Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Italské město Ollolai - 3
30.01.
Levné bydlení

Italské město dává domy za hubičku, může být váš už za 25 Kč

Netradiční způsob boje proti vylidňování zvolilo městečko Ollolai, které leží na Sardinii. Opuštěné domy novým majitelům prodá už za 1 euro, tedy v přepočtu za 25 korun. Za tuto neuvěřitelně nízkou cenu získáte historický žulový dům.

Domy, které si může dovolit každý - 1
19.10.
Inspirace pro vás

Levné a ekologické domy, které si může dovolit každý!

Snili jste někdy o životě v krásném domově, ale nemůžete si ho dovolit? Některé levné domy vám tento sen pomohou splnit. Jsou totiž převážně z hlíny a jiných levných materiálů.

Domek z kontejnerů
26.01.
Dobrý nápad

Krásný domek z kontejneru: Uvnitř schovává dva prostorné byty

Moderní domy postavené z kontejnerů už nejsou žádnou novinkou. Nápad získává oblibu a postupně se šíří hlavně kvůli své jednoduchosti a levnosti. První takový domek už mají i v Texasu. Podívejte se na jeho výstavbu!

Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Hobití nora - 2
04.12.
pohádkové bydlení

Toužíte po vlastní hobití noře? Můžete v ní bydlet už za 375 tisíc!

Milujete ságu Pán prstenů a vždycky jste chtěli bydlet v malebném Hobitíně? Potom by vám neměl uniknout tenhle projekt jedné americké firmy. Nabízí totiž stavebnici obydlí, které jako by ze slavných filmů vypadla.

Domek z kontejneru
17.08.
galerie moderní bydlení

Podívejte se jak může vypadat dům z kontejnerů. To je luxus!

V naší rubrice Bydlení vám často přinášíme domy postavené z kontejnerů tak, aby hlavně jejich majitelům uspořili místo a peníze. Dnes se však podíváme na kontejnerový dům, kde jeho tvůrci místem rozhodně nešetřili.

Bydlení v maringotce
27.04.
podívejte se!

BYDLENÍ: Luxusní dům na čtyřech kolech zaparkujete kdekoliv!

Zvenku to vypadá jako obyčejná maringotka, někomu to může připomínat třeba i včelí úl. Uvnitř ale najdete plnohodnotný domov - bydlí v něm žena z kanadského Vancouveru. Podívejte se, jak se vše potřebné vešlo do tak malého prostoru.

Nej chatky světa - 5
aktualizováno 19.04.
FOTOGALERIE

Chatařské porno v divočině! Tyhle sruby vás dostanou!

Víme, že Češi chaty a chalupy doslova milují! Podívejte se na nejkrásnější lesní stavby světa! Co kus, to originál! Pozor, nejde o žádné "luxusní vymazlenosti", ale o hodně drsné sruby!

Přenosný betonový dům - 2
24.03.
přenosný dům

Zvenku beton, zevnitř luxus. Tenhle dům vám dovezou kamkoli!

Zvenku to vypadá jako postmoderní kůlna, kotelna, či pořádně velká garáž. Když se ale podíváte dovnitř, budete velmi překvapeni. Šedivá, na první pohled holá stavba, skrývá nevídaný luxus.

Byt za 40 Kč
13.03.
zajímavá aukce

GALERIE: Tenhle byt stojí jen 40 korun! Podívejte se dovnitř

Při honbě za co nejrychlejším a nejvýhodnějším prodejem mnohdy zaberou neotřelé prodejní praktiky. Třeba nabídnout byt do aukce s naprosto směšnou vyvolávací cenou. Tenhle je k dispozici už za 40 korun!

Dům z autobusu
aktualizováno 13.02.
galerie perfektní přestavba

Srub ze starého školního autobusu. Změnil se k nepoznání!

Malé domy jsou bezpochyby trendem poslední doby. Někteří lidé prostě odmítají lpět na velkém domě zatíženém hypotékami a úvěry a také chtějí zmenšit svou ekologickou stopu. Třeba tím, že si na dům přestaví starý školní autobus.