Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nigerijský prezident Muhammadu Buhari
aktualizováno 13.02.
Tragédie v Nigérii

Předvolební mítink se změnil v krvavou lázeň, až 15 mrtvých!

Až 15 lidí zemřelo v úterý na jihu Nigérie po skončení předvolebního mítinku prezidenta Muhammadu Buhariho. Lidé se totiž pokoušeli sledovat politikovu kolonu a v následné tlačenici skončila řada lidí pod nohama ostatních.

Nigerisjký voják na hlídce
25.06.
Krvavé střety

Nepokoje v Nigérii mají nejméně 86 obětí, platí zákaz vycházení!

Nejméně 86 lidí zahynulo při víkendových nepokojích v centrální části Nigérie. Podle agentury AFP o tom informovala nigerijská policie.

Boko Haram
21.03.
radikální organizace

Vrazi z Boko Haram propustili 105 unesených dívek! Pět jich zemřelo

Radikální organizace Boko Haram propustila po měsíci držení na svobodu více než stovku dívek unesených z internátní školy v obci Dapchi na severovýchodě země. Ve středu o tom informovala agentura AFP. Pět dívek věznění nepřežilo, během zajetí zemřely.

Prásk.tv píše:

Co Shalom Blac schovává pod make-upem
čtěte o tématu Nigérie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Vojáci NATO při cvičení
05.10.
mrtví a zranění

Američtí vojáci padli do léčky v Nigérii. Tři z nich útok nepřežili

Přestřelku na pomezí Nigeru a Mali nepřežili tři vojáci ze Spojených států amerických a pět nigerských vojáků. Dva američtí vojáci utrpěli zranění. Z útoku podezřívají islamisty s napojením na síť Al-Káida.

Nigerisjký voják na hlídce
aktualizováno 15.08.
smrtící útok

Sebevražedná atentátnice zabila na trhu v Nigérii 27 lidí!

Sebevražedná atentátnice na trhu na severovýchodě Nigérie dnes odpálila nálož a zabila 27 lidí. Dalších 83 osob utrpělo zranění. S odkazem na místní zdroje o tom informovala agentura Reuters. Severovýchod Nigérie se často stává terčem útoků nigerijské teroristické skupiny Boko Haram. Ta ke svým atentátům často využívá ženy a děti.

Žena porodila kůzle
13.02.
Drsné video a fotky!

Je to vůbec možné? Žena byla těhotná tři roky, porodila kůzle!

S neuvěřitelným příběhem přišly v uplynulých dnech nigerijské listy Nigeria Today, Daily Post nebo Herald. Podle svědectví duchovního Jerkinse Tara žena přišla na kliniku potom, co už tři roky byla těhotná a porod se ne a ne dostavit. Na klinice jej uměle vyvolali. Ženě se narodil tvor podobný kůzleti!

Chlapeček Hope a Anja Ringgren Lovénová
aktualizováno 04.02.
daří se mu

Fotka hladového chlapce obletěla před rokem svět. Jak vypadá dnes

Pamatujete si fotku, která v lednu 2016 obletěla svět? Dánská humanitární pracovnice Anja Ringgren Lovénová na ní podává vodu vyhladovělému chlapečkovi. Zachránit se ho z ulic Nigérie podařilo díky organizaci, pro kterou Anja Lovénová pracuje.

Žena a dítě v Nigérii
24.01.
nová "taktika"

Ženy na sobě odpálily bomby i s kojenci v náručí. Prošly kontrolu

Islamisté přišli s novou a neuvěřitelně zrůdnou taktikou sebevražedných útoků. V Nigérii takhle na svém těle odpálily nálož už dvě ženy. Kromě bomby ale v okamžiku smrti u sebe v náručí svíraly i kojence. Pomohli jim totiž dostat se přes bezpečnostní kontroly, píše BBC.

Červený kříž v Nigérii
aktualizováno 17.01.
fatální selhání

Nálet nigerijské armády usmrtil uprchlíky i lékaře, zemřelo 52 lidí!

Nigerijská armáda v úterý bombardovala uprchlický tábor pro vnitřně vysídlené v Rannu ve státě Borno. Zprávy hovoří o 52 mrtvých a více než 120 zraněných. Původním cílem bombardování měla být podle informací CNN teroristická organizace Boko Haram.

Tajemství penisu
06.01.
Bizarní smrt

Muž chtěl ohromit novou přítelkyni, silná erekce ho zabila!

Třicátník se chtěl blýsknout před novou přítelkyní, a tak si pomohl pilulkami na zlepšení sexuální výkonnosti. Jenže tabletka mu nepřinesla jen erekci, ale také smrt.