Výměny manželek
aktualizováno 01.03.
Přišel o nohy

Zdenek z Výměny poslal vzkaz z nemocnice. Neztrácí optimismus

Kamioňák Zdenek z Výměny manželek, který přišel po nehodě o obě nohy, se po náročných operacích zotavuje v nemocnici. Prostřednictvím pořadu Volejte Novu teď ukázal, jak se mu daří. I přesto, že mu nehoda změnila život, zůstává Zdenek optimistou.

Nemocný chlapec
aktualizováno 21.02.
Falešná sbírka

Ženy si vymyslely nemocného Vojtíška, dárce okradly o statisíce!

Více než 150 lidí podvedly podle vyšetřovatelů ženy, které založily sbírku na onkologicky nemocného chlapce Vojtíška. Jenže podle kriminalistů Vojtíšek nikdy neexistoval a peníze, které mu lidé posílali, použily ženy pro sebe.

Výměna manželek: Jeden hadr na všechno! - 4
16.02.
reakce na výměnu

Závistivci se pustili do Dity a Zdenka. Od lidí to pořádně slízli!

S rodinou Dity a Zdenka z Výměny manželek se život příliš nemazlil, pořád se ale najdou dobří lidé, kteří jsou ochotni druhým v nouzi pomoct. Desítky lidí už rodině poslaly peníze, stovky jí na sociálních sítích vyjádřily podporu. Našli se ale i takoví, kteří jim solidaritu nepřáli.

Horník při práci v dole Ilustrační snímek
aktualizováno 01.02.
Zemřelo 13 havířů

Výbuch v dole na Stonavě: Lidé poslali rodinám horníků 7 milionů

Rodiny horníků, kteří zemřeli při důlním neštěstí 20. prosince 2018 na Dole ČSM-Sever ve Stonavě, si rozdělí mezi sebe skoro sedm miliónů korun. Veřejnou sbírku vyhlásila OKD den po tragédii, tedy 21. prosince, a lidé měli možnost na účet přispívat až do konce ledna.

Rozhovor s policistou Tomášem Mauerem
aktualizováno 31.01.
Smutný příběh policisty

Tomáš zůstal na syna sám. Žena (†32) mu zemřela, viní doktory!

Pro příslušníka cizinecké policie Tomáše Mauera to mělo být nejšťastnější období jeho života. S manželkou Renatou (†32) se jim narodil syn Oliver. Během několika měsíců se ale celé rodině převrátil život naruby. Renata zemřela na rakovinu, na kterou lékaři přišli až po několika návštěvách nemocnice, urgencích a prosbách o pomoc. Na Tomáše a jeho syna Olivera po této tragédii byla vyhlášená veřejná sbírka.

Rodina z Liberecka, která přišla na Boží hod o otce
11.01.
Pomáhá, kdo může

Rodina přišla na Vánoce o otce, teď hrozí, že přijdou i o dům

Velký smutek prožívá od Vánoc rodina paní Dragy z Liberecka. Na Boží hod zemřel při nehodě její partner Jakub. Draga a její tři děti skončily v nemocnici. Žena, která je na mateřské dovolené, má teď na krku celou domácnost včetně hypotéky a rodině hrozí, že o dům přijde.

Horník při práci v dole Ilustrační snímek
aktualizováno 27.12.
Neštěstí v dole

Pro rodiny mrtvých horníků už lidé vybrali 3,5 milionu. A posílají další

Rodinám po třinácti hornících, kteří přišli o život minulý čtvrtek po výbuchu metanu v Dole ČSM ve Stonavě na Karvinsku, lidé poslali už více než 3,5 milionu korun. Ještě ve středu bylo na účtech zhruba 740 tisíc korun.