Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Superúplněk
20.02.
GALERIE sněžný úplněk

Poslední superúplněk do roku 2026! Podívejte se na fotografie

V úterý nastal superúplněk, jaký budeme moci vidět na obloze znovu až před Vánocemi v roce 2026. Měsíc byl takzvaně v přízemí, tedy nejblíž zemskému povrchu. A ať prý chceme nebo ne, měsíc ovlivňuje i lidské chování a nálady. Podle numerologů bylo v úterý navíc i zcela mimořádné datum.

Magický úplněk
aktualizováno 19.02.
sněžný úplněk

Superúplněk v magickém datu přináší emoce a otvírá staré rány

V úterý v podvečer začal superúplněk ve znamení Panny, který se navíc pojí s magickým datem 19. 02. 2019. Podle numenoroložky Lenky Lippertové Suchardové bychom měli být velmi opatrní, protože "sněžný" úplněk je náročnou zkouškou pro nás všechny.

Svatba
aktualizováno 26.11.
Šťastný den

Numeroložka prozradila magická data pro svatbu! Zaručí vám štěstí

Svatba je jeden z nejdůležitějších a nejkrásnějších momentů našeho života. Ke svatbě patří také řada věcí, které musí partneři zorganizovat. Místo konání, seznam hostů, svatební šaty či oblek. Důležitý je však i výběr vhodného termínu. Podle numeroložky bude ideální například 15. březen nebo 21. červen.

Prásk.tv píše:

Co o vás prozradí první písmena jména
čtěte o tématu numerologie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyhrajte jedinečné boty svého druhu, Rock Spring, které oslovily také Báru Strýcovou.

Slyšeli jste už o českém brandu Rock Spring s originální obuví?

Horoskop - čarodějnice a 1. máj
30.04.
přijdou po úplňku

Numeroložka: Využijte magických čarodějnic, i 1. máj provází síla!

Čeká nás opravdu magický vstup do nového měsíce. Letošní oslavy čarodějnic totiž připadají na první poúplňkovou noc, což se odrazí i v samotném příchodu 1. máje. Bude ho provázet síla a energie, čehož bychom podle uznávané numeroložky Lenky Lippertové Suchardové měli náležitě využít.

Magický úplněk
04.04.
předpověď numeroložky

Začala série úplňků s magickou devítkou! Čísla mají toto poselství

V letošním roce nastane v Česku výjimečná situace. 31. března totiž začala série úplňků, které nebudou jen tak obyčejné. V následujícím období totiž přijde série celkem devíti úplňků, které v součtu dne, měsíce a roku dávají dohromady vždy číslo 9. Podle uznávané numeroložky Lenky Lippertové Suchardové to značí konec jedné velké etapy a lidé mají ideální příležitost začít novou, lepší.

Vztahový horoskop
02.11.
předpověď co se bude dít?

Numeroložka varuje: Celý listopad se budou dít hodně zvláštní věci!

Listopad s sebou přinese mnoho složitých situací, při kterých budete muset použít svou intuici a často i soucit. Tvrdí to uznávaná numeroložka Lenka Lippertová Suchardová, která zároveň prozradila, co všechno vás v následujících týdnech čeká.

Numerologie
aktualizováno 07.10.
Co na to numerologie?

Všimli jste si toho taky? Sobotní datum bylo opravdu výjimečné!

Číslice v sobotním datu dávají dohromady palindrom, což znamená, že se datum čte stejně odpředu i odzadu. Palindromická data přitom nastávají jindy v Evropě, než třeba ve Spojených státech.

Horoskop na Říjen
03.10.
co vás čeká?

Numeroložka: Pozor na kašel v říjnu! Říká toho hodně i o vztahu

I kdyby venku trakaře padaly, letošní říjen je optimistickým měsícem, který vám přinese řadu úspěchů v práci i studiu. Místo bude i pro experimentování, pozor ale na kašel, může znamenat i jiný problém než ten s imunitou.

Volby - numerologie
09.09.
volby 2017

Politické strany mají čísla do voleb! Tohle o nich řekla numeroložka

Volební čísla jednotlivých stran a hnutí jsou rozdána. Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová prozradila, co jednotlivá čísla v letošních volbách znamenají. Každé číslo má své výhody a nevýhody a je pouze na jednotlivých stranách, jak si s číselnou magií poradí.

Numeroložka o číslech stran
05.09.
Jaké mají šance?

Strany dostaly čísla do voleb. Numeroložka už ví, kdo vyhraje!

Státní volební komise dnes vylosovala volební čísla pro 31 stran a hnutí, které své kandidáty vyšlou do podzimních voleb do Poslanecké sněmovny. Jaké šance mají strany na zvolení podle těchto čísel? Ptali jsme se numeroložky.