Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vykrádání chat
25.01.

VIDEO: Přibývá vykradených chat! Tady jsou jednoduché rady před zloději

Silné řetězy se zámky, zavřené okenice, ani to mnohdy neodradí zloděje, aby se teď v zimě vloupali do opuštěných chat nebo chalup. Policisté s příchodem mrazů zaznamenali rapidní nárůst případů. Třeba na jihu Čech jich za poslední týden řešili už několik. Vedle moderních prostředků se vyplatí dodržovat i jednoduché rady. Podívejte se na reportáž Michaely Klárové.

Učitel se procházel před dětmi nahý
aktualizováno 25.01.
Nepříjemný pobyt

Učitel se na lyžáku opil a ukázal všechno! Obloučky to nebyly

Slovenská policie řeší hrůzný případ opilého učitele, který se na lyžáku producíroval před svými žáky úplně nahý. Učitel měl podle informací TV Markíza skončit v policejní cele.

Po večírku našli v chatě mrtvého muže
aktualizováno 23.01.
vražda na jihu čech

Po večírku našli v chatě mrtvého muže. Policie má podezřelého

Případ násilné smrti muže, kterého měl napadnout pravděpodobně jeho známý, od neděle vyšetřuje policie na jihu Čech. Tragédie se měla odehrát v chatce v jedné malé obci nedaleko Vodňan na Strakonicku. Podezřelého muže už policie zadržela a podala návrh k jeho vzetí do vazby.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka
čtěte o tématu chata na Prásk.tv
Obchodní sdělení

V pražském Švandově divadle můžete vidět Pohřeb!

Hra Pohřeb až zítra vypráví o jedné rodinné večeři, která se promění v divoký rej názorů, charakterů a životních karambolů.

Při požáru chatky jeden hoch uhořel, druhý se popálil
aktualizováno 12.01.
Noční neštěstí

Chlapci tajně nocovali v chatě. Jeden uhořel, druhý je popálený

Třináctiletý chlapec uhořel v noci z pátku na sobotu v chatě na Ústecku. Patnáctiletý chlapec se při požáru těžce popálil. Případ vyšetřují policisté.

Zapadlé auto - Ilustrační foto
09.01.
Trest shůry?

Zloděj smolař! Vybral chatu, pak zapadl s autem. Strážníky neošálil!

Pořádný pech měl v úterý odpoledne muž, který zapadl s autem na poli na jihu Brna. Když mu totiž přispěchali na pomoc strážníci, zjistili, že jde s největší pravděpodobností o zloděj, který krátce předtím vykradl blízkou chatu.

Ukradená chata
21.12.
To se jen tak nevidí

Slovák se vrátil do vlasti a nestačil zírat: Zmizela mu chata i s plotem

Tomáš Kelemen žije a pracuje za "velkou louží". Když se po delší době vrátil domů na Slovensko, zažil obrovský šok. Zjistil totiž, že mu doslova zmizela jeho zahradní chata i s příslušenstvím! Nezvyklý případ už řeší policie.

Při požáru na Slovensku umřel dědeček
aktualizováno 08.12.
Požár na Slovensku

Děda zachránil vnouče i rodiče před plameny. Sám v domě uhořel

Slovenskou rodinu v sobotu nad ránem postihla strašlivá tragédie. Rodiče s dvouletým dítkem a dědečkem vyrazili na víkend na chatu, kterou zachvátil požár. Zatímco manželům a dítěti se podařilo zachránit, dědeček v ohnivém pekle zemřel.

Chata
28.11.

VIDEO: Krádeží v chatových oblastech stoupá

Škodu za více než 400 tisíc korun za sebou nechali zloději v chatové oblasti na Strakonicku. Koncem minulého týdne tam vykradli hned 15 chalup.

Pátrání - BUREŠ LEOŠ
aktualizováno 22.11.
Záhadné zmizení

V chatce se svítilo, muž zevnitř zmizel! Policie nemá žádnou stopu

Záhadné zmizení 53letého muže vyšetřuje chrudimská policie. Na případ upozornili sousedé, protože v jeho chatě se dva týdny nepřetržitě svítilo a dveře byly otevřené. Nic o něm nevědí ani příbuzní.

Obezita - 1
aktualizováno 07.11.
nutriční odborník

Expert řekl, po kterém alkoholu se nejvíc tloustne! Čemu se vyhnout?

Jak sestavit jídelníček, abychom zaručeně zhubli? A jak docílit dokonalé postavy? Nejen na to odpovídal nutriční poradce Pavel Suchánek, kterého diváci znají z pořadu O 10 let mladší.