Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Úsměv
20.02.
Nebezpečný výrobek

Ministerstvo varuje: Tyto pásky na zuby mohou způsobit rakovinu!

Ministerstvo zdravotnictví varuje před bělícími pásky na zuby Crest 3D White. V kontrolovaných kouscích bylo výrazně překročeno povolené množství peroxidů. A to na úroveň, kdy není bezpečné používat je bez dohledu zubního lékaře. V krajním případu za určitých podmínek totiž toxické účinky peroxidu mohou vést k rakovině dutiny ústní!

Zápach z úst - ilustrační foto
24.03.
Špatný dech

Páchne vám z úst? Vědci odhalili DESET překvapivých příčin

Potíže se zápachem z úst trápí každého čtvrtého člověka. Způsobují je anaerobní bakterie, které produkují síru, z ní se uvolňují látky, které lidskému nosu zapáchají. Vědci teď ukázali na deset, v některých případech nečekaných, příčin zápachu z úst.

sex - ilstrační foto
aktualizováno 23.01.
Nebezpečné hrátky

Orální sex a rakovina? Vědci dospěli k nečekanému závěru

Vede orální sex k rakovině? Lékaři se domnívají, že právě tyhle hrátky jsou důvodem, proč narůstá počet nemocných rakovinou ústní dutiny. I orálním sexem se totiž přenáší papilomavirus, kvůli kterému jsou ústa k rakovině náchylnější. Rakovinou ústní dutiny onemocní asi 500 tisíc lidí ročně.

Prásk.tv píše:

Optická iluze - 1
čtěte o tématu ústa na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Zápach z úst
29.10.
překvapivé zjištění

Co všechno způsobuje zápach z úst? Budete se divit!

Někdy dokáže zápach z úst pořádně znepříjemnit konverzaci. Americký dentista proto sepsal knihu, která odhaluje pravé příčiny tohoto zápachu. Budete se divit, co všechno má na svěží dech vliv! Na vině jsou i některé pasty a džusy.

Mladík si nechal vybělit zuby
aktualizováno 13.08.
Nebezpečné bělící pásky

Chtěl mít úsměv jako filmový krasavec, teď má díru v bradě

Touha mít úsměv jako oblíbená hollywoodská hvězda se málem stala osudnou mladému prodavači z Velké Británie. Dvaadvacetiletý Jake Barrett použil bělící pásky. Za dva dny se mu pod jazykem objevila cysta plná nebezpečného jedu z pásků.

VÍKEND: Rtěnka jako nezbytná pomůcka všech dam
07.05.

VÍKEND: Rtěnka jako nezbytná pomůcka všech dam

Kampaň s názvem Válka, ženy a rtěnka zaplavila během druhé světové války Spojené státy. Tehdy kosmetické firmy prodávaly barvy na rty jako nástroj, kterým lze pozvednout morálku i národní cítění.

Mladík po 8 letech otevřel ústa
11.11.
Děsivé zranění

Mladík nemohl po úrazu OSM LET jíst a mluvit! Spasila ho operace!

Osm let. Tak dlouho nepromluvil mladík po děsivém pádu ze střechy, následkem kterého si doslova zarazil čelisti do lebky. Nemohl normálně jíst, musel vystačit s tekutou dietou.

Fotografie z pusy - 7
aktualizováno 14.08.
TO JE NÁPAD

VYFOCENO Z PUSY: Jak vypadá svět z ústní dutiny? GALERIE

Opravdu zajímavý nápad zrealizoval fotograf Justin Quinnell. Pořídil sérii fotografií přímo ze své pusy. Snímky jsou opravdu velmi zajímavé a stojí za to si je prohlédnout.

Ústa
aktualizováno 23.12.
Šílená událost

Nepředstavitelný čin! Devět běženců si v Itálii na protest zašilo ústa!

Devět nelegálních přistěhovalců v Itálii si podomácku vyrobenou nití zašilo ústa. Běženci se tak chtějí domoci propuštění z přistěhovaleckého centra, kde podle nich panují nesnesitelné podmínky k životu.