Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šikana dívky
09.03.
kopance a facky

Dívky brutálně zbily nezletilou spolužačku, jedna už čelí obvinění

Kriminalisté z Mladé Boleslavi už obvinili jednu ze dvou dívek, které na začátku února brutálně zmlátily svou nezletilou spolužačku. Video z celého útoku se objevilo na sociálních sítích. Podobných rvaček mají ale tamní děti plné telefony.

Poblíž potoka v Mladé Boleslavi ležela kostra v oblečení
aktualizováno 24.02.
Děsivý nález

U potoka v Mladé Boleslavi ležela lidská kostra v oblečení!

K hrůznému nálezu vyjeli v neděli odpoledne policisté do Mladé Boleslavi. Nedaleko potoka Klenice tu totiž ležela lidská kostra v oblečení.

Opařeného batolete na Mladoboleslavsku
aktualizováno 20.02.
Vážné zranění

Batole na sebe svrhlo čaj. Do nemocnice jej vezl vrtulník

Středočeští záchranáři zasahovali ve středu ráno u vážného úrazu malého dítěte na Mladoboleslavsku. Batole na sebe převrhlo čaj a vážně se popálilo. Do vinohradské nemocnice dítě přepravil vrtulník.

Prásk.tv píše:

Petr Plintovič
čtěte o tématu Mladá Boleslav na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Šikana dívky
aktualizováno 08.02.
brutální napadení

Případ šikany v Boleslavi není ojedinělý. Děti si to rády natáčejí

Policisté v Mladé Boleslavi vyšetřují brutální případ násilí mezi dětmi ze základních škol. Na sociální síti se objevilo video zachycující dvě dívky, které pěstmi a kopanci do hlavy útočí na kamarádku, která se nebránila. Štáb televize Nova zjistil, že podobných rvaček mají děti plné telefony. Ta, která pronikla na veřejnost, je jednou ze tří, které se v centru Boleslavi odehrály během pouhé hodiny.

Šikana dívky
07.02.
případ řeší policie

Brutální případ šikany v Boleslavi: Dívku na zemi kopaly do hlavy

Hrůzný incident surové šikany řeší mladoboleslavská policie. Dvě dívky měly dlouhodobě šikanovat třetí, nezletilou dívku. Celé trýznění vyvrcholilo před centrem Bondy v Mladé Boleslavi. Dívku tahaly za vlasy, strhly ji k zemi a kopaly. Celý incident někdo natočil a video uveřejnil na facebooku. Případem už se zabývá policie.

Zapomenuté miminko na parkovišti
aktualizováno 29.12.
Mladá Boleslav

Rodiče zapomněli miminko na parkovišti. Přijeli pro něj strážníci

Opravdu kuriózní případ se stal ve čtvrtek večer v Mladé Boleslavi. Muž tam na parkovišti našel autosedačku s malým miminkem, které tam roztržití rodiče nejspíš zapomněli a odjeli.

Pobodání
08.12.
tři na jednoho

Policista měl pobodat muže ve rvačce čtyř lidí. GIBS hledá svědky

Generální inspekce bezpečnostních sborů hledá svědky rvačky čtyř lidí, při níž měl policista pobodat jednoho z aktérů incidentu. Stalo se to v Mladé Boleslavi poblíž fotbalového stadionu. Inspekce zveřejnila video, na kterém jsou podle ní lidé, se kterými by potřebovala policie nutně mluvit.

Smrtelná nehoda u Okřínku - 10
aktualizováno 24.11.
tragická noc

Smrtelná nehoda na Nymbursku! Náraz do stromu nepřežili tři lidé

Během noci na sobotu vyhasly tři lidské životy při tragické nehodě v okrese Nymburk, při které osobní auto nabouralo do stromu. Dva lidé zemřeli na místě, další podlehl svým zraněním v nemocnici.

Tragická nehoda u Horního Bousova - 4
aktualizováno 24.11.
Srážka tří aut

Tragédie u Boleslavi! Dva lidé zemřeli, šest dalších se zranilo

Dva životy vyhasly při srážce tří aut nedaleko Horního Bousova na Mladoboleslavsku. Šest lidí se při nehodě zranilo, nikdo z nich ale nepotřeboval převézt do nemocnice.

Pervitin
01.10.

VIDEO: Dealer si vydělal podle policie půl miliónu měsíčně

Mladoboleslavští kriminalisté dopadli muže, který si obden prodejem drog vydělával kolem 40 tisíc korun. Měsíčně si tedy mohl přijít až na půl milionu. Jeho zatčení natočily bezpečnostní kamery.