Nastartujme záliby

Podpořte svůj oblíbený sportovní areál, trenéra, učitele zpěvu, květináře, fotografa…
- Zaplaťte si kurz na příští semestr nebo si jinak předplaťte službu, kterou využijete, až se situace uklidní. Pomůžete tak v době, kdy účet vašeho učitele na kytaru možná zeje prázdnotou a hrozí bankrotem.
- Udělejte radost sobě a hlavně ostatním a objednejte něco navíc. Chodili jste sportovat amatérsky? Přiobjednejte si trenéra. Nosili jste manželce květiny jen jednou za uherský rok? Potěšte ji každý týden. Peníze, které utratíte navíc, pomůžou v těžkých časech tam, kde může být situace jinak velmi dramatická.
- Pošlete poděkování. Jen tak. Poděkujte třeba fotografovi, který vám fotil svatbu nebo rodinné fotky a pošlete mu libovolnou finanční částku. Není to jenom krásné gesto, ale hlavně podaná pomocná ruka v nouzové situaci.