Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár SEVEROCHEMA - 6
21.03.
Požár na Liberecku

Muž kradl ředidlo za 3 000, zavinil požár se škodou 140 milionů

Policie obvinila dnes už bývalého zaměstnance liberecké Severochemy. Před dvěma lety měl způsobit mohutný požár provázený explozemi. Podle kriminalistů se snažil ukrást několik litrů ředidla, a přitom způsobil elektrostatický výboj. Celkovou škodu podnik k dnešku vyčíslil na 140 milionů korun.

Nehoda na Liberecku - 1
aktualizováno 17.03.
nehody

Teplo nalákalo motorkáře. Dva zemřeli, třetí je v nemocnici

Nehoda motorky, osobního a nákladního auta, která se stala v neděli odpoledne, uzavřela na asi dvě hodiny sjezd ze silnice I/65 Libercem a Turnovem ve směru na Jablonec. Zhruba ve stejnou dobu se na Trutnovsku srazil další motorkář a autem, ten však nepřežil. Další motorkář zahynul v Jihočeském kraji v neděli odpoledne po nárazu do stromu.

U libereckého nádraží shořel třípatrový dům - 2
aktualizováno 06.03.
Mohutný požár

U nádraží v Liberci vyhořel dům, propadla se střecha i podlaha!

Liberečtí hasiči od úterního večera až do středečního brzkého rána hasili třípatrový dům poblíž zdejšího vlakového nádraží. Plameny budovu úplně zničily, propadla se část střechy i podlaha na půdě.

Prásk.tv píše:

sexy
čtěte o tématu Liberec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Liberec a Jablonec se dál hádají kvůli tramvajím
05.03.
spojnice mezi městy

Válka Liberce a Jablonce: Spor o tramvaje možná odnesou cestující

Válka mezi Libercem a Jabloncem nad Nisou o tramvaje pokračuje. Linka je důležitou spojnicí mezi oběma městy. Jablonec ustoupil v tom, že letos poprvé na provoz přispěl 3 miliony korun.

Nehoda na Liberecku - 2
aktualizováno 01.03.
Dopravní komplikace

Hromadné nehody zablokovaly D1 i silnici z Liberce na Prahu

Ke hromadné nehodě došlo v pátek ráno na silnici 1/35 ve směru z Liberce na Prahu. U nehody zasahovala policie i záchranná služba, komunikace byla uzavřena.

Pátrání po matce zavražděného dítěte
aktualizováno 22.02.
Liberec

Hledání matky mrtvého miminka nekončí, proběhlo 400 testů DNA

Liberecká policie dál pokračuje ve vyšetřování případu zavražděného novorozence z předloňského srpna. V centru Liberce objevil tělíčko v kontejneru bezdomovec, který to nahlásil. Kriminalisté vytipovali seznam několika stovek žen, u kterých provádějí analýzy DNA.

Vrah ženy před soudem
aktualizováno 19.02.
Otřesný případ

Ženu měl ubodat před jejím synkem, soud mu dal tvrdý trest!

Devatenáct let vězení dostal od krajského soudu v Liberci cizinec, který měl před dvěma lety brutálně zavraždit mladou ženu, navíc před jejím pětiletým synem.

Zdeněk Bursa
aktualizováno 01.02.
krajský soud

Radní Libereckého kraje chtěl milion úplatek! Soud mu dal 5 let

Krajský soud v Liberci poslal do vězení Zdeňka Bursu, bývalého radního Krajského úřadu v Liberci. Měl si říct o úplatek ve výši téměř 1 milion korun. Kromě pětiletého trestu, který si má odpykat ve věznici s ostrahou, musí ještě zaplatit 500 tisíc korun.

Plavčík před soudem, hrozí mu 6 let vězení
23.01.
zamítnutí odvolání

Bazén smrti: Plavčík za tragickou smrt Adama nemohl, rozhodl soud

Před třemi lety otřásla Českem tragédie. V plaveckém bazénu na atrakci divoká řeka zemřel 14letý chlapec, který s kamarády odstranil mříž nasávacího potrubí. Vlezl do otvoru a už se nedostal ven. Krajský soud v Liberci dnes zamítl odvolání žalobce, který chtěl potrestat plavčíka, který měl na atrakci dohlížet. Hrozil mu až šestiletý trest.

Třináctiletá Julie spáchala sebevraždu
aktualizováno 19.01.
tragická smrt v liberci

Julie (13) se zabila kvůli šikaně. Projekt města ponese její jméno

Třináctiletá Julie měla problém začlenit se mezi své vrstevníky, byla jiná než oni. Možná proto trpěla. Její trápení skončilo tragicky - dívka spáchala kvůli šikaně sebevraždu. Město Liberec nyní spouští projekt, který má podobným tragédiím zabránit, a pojmenovalo ho po ní.