Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Povodně v Austrálii
aktualizováno 04.02.
objevili se ve městě

Povodně v Austrálii vyplavily do ulic měst tisíce krokodýlů a hadů

Ničivé povodně v Austrálii ve státě Queensland s sebou přinesly kromě tisíců zničených obydlí také jednu kuriozitu. Z řek se do ulic města vyplavují krokodýli a hadi. Zmatená zvířata jsou k vidění na silnicích nebo dokonce u dveří rodinných domů.

Ženu zabil krokodýl
19.01.
Krmila ho

Vědkyni sežral krokodýl! Překonal 2metrovou zeď a stáhl ji do vody

Obrovský krokodýl ve výzkumném zařízení v Indonésii spolkl vědkyni, která ho krmila. Podle svědků překonal dvoumetrovou betonovou zeď a stáhl ošetřovatelku do vody.

Hynek Kmoníček
18.08.
hynek kmoníček všechny šokoval

Český diplomat senzací v USA! Zabil krokodýla, bydlí v zoo mrtvol

Americká média zaujal český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček - a to natolik, že o něm dokonce vznikla reportáž. Ta se odvysílala na stanici CBS News a Kmoníček v ní vystupuje jako neohrožený lovec zvířat.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka - 1
čtěte o tématu krokodýl na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Krokodýl ve vodě
aktualizováno 09.08.
kuriózní oznámení

Policie hledá v Labi krokodýla! Podzim nepřežije, uklidňují experti

Kuriózním oznámením se zabývá pardubická policie. Na tísňovou linku se obrátil člověk, který vyslechl rozhovor dvou mužů o tom, že měli do Labe vypustit krokodýla. Jestli je to pravda, zatím policisté nezjistili. Zoologové tvrdí, že zvíře by na člověka nezaútočilo a velmi brzy by s nástupem podzimu zahynulo.

Údajný krokodýl ve Váhu
02.08.
Podivný plaz

Policie znovu řeší krokodýla ve Váhu! Víme, jaká je pravda

Slovenská policie znovu řeší, jestli v řece Váh opravdu plave krokodýl. Už podruhé ji na to upozornili znepokojení svědci, kteří přiložili i videa a fotky. Zatímco policisté prověřují, jestli jde o podvod, nebo ne, ostatní se baví.

Krokodýl ve Váhu
aktualizováno 22.07.
poplach na slovensku

Krokodýl ve Váhu! Před podivným tvorem varuje i slovenská policie

Podivného tvora v řece Váh nafilmovala žena v obci Hlohovec na Slovensku. Podle tvaru a velikosti by to mohl být krokodýl, což také nahlásila na místním oddělení policie. Policisté ihned vyrazili na místo, stopy afrického predátora zatím nenašli, ale pro jistotu informovali veřejnost.

Krokodýl - 1
aktualizováno 06.06.
Tragédie

Pastora při křtu 80 lidí v jezeře sežral krokodýl! Zvíře uteklo

Tragédií skončil hromadný křest osmdesáti lidí v neděli ráno u jezera Abaya v jižní Etiopii. Z vody se vymrštil obrovský krokodýl, který pokousal a následně usmrtil protestantského kněze, který křest vykonával. Pastor na místě zemřel.

Nevěstě krokodýl ukousl ruku
09.05.
neštěstí před svatbou

Nevěstě ukousl ruku krokodýl! Zachránce si vzala v nemocnici

Tragicky mohl skončit výlet na raftech pro mladou nevěstu a jejího nastávajícího. Během plavby je totiž napadl krokodýl a ukousl ženě ruku. Jen díky pohotovosti snoubence nezemřela a vzala si ho přímo v nemocnici.

Krokodýl ve vodě
19.01.
To nečekal nikdo

Šok při policejní razii! Mezi zbraněmi číhala exotická šelma!

S očima navrch hlavy skončili před několika dny policisté, kteří v ruském Petrohradě při razii hledali zbraně a výbušniny. Ve sklepě totiž mezi kalašnikovy a odstřelovačskými puškami objevili i dvoumetrového krokodýla nilského.

Dívku kousnul krokodýl
04.12.
Hororové překvapení

Dívky se procházely v zátoce, na jednu zaútočil krokodýl! VIDEO

Strašlivý zážitek, na který už nejspíš nikdy nezapomenou, prožily dvě mladé britské turistky na své dovolené v Austrálii. Dívky šly na procházku kolem zátoky, kde na ně však čekalo nepříjemné překvapení.