Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš, Donald Trump
aktualizováno 08.03.
Babiš v Americe

Setkání Babiš-Trump: Jeden jako druhý, hodnotí média v zahraničí

Cesta českého premiéra Andreje Babiše do Spojených států neunikla pozornosti zahraničních médií. Ta si hlavně všímají jeho setkání s prezidentem Donaldem Trumpem. Oba státníci přitom neunikli srovnání.

Babišovi v Bílém domě - 4
07.03.
VIDEO Babišovi a Trumpovi

Trumpův trapas: Zapomněl na focení, manželky jen krčily rameny

Manželé Trumpovi přivítali Babišovy u jižního sloupoví Bílého domu, poté se přesunuli do Oválné pracovny. Před vchodem se měla čtveřice ještě společně vyfotit, na to ale zřejmě Donald Trump zapomněl. Manželky tak zůstaly pozadu a nastalo malé faux pas.

Babišovi v Bílém domě - 2
aktualizováno 08.03.
Premiér v USA

Babiš v Bílém domě: Trump chválil Česko, premiér ukradl jeho motto

Americký prezident Donald Trump pochválil Česko jako inovativní zemi, které se hospodářsky daří a která je schopna dobře bojovat proti kybernetickým hrozbám. Uvedl to na úvod jednání s českým premiérem Andrejem Babišem v Oválné pracovně Bílého domu. Schůzka trvala více než hodinu.

Prásk.tv píše:

Harry a Meghan - 1
čtěte o tématu setkání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky

V Albertu startuje jarní kampaň, která přinese vše potřebné pro pěstování čerstvých bylinek v bytě.

Andrej Babiš v letadle do USA
06.03.
setkání s trumpem

Babiš dorazil do Spojených států, jednal s podnikateli i vědci

Český premiér Andrej Babiš zahájil svou první oficiální návštěvu Spojených států. Po příletu do Washingtonu se předseda vlády nejprve setkal se zástupci obchodní komory a vědci. Večer pak na programu bylo NBA.

České dráhy
aktualizováno 06.03.
Zvýšení bezpečnosti

České dráhy: Za nehody nemůžeme, selhali strojvůdci

Vedení Českých drah se v úterý sešlo kvůli častým nehodám a pochybením na železnici. Posledním takovým případem je úterní srážka dvou vlaků na brněnském hlavním nádraží. Při nehodě se zranilo 23 lidí, patnáct jich skončilo v nemocnici.

Andrej Babiš, Donald Trump
05.03.
diplomacie

Babiš zamířil za prezidentem USA, Trump přijme i premiérovu ženu

Premiér Andrej Babiš odletěl na oficiální návštěvu do Spojených států. Za dva dny ho i s manželkou v Bílém domě čeká setkání s americkým prezidentem Donaldem Trumpem a jeho ženou Melanií.

Luke Perry
aktualizováno 05.03.
Vzpomínky na herce

Perryho smrt kolegy zdrtila. Loučí se s ním dojemnými vzkazy

Herečka Shannen Dohertyová je ze smrti svého kamaráda a kolegy Lukea Perryho zdrcená. Představitelé Brendy a Dylana ze seriálu Beverly Hills 90210 se začali znovu vídat poté, co herečka oznámila, že trpí rakovinou.

Andrej Babiš, Donald Trump
aktualizováno 04.03.
Státní návštěva

Babiš se chystá za Trumpem. Co veze za dar, prozradit nechtěl

Už zítra po poledni odletí Andrej Babiš na návštěvu Spojených států. V Bílém domě se setká s prezidentem Donaldem Trumpem. Debatovat chce například o dovozních clech na evropská auta. Zatím ovšem tají, co nejmocnějšímu muži světa a jeho manželce poveze jako dar.

Souboj medvěda a divočáka
aktualizováno 27.02.
jednou za život

Unikátní video z Česka! Muž natočil souboj medvěda a kance

Tohle se jen tak nevidí. Panu Veličkovi se naskytl úchvatný pohled, kterého se v českých lesích nedočká skoro nikdo. V honitbě narazil na medvěda, který zrovna zápasil s divočákem. Člen myslivecké stráže nezpanikařil a navíc smrtelný souboj natočil na video!

Donald Trump a Kim Čong-un na summitu ve Vietnamu
aktualizováno 27.02.
jaderné odzbrojení

Bylo to skvělé, zhodnotil Trump další setkání s Kimem

V Hanoji se dnes na svém druhém summitu sešli americký prezident Donald Trump a severokorejský vůdce Kim Čong-un. Osm měsíců po svém prvním, historickém setkání v Singapuru si znovu potřásli rukama. Trump po společné večeři na twitteru označil setkání za "skvělé". Ve čtvrtek, kdy se odehraje hlavní část jednání, podepíši nejvyšší představitelé USA a KLDR společné prohlášení, informoval Bílý dům.