Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kříž
24.02.
Záhadné zmizení

Fotbalový boss Kříž zmizel před lety, policie dala případ k ledu!

Na jaře to bude už devět let, co beze stopy zmizel někdejší místopředseda Českomoravského fotbalového svazu a exmajitel plzeňské Viktorky Miroslav Kříž. Případ je stále zahalený tajemstvím, policisté ho totiž uložili k ledu.

Pátrání po osobě
29.10.
záhada nekončí

Chlapce po osmi dnech našli doma! Nikdo neví, kde předtím byl

Dlouhých osm dní policie pátrala po 13letém chlapci z Karlovarska. Nakonec ho v sobotu v noci našla jeho matka doma. Prozatím není jasné, jestli tam byl celou dobu. Podle policie nic nenasvědčuje tomu, že by vůči němu bylo použito násilí.

Pátrání - JANSA JIŘÍ
11.10.
policejní pátrání

Jiří zmizel v noci z chaty, zoufalá rodina už ho hledá přes 14 dní!

Přes dlouhé dva týdny trne rodina Jiřího Jansy strachem. Jirka v noci odešel z chaty v Bratronicích na Křivoklátsku, od té doby od něj nikdo nedostal žádnou zprávu. Před zmizením měl strach, podle rodiny se něčeho bál. Pomozte policii s pátráním.

Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Renata Figurová, Heidi Janků, synovec
aktualizováno 29.08.
Schovává ho?

Nejdřív syn, teď matka! Zmizeli už dva příbuzní Heidi Janků

Pátrání po čtyřletém Tomáškovi, prasynovci Heidi Janků, nabírá nečekaný směr! Mimo něj není k nalezení ani jeho matka! Sousedi tvrdí, že už ji dlouho nikdo neviděl. Informaci přinesl deník Blesk.

Pátrání - FIGURA TOMÁŠ
aktualizováno 28.08.
Dítě v ohrožení

Tomášek (4), příbuzný Heidi Janků, zmizel. Pátrá po něm policie

Heidi Janků už rok prožívá muka. Nejenže před rokem zemřel její muž Ivo Pavlík, rodinu zpěvačky sužuje ještě jiná tragédie. Její čtyřletý prasynovec Tomášek je nezvěstný. Do pátrání se zapojila nejen česká policie, ale i Interpol. Informaci přinesl deník Blesk.

Pátrání - Lukáš Leinweber
aktualizováno 02.08.
Kam zmizel?

Rodině zmizel příbuzný. Policie po 14 dnech zjistila, proč se ztratil

Zoufalá rodina se v polovině července obrátila na policii, protože zmizel její příbuzný. Policisté teď zjistili, že muž měl zřejmě ke svému zmizení důvod. Podezřívají ho z trestné činnosti. Škoda jde do desítek milionů korun.

Pátrání - Lukáš Leinweber
24.07.
policie žádá o pomoc

Po Lukášovi (26) se slehla zem! Policie prosí o pomoc

Už přes týden pohřešuje rodina šestadvacetiletého Lukáše Leinwebera z Prostějova. Policie se obrací s prosbou o informace k široké veřejnosti.

Nisa vyplavila mrtvé tělo - 1
aktualizováno 06.07.
záhadná smrt

Řeka vyplavila mrtvolu v rozkladu. Může jít o pohřešovaného muže!

Nisa v liberecké části Machnín v pátek vyplavila mrtvolu ve značném stadiu rozkladu. Zatím není jasné, o koho jde. Policie netuší ani to, jestli nalezený člověk zemřel násilnou smrtí. Vyšetřovatelé přitom nevylučují, že by mohlo jít o několik měsíců pohřešovaného muže.

Pátrání po pohřešovaném lovci
aktualizováno 11.06.
galerie + video oběti bouře

Hasiči hledají oběť geocachingu. Muže smetla v sobotu bouře

Dalším dnem pokračuje v Praze pátrání po mladém muži, kterého smetl přívalový déšť při tzv. geocachingu. Policejní potápěči hledají tělo nad jezem u Mánesu. Hasiči se do pražského podzemí spustili v 11 hodin na náměstí 14. října.

Pomněnkový den
aktualizováno 25.05.
příběhy ztracené děti

Pomněnkový den: Po těchto dětech policie dlouho marně pátrá!

Lidé po celém světě si 25. května v rámci takzvaného Pomněnkového dne připomínají osudy pohřešovaných dětí. Jen v Česku jich ročně zmizí několik tisíc a bohužel ne vždy se dočkáme šťastného konce pátrání.